20. دى 1396 - 12:21
توسط شهردار بیرجند صورت گرفت
انتصابات جدید شهرداری بیرجند
انتصاب
بیرجندرسا- از سوی شهردار بیرجند، سرپرست جدید منطقه یک شهرداری بیرجند، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بیرجند منصوب شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، روز گذشته محمدعلی جاوید مدیران سازمان آنشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند، سرپرست منطقه یک شهرداری و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بیرجند را منصوب کرد.

654644

حسینی سرپرست جدید سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند شد

در همین زمینه شهردار بیرجند با صدور حکمی علی حسینی را با عنوان سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری منصوب کرد.

شهردار بیرجند در ادامه این تحولات را در حوزه  مدیریت شهری طبیعی دانست و گفت: جابجایی ها در حوزه مدیریت، باعث خروج از یکنواختی می شود.

مهندس محمد علی جاوید در این مراسم عنوان کرد: فعالیت سازمان آتش نشانی در ارتباط مستقیم با شهروندان می باشد که این امر نشان دهنده وظیفه خطیر این مجموعه می باشد.

در این مراسم از زحمات موسی میرزایی مدیر سابق، تقدیر و تشکر گردید.

52544

آئین معارفه سرپرست منطقه یک شهرداری بیرجند برگزار شد

همچنین آیین معارفه علیرضا توانا مدیر جدید منطقه یک شهرداری بیرجند روز سه شنبه برگزار شد.

شهردار بیرجند در این مراسم گفت: تغییرات در حوزه مدیریت ها در شهرداری بیرجند با برنامه ریزی و با هدف توسعه شهر صورت می گیرد.

مهندس محمد علی جاوید در این مراسم افزود: انتخاب مدیر جدید از نیروهای فعال در منطقه و آگاه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در مجموعه می باشد.

همچنین در این مراسم از زحمات محمد براتی مدیر سابق، تقدیر و تشکر شد.

آخرین انتصاب مربوط به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بیرجند بود که در مراسمی با حضور معاون خدمات شهری، سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی و سرپرست حراست شهرداری بیرجند سرپرست جدید این سازمان نیز معرفی شد.

شهردار بیرجند با صدور حکمی حسن خسروی را با عنوان سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری منصوب کرد.

انتهای خبر./

نظرات کاربران