20. شهريور 1396 - 14:13
معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا(ع):
باید مدیران در تراز انقلاب پرورش دهیم/مدیران امروزی فرق ولایت را با ریاست نمی‌دانند
بیرجندرسا-معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) گفت: باید با ولایت رابطه مرید و مرادی داشت که متاسفانه مدیران امروزی جامعه فرق ولایت را با ریاست نمی‌دانند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت‌الاسلام والمسلمین علی اکبرپور صبح امروز در افتتاحیه طرح ولایت دانشجویی در روستای شوکت‌آباد از توابع شهرستان بیرجند ضمن تبریک ولادت امام موسی کاظم(ع) اظهار داشت: متاسفانه امروزه روحیه انقلابی فراموش شده و باید مدیران در تراز انقلاب پرورش دهیم.

وی با اشاره به افکار مقدس و خلاق برخی افراد افزود: برگزاری اردوهای جهادی و طرح ولایت از اقدامات مؤثری است که ثمراتش را در آینده خواهیم دید.

معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) استان با بیان اینکه نیاز به مدیران وظیفه شناس داریم گفت: مدیران امروزی با رسیدن بوی باروت ازکشور خارج شدند و با رسیدن بوی پول و دینار به کشور بازگشتند.

اکبرپور خاطرنشان کرد: متاسفانه امروزه روحیه انقلابی فراموش شده و مدیریت ۳ساعته مدیران مشکل‌گشا نیست.

وی درادامه به سخن مقام معظم رهبری که می‌فرمایند راه علاج مملکت روحیه بسیجی و انقلابی و مدیریت جهادی است اشاره کرد و گفت: اگر می‌خواهیم به موفقیت برسیم باید این سه نکته را رعایت کنیم.

معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) استان با اشاره به شاخصه‌های مدیران انقلابی بیان داشت: روحیه انقلابی و ولایت‌مداری و عدالت‌خواهی و عدالت‌گستری و محرومیت‌زدایی از شاخصه‌های مدیران انقلابی می‌باشد.

اکبرپور با اشاره به روحیه انقلابی مدیران اذعان داشت: متاسفانه برخلاف مشی رهبری که بر روحیه انقلابی تأکید دارند امروزه مدیران با روحیه انقلابی کم داریم و انقلاب ما اولین انقلابی است که به دهه چهارم رسیده است و فرد انقلابی در برابر اخم دشمن رنگ زرد نمی‌کند.

وی با اشاره به روحیه ولایت‌مداری مدیران خاطرنشان کرد: ولایت‌مداری یعنی مطیع محض ولایت همانگونه که حضرت ابراهیم(ع) آنچنان ولایت‌مدار بود که پسرش را به دستور خدا سربرید.

معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) استان افزود: متاسفانه امروزه ولایت شعاری داریم تا ولایت‌مداری و به مدیرانی نیازمندیم که فرق ولایت را با ریاست بدانند و ولایت خدایی و ریاست مردمی است.

اکبرپور درادامه خاطرنشان کرد: همه باید مرید و مطیع ولایت باشیم و ولایت‌مداری از ویژگی‌های مدیرموفق است.

وی به عدالت‌خواهی و عدالت‌گستری مدیران اشاره کرد و افزود: متاسفانه در جامعه امروزی عده‌ای مثل عقاب بر بیت‌المال چنبره زده‌اند و درحالی که مدیران وام‌های چند میلیاردی دریافت می‌کنند جوانان برای دریافت وام ده میلیونی به مشکل برخورده‌اند.

معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) استان درادامه افزود: در جامعه‌ای هستیم که کارگران آن یازده ماه است که حقوق دریافت نکرده‌اند و اگر همین ۴ درهم و دینار یارانه هم نبود افراد برای دخل وخرج خود به مشکل برمی‌خوردند‌.

اکبرپور عنوان داشت: حضرت علی(ع) الگوی مدیریت اجتماعی و انقلابی و سیاسی جامعه است و باید مدیران دراین مسیر حرکت کنند.

وی در ادامه بیان داشت: جشن غدیر صرف پخش شربت و شیرینی و چراغانی نیست بلکه پیام غدیر را باید علویون بفهمند و درک کنند.

معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) استان افزود: مدیریت انقلابی ساده زیستی می‌طلبد و عزت آن است که افرادی از بیت‌المال بتوانند استفاده کنند ولی برای کمک به نیازمندان ازآن استفاده نکنند.

اکبرپور به عدم تشخیص مسؤولین در اجرای اولویت‌ها اشاره کرد و گفت: امروزه برخی از مسؤولین تحصیل‌کرده غرب اولویت‌ها را جهت محرومیت‌زدایی تشخیص نمی‌دهند و به مدیرانی نیاز داریم که به ارزش‌ها پایبند باشند.

 وی افزود: در جامعه‌ای هستیم که جوانی برای خرید منزل ۳۵متری به مشکل برخورده است ولی مدیران به دنبال منزل ۶۰ میلیاردی هستند.

معاون هماهنگ‌کننده نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) استان در پایان خاطرنشان کرد: متأسفانه مدیران امروزی به جای دین دغدغه کنسرت را دارند که نیازمند اصلاح می‌باشد.

منبع:فارس

نظرات کاربران