20. دى 1395 - 20:35
بیرجندرسا- محجت الاسلام لطفيان تاکيد کرد: يکي از مهمترين مولفه هاي يک شيعه سياسي اين است که گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشد و به شايعات توجهي نکند و با توجه به حديثي از امام صادق عليه السلام، شيعه واقعي حتي اگر از گرسنگي بميرد، دست پيش دشمن دراز نمي کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت الاسلام کاظم لطفيان شب گذشته در مراسم ارتحال آيت الله هاشمي رفسنجاني که در مسجد امام حسين(ع) بيرجند برگزار شد با تسليت سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه سلام الله عليها اظهار داشت: متاسفانه معرفت ما از اين بانوي بزرگ اسلام، ناقص است.

 

وي با اشاره به اينکه مقام معظم رهبري بارها و بارها مسئله نفوذ را مطرح کرده اند اما برخي از سياست مداران نسبت به اين موضوع، بي تفاوت هستند، از انقلاب اسلامي ايران و رهبر معظم انقلاب به عنوان دو امانت ياد کرد که هم اکنون در اختيار ما هستند.

 

مديرکل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي تاکيد کرد: يکي از مهمترين مولفه هاي يک شيعه سياسي اين است که گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشد و به شايعات توجهي نکند و با توجه به حديثي از امام صادق عليه السلام، شيعه واقعي حتي اگر از گرسنگي بميرد، دست پيش دشمن دراز نمي کند.

 

وي با بيان اينکه آيت الله هاشمي رفسنجاني به مسئله مهم «ولايت فقيه» اعتقاد داشت چرا که اين مهم برگرفته از متن قرآن و روايت ائمه معصومين عليهم السلام است، گفت: آيت الله هاشمي رفسنجاني نيز همچون مقام معظم رهبري همواره به دنبال شکل گيري تمدن باشکوه اسلامي بود و اين مهم تنها با پيروي از ولايتمداري محقق مي شود.

 

حجت الاسلام لطفيان با تاکيد بر اينکه آيت الله هاشمي رفسنجاني زحمات فراواني براي نظام و انقلاب کشيد، خاطرنشان کرد: مولفه هاي منطبق با آموزه هاي قرآني از جمله پرهيز از نزاع و تفرقه و تقويت بردباري و شکيبايي در پيام تسليت رهبر معظم انقلاب در پي درگذشت آيت الله هاشمي رفسنجاني وجود داشت که بايد مورد دقت قرار گيرد.

نظرات کاربران