فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
25. ارديبهشت 1396 - 23:40
بیرجندرسا-با کناره گیری محمد باقر قالیباف و مهیا شدن شرایط برای رای قاطع مردم به سید ابراهیم رئیسی ، حضور حداکثری مردم در انتخابات 29 اردیبهشت با رای تاریخی ملت به ایراهیم رییسی منجر خواهد شد. به همین دلیل در روزهای باقی مانده تلاش و تبلیغ برای حضور حداکثری مردم در انتخابات به معنای هم صدا شدن هر چه بیشتر ملت و فراهم شدن پشتوانه پولادین برای تغییر وضع موجود خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از رجانیوز، برخلاف گمانه زنی های اولیه درباره دو مرحله ای شدن انتخابات ، دیگر در همان دور اول نتیجه انتخابات مشخص خواهد شد. 

 
کناره گیری محمدباقر قالیباف به نفع سید ابراهیم رییسی تقریبا نتیجه را چهار روز قبل از برگزاری انتخابات مشخص کرد. 
 
بر اساس همه نظرسنجی های منتشر شده سید ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف حدود  50 درصد آرا را به خود اختصاص میدادند که با احتساب آرای افراد مرددی که تا روز قبل برگزاری انتخابات به نتیجه می رسند عملا آرای ابراهیم رئیسی به مراتب بالاتر از 50 درصد خواهد بود. 
 
با این حال با کناره گیری محمد باقر قالیباف و مهیا شدن شرایط برای رای قاطع مردم به سید ابراهیم رئیسی ، حضور حداکثری مردم در انتخابات 29 اردیبهشت به رای تاریخی ملت به سید ابراهیم رییسی منجر خواهد شد. 
 
به همین دلیل در روزهای باقی مانده تلاش و تبلیغ برای حضور حداکثری مردم در انتخابات به معنای هم صدا شدن هر چه بیشتر ملت و فراهم شدن پشتوانه پولادین برای تغییر وضع موجود خواهد بود. 
 
بدیهی است افزایش آرای سید ابراهیم ریسی و افزایش آرای وی به بالاتر از 60 درصد به معنای پشتوانه لازم در جهت تغییر بهتر و سریع تر شرایط کشور به نفع مردم خواهد بود. 
 
در همین راستا بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی و ارتباط با افرادی که پیش از این به دلیل ناامید بودن از تغییر روحانی حاضر به شرکت در انتخابات نبوده یا به ادامه کار روحانی راضی شده بودند ، در این روزهای باقی مانده برای تمام کسانی که خواهان بهبود شرایط کشور هستند ضروری است.
 
این موضوع زمانی اهمیت مضاعف می یابد که به این نکته توجه شود که کناره گیری قالیباف و وحدت ایجاد شده، بیش از هر قشری بر روی  2 دسته از افراد می تواند تاثیر  مثبت داشته باشد: اول آن دسته از افرادی که همچنان در انتخاب کاندیدای خود مردد هستند و دسته دوم آن افرادی که که پیش از زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری قصد رای دادن به حسن روحانی را نداشتند ولی در نتیجه تبلیغات و جو ایجاد شده نظرشان تغییر کرد ، این دسته از افراد اگر بوی بهبود اوضاع را استشمام کنند حاضر به حفظ وضع موجود نخواهند بود و به روحانی رای نخواهند داد.
 
وحدت گروه ها و افرادی که خواهان تغییر وضع موجود هستند بر روی سید ابراهیم رئیسی شرایط اولیه را برای تغیر نظر این افراد فراهم آورده است و فقط با کمی صحبت و اقناع آنان می توان از سبد آرای روحانی کاست و بر رای «قاطعانه» سید ابراهیم رئیسی افزود. 
 
تنها 4 روز به زمان خداحافظی روحانی با پاستور زمان باقی مانده است اما در این 4 روز باید تمامی تلاش ها برای رای آوری هر چه بیشتر ، قاطعانه و بالای 60 درصدی به سید محرومان به کار گرفته شود. 
 
 

نظرات کاربران