17. مرداد 1396 - 8:30
آقای عبادی
بیرجندرسا- حجت الاسلام عبادی با تاکید بر رعایت اصل صداقت و امانت توسط اصحاب رسانه،تصریح کرد: رسالت خبرنگاران در ادامه رسالت انبیا هست و به همین جهت بسیار مهم بوده و باید به آن توجه ویژه شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  با بیان این که خبرنگاران دارای رسالت بسیار مهمی هستند،اظهار کرد:آن ها بایستی در عرصه مدیریت،اقتصادهای و نقدهای منصف مسئولین شفاف سازی کامل انجام بدهند.

وی با تاکید بر رعایت اصل صداقت و امانت توسط اصحاب رسانه،تصریح کرد: رسالت خبرنگاران در ادامه رسالت انبیا هست و به همین جهت بسیار مهم بوده و باید به آن توجه ویژه شود.

خبرنگاران جانشان را در راه اعتلای ارزش ها و دفاع از آرمان های انقلاب از دست می دهند
نماینده مردم بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در برخی مواقع،خبرنگاران جانشان را در راه اعتلای ارزش ها و دفاع از آرمان های انقلاب از دست می دهند،خاطرنشان کرد:جای بسی تاسف است که این قشر زحمت کش فاقد امنیت شغلی بوده و بایستی وزارت فرهنگ و ارشاد با تیزبینی خاصی در این خصوص، وارد عمل شوند.

دولت به وضعیت معیشت خبرنگاران توجه بیشتری داشته باشد
حجت الاسلام عبادی با تاکید بر این که لازم است دولت نیز به وضعیت معیشتی خبرنگاران توجه بیشتری داشته باشد،متذکر شد:نباید دولت به این نکته توجه کند که کدام خبرنگار به نفع وی حرکت می کند و بایستی کیفیت نقدها افزایش پیدا کند.
نماینده مردم بیرجند در مجلس با اشاره به این که نباید جهت گیری خبرنگاران به گونه ای باشد که بیان کننده نقشه پیچیده استعمارگران به مردم باشد،عنوان کرد:خبرنگاران باید هم درد مردم را به گوش مسئولان رسانده و هم به بیان دستاوردها و نارسایی های موجود در جامعه بپردازند.

خبرنگارن در همه ابعاد هوشمندانه رفتار کنند
حجت الاسلام عبادی ادامه داد: خبرنگارن بایستی در همه ابعاد هوشمندانه رفتار نمایند و در چارچوب قانون حرکت کنند.

وی ضمن تاکید بر ضرورت بی طرفی توسط خبرنگاران،یادآور شد: صداقت،سرمایه بزرگی است که نباید پایمال شود و اگر این نکته رعایت شود قطعا دارای برش بالایی خواهد بود.

نظرات کاربران