29. آذر 1396 - 8:56
دبیر ستاد ازدواج های دانشجویی خراسان جنوبی:
ثبت نام ازدواج دانشجویی در دانشگاه‌های خراسان جنوبی آغاز شد
ازدواج دانشجویی
بیرجندرسا-دبیر ستاد ازدواج های دانشجویی خراسان جنوبی گفت: ثبت نام ازدواج دانشجویی در دانشگاه‌های خراسان جنوبی آغاز شده است و دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت مربوطه ثبت نام کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن سیدی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجند رسا، گفت: دانشجویانی که تاریخ عقد آنها از اول مهرماه 95 تا 30 مهرماه 96 است می توانند با مراجعه به سایت http://ezdevaj.nahad.ir برای شرکت در مراسم ازدواج دانشجویی ثبت نام کنند.

 

وی با اشاره به مدارک لازم جهت ثبت نام گفت: دانشجویان پس از ثبت نام با در دست داشتن پرینت ثبت نام و رونوشت و اصل عقدنامه، شناسنامه، کارت ملی و کارت دانشجویی خود به دفتر نهاد رهبر در دانشگاه خود مراجعه کنند.

 

دبیر ستاد ازدواج های دانشجویی خراسان جنوبی بیان داشت: سه روز اقامت رایگان در مشهد مقدس، برگزاری کارگاه‌های، برگزاری دوره های آموزش مجازی به همراه قرعه کشی و اهداء جوائز از جمله مزایای ثبت نام در سایت است.

 

حجت الاسلام سیدی با بیان اینکه سال گذشته 722 زوج دانشجو از خراسان جنوبی در مراسم ازدواج دانشجویی شرکت کردند گفت: این مراسم اسفند ماه امسال در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

انتهای خبر./

نظرات کاربران