14. دى 1395 - 13:41
مصلحی
بیرجندرسا- وزیر اطلاعات دولت نهم با بیان اینکه دشمن یکی از طراحی‌هایی که روی آن مانور می‌دهد تهدید مردم است، گفت: دشمن در بحث نفوذ سرمایه گذاریهای زیادی کرده تا به روشهای مختلف در نظام ما رخنه بیندازد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: بر اساس اطلاعات مشکل جدی که در حال حاضر داریم در بحث نفوذ است و رهبری مدتی است در سخنان خود به آن اشاره زیاد کرده اند.

وی افزود: دشمن در بحث نفوذ سرمایه گذاری زیادی کرده تا به انواع مختلف  وارد شود ودر فضاهای فعلی که دشمن در زمینه نفوذ روی آن سرمایه گذاری کرده است، در مسائل اجتماعی است و در راه اندازی این فضاها گامهای زیادی برداشته شده است.

وزیر اطلاعات سابق  گفت: دشمن با راه اندازی تشکل‌های مردمی تلاش دارد تا از این طریق در کشور جریاناتی بسازد و یکی از بحثهای جدی مباحثی است که با فضا سازی در تشکل‌های مردم نهاد شکل می‌دهند و مردم را از مسائل اصلی باز داشته و به سمت مسائل فرعی می‌برند.

حجت الاسلام مصلحی افزود: فرهیختگان کشور امروز یکی از وظایف آنها طراحی ومقابله با نقشه‌های دشمن است وباید بصیرت افزایی جایگاه ویژه پیدا کند زیرا ما در بسیاری از مباحث در جایگاه‌های خوبی قرار داریم و با وجود مشکلات در مباحث علمی که رهبری فرمود با وجود تحریمها ی سنگین موفقیتهای خوبی به وجود آمده است.

وی با بیان اینکه دشمن تمام هم وغم خود را گذاشته تا به نتیجه برسد ، اظهار داشت: استان خراسان جنوبی جزو مناطق ویژه کشور است و تاکنون همراهی با نظام و انقلاب داشته و مردم به دنبال فرعیات نرفته و در این زمینه نقش زیادی ایفا کردند .

وزیر اطلاعات سابق گفت: نیروهای ارزشی هم باید  به دنبال فرعیات نرفته واز این طیف باشند زیرا خیلی ها می‌خواهند مردم به دنبال فرعیات بروند و انقلاب در مسیری که توسط آنان طراحی شده حرکت کند.

وزیر اطلاعات سابق  گفت:  یکی از طراحی‌هایی که دشمن روی آن مانور میدهد این است که مردم را تهدید کنند تا به نتیجه برسند واینکه بارها اعلام می‌شود گزینه‌های ما روی میز است همه سخنان ساختگی دشمن بوده و رمز پیروزی ترامپ در انتخابات امریکا هم این بود که او به دنبال رفع مشکلات آمریکا است و می‌خواهد به مشکلات داخلی برسد.

مصلحی  با بیان اینکه برخی ها می‌خواهند وانمود کنند که آمریکا به فکر آنها است، افزود: عربستان هزینه زیادی کرد تا در انتخابات آمریکا بینکلینتون پیروز شود لذا ما باید مراقب توطئه‌های دشمن باشیم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران