28. آذر 1396 - 14:12
دبیر علمی اولین همایش منطقه‌ای کیفیت مراقبت در پرستاری و مامائی؛
130مقاله در همایش منطقه‌ای کیفیت مراقبت در پرستاری ومامائی ارسال شد
بیرجندرسا-دبیر علمی اولین همایش منطقه‌ای کیفیت مراقبت در پرستاری و مامائی از ارسال ۱۳۰ مقاله به دبیرخانه همایش خبر داد و گفت: ۹۹ مقاله به صورت سخنرانی ارائه می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، احمد نصیری فورگ صبح دیروز در جمع خبرنگاران گفت: عملکرد جامعه پرستاری و مامائی باید برپایه جدیدترین یافته‌های علمی باشد.

وی ادامه داد: عملکرد جامعه پرستاری همواره یکی از مهمترین انتظارات مردم بوده چرا که بر بهبود بیمار تأثیرگذار است

نصیری فورگ بیان کرد: در این راستا با هدف به روز کردن اطلاعات جامعه هدف و تبادل تجربیات، اولین همایش منطقه‌ای کیفیت مراقبت در پرستاری و مامائی روز پنج شنبه ۳۰ آذرماه در بیرجند برگزار می‌شود.

 وی با بیان اینکه در این همایش استان‌های سیستان و بوچستان، خراسان‌رضوی،خراسان‌جنوبی و خراسان شمالی هم حضور دارند، افزود: 130 مقاله در سامانه همایش ثبت شده که از این ۱۳۰ مقاله ۹۹ مقاله برای ارائه در همایش به صورت سخنرانی و پوستر پذیرفته شده است.

دبیر علمی همایش منطقه‌ای کیفیت مراقبت در پرستاری و مامائی ادامه داد: در این همایش ۲۰ مقاله به صورت سخنرانی و ۷۹ مقاله نیز به صورت پوستر ارائه خواهد شد که حدود ۷۵ تا ۸۰درصد مقالات مربوط به پژوهشگران و صاحب نظران رشته پرستاری و مامائی خراسان‌جنوبی است.

دبیر علمی همایش منطقه‌ای کیفیت مراقبت در پرستاری و مامائی یادآور شد: در این همایش یک مقاله از بخش دانشجویی و یک مقاله در بخش اعضای هیأت علمی برگزیده خواهد شد.

انتهای خبر./

نظرات کاربران