فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه
25. ارديبهشت 1396 - 0:15
بیرجندرسا-استقبال‎های گسترده از رئیسی در حالی است که روحانی به عنوان مستقر نتوانست میدان امام اصفهان را از جمعیت حامیانش پُر کند. حتی ظریف نیز برای امداد او مرخصی گرفت و راهی اصفهان شد تا همراه روحانی عکس یادگاری بگیرد. به نظر می‎رسد روحانی و حامیانش اکنون به شدت نگران آن هستند تا انتخابات 84 بار دیگر تکرار شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از رجانیوز، پس از گلستان و مازندران این‎بار نوبت گیلان است تا پذیرای سید محرومان باشد. استقبال‎های گسترده از رئیسی در حالی است که روحانی به عنوان مستقر نتوانست میدان امام اصفهان را از جمعیت حامیانش پُر کند. حتی ظریف نیز برای امداد او مرخصی گرفت و راهی اصفهان شد تا همراه روحانی عکس یادگاری بگیرد.

 

به نظر می‎رسد روحانی و حامیانش اکنون به شدت نگران آن هستند تا انتخابات 84 بار دیگر تکرار شود و فردی ناشناخته از کف نظرسنجی‎ها یکباره رئیس‎جمهور ایران شود. رویکرد تهاجمی او در روزهای اخیر و در مناظرات را نیز تحلیلگران نشانه‎ای از همین هراس می‎دانند. با این همه به نظر می‎رسد کار از کار گذشته و این تلاش‎های بی‎حاصل بیش از هر چیزی ضعف نشان دادن در افکار عمومی تلقی خواهد شد و به موج طوفان ابراهیمی یاری خواهد رساند.

 

رئیسی در جمع مردم گفت: به مردان و زنان غیرتمند خطه گیلان و از نسل میرزا کوچک خان سلام عرض می‌کنم.

 
او تصریح کرد: تاکنون بیگانگان برای هیچ کشوری گره گشا نبودند که ما دومی باشیم.
 
او گفت: دولت وظیفه صیانت از شئونات و کرامت را برای زنان و کشاورز و اقوام را دارد. خدا کرامت داده نه دولت ها.
 
رئیسی افزود: امروز با وجود ثروت فراوان گیلان و خاک حاصلخیز و منابع و نیروی انسانی متراکم آیا شان این استان و جایگاه استان فقر است؟ چرا دختر و پسر تحصیل‌کرده گیلان باید بیکار باشد؟ گیلان می تواند قطب کشاورزی، صنعتی و گردشگری شود.
 
او گفت: مشکل کشور ما نقدینگی نیست که شصت درصد کارخانجات استان گیلان تعطیل شود. نساجی و ابریشم گیلان زبانزد بوده است اما امروز کجاست؟ 
 
او تصریح کرد: در این دولت هفتصد هزار میلیارد نقدینگی تولید شد. وزیر صنایع می گوید با صد هزار میلیارد می توان از تعطیلی کارخانه جلوگیری کرد. پول را به چه افرادی دادید؟ پانصد هزار میلیارد را به افرادی دادند که پول را در بانک گذاشتند و سود آن را گرفتند.
 
رئیسی گفت: دولت آمد یارانه عده ای را حذف کرد اما در این چند روزه دعوت به پرداخت یارانه کردید. به دهداران گفته اید بیایند وام بگیرند. مگر منابع کم نبود؟ ای کاش کل چهار سال مثل این چند ماه بود. اقایان مردم عقل و شعور دارند.

 

 

رئیسی گفت: فساد در کشور فراجناحی شده و فکر می کنیم مردم توان شنیدن اخبار فساد را ندارند. می‌توان با سامانه جامع اطلاعاتی فساد و واردات را کنترل کرد. مناقصه و قراردادهای اقتصادی و تسهیلات را شفاف کنید. چه عیبی دارد که مردم بدانند. اقتصاد را پشت ویترین شیشه ای و شفاف بگذارید.
 
او گفت: آقای روحانی وآقایان کاندیدا! اطلاعات من از اشخاص قابل قیاس با بقیه نیست، فردی که می خواهد رئیس جمهور شود باید ظرفیت داشته باشد. باید در نگاه ها منافع ملی را بر منافع شخصی ترجیح داد. باید عهد ببندیم امنیت ملی و منافع شخصی را فدای منافع ملی نکنیم.
 

ورود سید ابراهیم رئیسی به فرودگاه رشت:

 

 

نظرات کاربران