23. تير 1396 - 22:52
بیرجندرسا- استاندار اردبیل گفت: دستگاه قضا و قضات این استان با صلابت، قاطعیت، دقت و سرعت به پرونده آتنا اصلانی رسیدگی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، به نقل از مهر، مجید خدابخش صبح جمعه در جمع خبرنگاران و رسانه های گروهی استان اردبیل اضافه کرد: امیدواریم شاهد رسیدگی قاطعانه و با قدرت و سرعت دستگاه قضا به پرونده این جنایت باشیم.

وی اعمال اشد مجازات برای قاتل آتنا را کمترین خواسته خانواده و مردم استان برشمرد و افزود: باید هرچه سریع تر این جانی بالفطره و این حیوان انسان نما که با سنگدلی تمام ملت ایران را به غمی سوزناک برد، به اشد مجازات برسد.

استاندار اردبیل محاکمه سریع و قاطعانه قاتل آتنا را مرهمی برای قلب های داغدار عموم ملت ایران دانست و ادامه داد: قتل آتنا دختر هفت ساله معصوم حادثه بسیار جانسوز و هولناکی بود.

وی تصریح کرد: این حادثه نه تنها موجب تالم و اندوه والدین آتنا، اهالی پارس آباد و عشایر غیور منطقه و مردم استان اردبیل، بلکه موجب تاثر و جریحه دار شدن احساسات ملت بزرگ ایران شد و همه را در غم و اندوه فرو برد.

خدابخش با اشاره به پیام و ابراز تسلیت و همدردی حسن روحانی رییس جمهور کشورمان به خانواده و مردم این استان متذکر شد: امیدواریم هرگز شاهد چنین وقایعی نباشیم.

نظرات کاربران