19. آذر 1396 - 12:06
نماینده بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت خراسان جنوبی:
نیروی انتظامی و سپاه نوک حمله استکبار هستند
اوحدی
بیرجندرسا-نماینده بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: نیروی انتظامی و سپاه نوک حمله استکبار هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اوحدی پیش از ظهر یکشنبه در مراسم تشییع شهید «هادی کاردیده» بیان کرد: شهید و شهادت مردم را تکان می دهد و آن ها را غفلت می رهاند‌ و شهید راهنمای بشر است که تاریکی را روشن می کند.

وی با بیان اینکه شهید آب حیات را به جامعه هدیه می کند، افزود: ما باید در جلسات شهدا راز شهادت را پیدا کنیم.

حجت الاسلام اوحدی با بیان اینکه شهادت از نظر اسلام بزرگترین موفقیت و آرزو برای شهید است، گفت: نباید اجازه دهیم عده ای خون شهدا را پایمال کنند.

نماینده بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت خراسان جنوبی بیان کرد: نیروی انتظامی در ارتباط با بسیاری از ناهنجاری ها در صحنه است اما متاسفانه گاهی برخی نیش و کنایه هایی را به این نیروی سرافراز می زنند.

وی ادامه داد: آن ها که بر علیه نیروی انتظامی و سپاه تبلیغ می کنند نمی خواهند این نیروها وجود داشته باشند.

حجت الاسلام اوحدی با بیان اینکه نیروی انتظامی و سپاه نوک حمله استکبار هستند، عنوان کرد: همواره بر علیه نیروی انتظامی و سپاه تبلیغ می شود اما اگر این نیروها در مرزها نبودند امروز امنیت در جامعه وجود نداشت.

وی بیان کرد: برخی انسان ها به دلیل اینکه درک درستی از نور ندارند هر ظلمتی را نور می پندارند و هدایت این طیف از جامعه کار مشکلی است زیرا حقیقت را نمی دانند.

حجت الاسلام اوحدی افزود: اگر ظلمت و تاریکی در جامعه حاکم شود، انسان هایی را که دنبال حقیقت هستند دچار مشکل خواهند شد اما بدترین ظلمت آن است که انسان تاریکی را نور بداند و در فضای تاریک حرکت کند.

وی با بیان اینکه با توجه به اینکه بیابان تاریک است نمی توانند گوهرهای گرانبها را از سنگ ها و ریگ های بیابان تشخیص دهند، گفت: در فضای تاریک جامعه نیز اینطور است و مردم تاریکی را نور می دانند.

حجت الاسلام اوحدی با اشاره به واقعه عاشورا بیان کرد: شهادت حسین(ع) یک حقیقتی بود که پشت پرده ها را آشکار کرد و آنچه که برای جامعه بشریت مجهول مانده بود را معلوم کرد.

انتهای خبر./

نظرات کاربران