27. شهريور 1396 - 10:59
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی در اولین روز کاری، با حضور در گلزار شهداي بيرجند به مقام شامخ آنان اداي احترام کرد و با آرمان هاي والاي شهيدان تجديد ميثاق نمود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، در اين مراسم که صبح امروز حضور جمعی از مسئولین بخصوص محمدمهدی مروج الشریعه استاندار جدید خراسان جنوبی، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، احمد محبی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولانی استانی و حاضران، با نثار شاخه هاي گل بر مزار شهدا، بار ديگر با آرمان هاي امام راحل(ره)، مقام معظم رهبري و شهداي سرافراز انقلاب اسلامي تجديد پيمان کردند.

در پایان این مراسم، استاندار خراسان جنوبی به اتفاق جمعي از فرماندهان نظامي و انتظامي و مديران ستادي و استاني با قرائت فاتحه، ياد و خاطره شهداي دفاع مقدس به ويژه شهداي استان خراسان جنوبي را گرامي داشتند.

گفتی است، این پیمان نشان از قدم های استوار مردان بزرگ دارد، چرا که استاندار خراسان جنوبی در معارفه دیروز خود نیز با یاد و خاطر شهدا و با نام بردن سرداران این خطه از تمام زحمت های آنان قدرانی کرد و این نشان از قدر شناسی مردان بزرگ دارد.

نظرات کاربران