27. آذر 1396 - 13:19
65464654
بیرجندرسا-زیباکلام در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با شبهه افکنی بین دانشجویان سوالات و مطالبی را مطرح می کرد که به نوعی می توان گفت یک سم پاشی فکری در بین جوانان و دانشجویان بود.

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، چند شب قبل صادق زیباکلام در علوم پزشکی بیرجند تلاش کرد تا چهره منفور آمریکا را بزک کند و به نوعی مشکلات امروز کشور را به قطع رابطه با آمریکا پیوند بزند، این درحالی است که امروزه دیگر تمام مردم بعد از مذاکره با آمریکا، شاهد بودند که چطور آمریکایی ها برجام را نادیده گرفتند و ترامپ رئیس جمهور آمریکا با تشدید تحریم ها علیه کشورمان به نوعی همان ماهیت واقعی آمریکا را نشان داد.

 

زیباکلام در علوم پزشکی بیرجند با شبهه افکنی بین دانشجویان سوالات و مطالبی را مطرح می کرد که به نوعی می توان گفت یک سم پاشی فکری در بین جوانان و دانشجویان بود. او با بیان این جملات که «شاید اگر ما از اول انقلاب با آمریکا رابطه می‌داشتیم 8 سال دفاع مقدس اتفاق نمی‌افتاد»، تلاش کرد تا علاوه بر بزک کردن چهره آمریکا و مظلوم جلو دادن این کشور مستکبر به نوعی به دانشجویان القا کند که 8 سال دفاع مقدس تنها به دلیل نداشتن رابطه با آمریکا بود، این در حالی است که همه می دانند قبل از انقلاب که ایران با آمریکا رابطه خوبی داشت؛ مردم در چه شرایطی زندگی می کردند و ایران در جهان چگونه جایگاهی داشت؟

 

دفاع جانانه صادق زیباکلام از آمریکا و اینکه گفت "تمام مشکلات ما به خاطر ایستادگی در برابر آمریکا است"! در حالی مطرح شد که امام خمینی(ره) فرمودند: "انقلاب به هیچ گروهی بدهکاری ندارد و ما هنوز هم چوب اعتمادهای فراوان خود را به گروهها و لیبرالها می‌خوریم، آغوش کشور و انقلاب همیشه برای پذیرفتن همۀ کسانی که قصد خدمت و آهنگ مراجعت داشته و دارند گشوده است ولی نه به قیمت طلبکاری آنان از همۀ اصول، که چرا مرگ بر آمریکا گفتید! چرا جنگ کردید! چرا نسبت به منافقین و ضدانقلابیون حکم خدا را جاری می‌کنید؟ چرا شعار نه شرقی و نه غربی داده‌اید؟ چرا لانۀ جاسوسی را اشغال کرده‌ایم و صدها چرای دیگر."

 

همچنین امام راحل فرمودند: «بدانید شما با یک قدرتى مواجه هستید که اگر یک غفلت بشود، مملکتتان از بین مى‏رود. غفلت نباید بکنید. غفلت‏نکردن به این است که همه قوا، هرچه فریاد دارید، سر (آمریکا) بکشید، هرچه تظاهر دارید، بر ضد آن بکنید. هر عملى دارید؛ عمل مثبت را، (بر ضد) آن کنید.»

56885

انتهای خبر./

نظرات کاربران