14. آذر 1396 - 11:16
31165
بیرجندرسا-صبح امروز همایش "سرمایه‌گذاری، توليد و اشتغال استان خراسان جنوبي" با حضور استاندار خراسان جنوبی و سرمایه‌گذاران از استان‌های دیگر آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، این همایش با مشارکت بیش از 120 نفر از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان داخلی از استان خراسان رضوی، تهران و سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

گفتنی است؛ سرکنسول پاکستان، مسئول امور کنسولی سفارت تاجیکستان و دبیر دوم سرکنسول گری افغانستان نیز به‌منظور آشنایی با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اقتصادی و صنعتی استان و همچنین رایزنی با سرمایه‌گذاران در بخش‌های مختلف، در این همایش حضور دارند.

این گزارش حاکی است، همایش سرمایه‌گذاری،توليد و اشتغال استان خراسان جنوبي با حضور استاندار خراسان جنوبی، معاونین استاندار، فرمانداران شهرستان‌های تابعه استان، فرماندهان نظامی و انتظامی استان ، نمایندگان مردم شریف شهرستان‌های استان در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل ستادی و استانی مرتبط از صبح امروز( دوشنبه 14 آذرماه) در سالن شهید رجایی استانداری در حال برگزاری است.

بر پایه این گزارش، مقرر است این همایش در چند بخش و پنل تخصصی با حضور مدیران، متخصصین و کارشناسان اقتصادی ذی‌ربط برگزار شود.

گفتنی است در حاشیه این همایش نمایشگاه توانمندی‌های استان در حوزه‌های مختلف کشاورزی، صنعتی و معدنی برگزار شد.

انتهای خبر./

نظرات کاربران