6. شهريور 1396 - 8:36
بیرجندرسا-در مراسمی صبح امروز با حضور مسئولان استانی محمدرضا ضیایی مدیر آموزش و پرروش بیرجند شد و از زحمات سجادی‌نژاد قدردانی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، علی ناصری صبح امروز در مراسم معارفه مدیر آموزش و پرورش بیرجند ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا و تبریک هفته دولت اظهار داشت: خراسان جنوبی سابقه زیادی در عرصه فرهنگ دارد به گونه‌ای که مدرسه شوکتیه در شهرستان بیرجند از قدمت زیادی برخوردار بوده و به عنوان دومین مدرسه در کشور شناخته می‌شود.

وی افزود: فرهنگ مردم خراسان جنوبی و شهرستان بیرجند فرهنگ غنی بوده و سبب شده از زمان‌های گذشته فرهیختگان زیادی تقدیم جامعه شود.

فرماندار شهرستان بیرجند گفت: مدیریت در آموزش و پرورش با دیگر نهادها فرق دارد چون کار در این نهاد مدیریت در قلب است و مدیریت بر اذهانی است که در آینده خود می‌خواهند مدیری جدید برای اجتماع باشند و این جایگاه حساسی است چون باید پیش‌بینی دهه‌های بعد هم انجام شود.

وی اظهار داشت: مدیریت در آموزش و پرورش بیرجند میراث‌دار افراد با سابقه و درخشانی است که از دل مدرسه شوکتیه برخواسته و باید در ذهن دانش‌آموزان خدمت به ملت و میهن نهادینه شود تا در آینده خدمتگزاران موثری برای جامعه و مردم باشند.

در این مراسم از زحمات سیدحسن سجادی‌نژاد قدردانی و محمدرضا ضیایی به عنوان مدیر آموزش و پرورش بیرجند منصوب شد.

سیدحسین سجادی‌نژاد از 12 خردادماه 93 مسئولیت مدیریت آموزش و پرورش بیرجند را برعهده داشته است و ضیایی پیش از این مسئولیت در سمت رئیس اداره ارزیابی و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بوده است.

منبع:تسنیم

نظرات کاربران