6. دى 1395 - 14:37
بیرجندرسا- آیت الله عبادی خطاب به رئیس جمعیت هلال احمر گفت: ضمن اینکه کار شما برای نجات گرفتاران است باید توجه داشته باشید که خراسان جنوبی در زمزه استانهای مشکل دار است؛ امیدواریم نقایص را ترمیم و هلال احمر استان را تجهیز کنید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، آیت الله سید علیرضا عبادی امروز در دیدار با رئیس و معاونین جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه باید نیت ها را صاف کرد افزود: اگر در درون نیت ها را با رضای خداوند و دین وفق دهیم کار ما عبادت است.

 

وی با تاکید بر اینکه سیستم کار جمعیت هلال احمر خدمت رسانی به بندگان خداوند است، افزود: این مهم از نظر حسن فعلی بسیار ارزشمند است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: وقتی جمعیت هلال احمر برای کمک و نجات گرفتاران می رود احساس کند این کار برای رضای خدا است به حق عبادت است.

 

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه برای جمعیت هلال احمر رنگ، نژاد و مرز مطرح نیست، تصریح کرد: از خصوصیات هلال احمر این است که دوستِ زمان گرفتاری است و این شاخص بسیار بزرگ و مهمی برای آنان است.

 

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر نجات دهنده شریفی است، ادامه داد: افراد این مجموعه برای نجات دیگران از جان خود مایه می گذارند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه هر کسی برای مردم مفیدتر است او بهتر است، گفت: بهترین ثروت، شهرت و مقام و عنوان نیست.

 

آیت الله عبادی خطاب به رئیس و معاونین جمعیت هلال احمر بیان کرد: ضمن اینکه کار شما برای نجات گرفتاران است باید توجه داشته باشید که خراسان جنوبی در زمزه استانهای مشکل دار است؛ امیدواریم نقایص را ترمیم و هلال احمر استان را تجهیز کنید.

نظرات کاربران