6. دى 1395 - 11:12
امام جمعه اهل سنت
بیرجندرسا- مولوی عبداللهی با بیان اینکه باید خط قرمزها را بشناسیم و تابع قانون باشیم، اظهار داشت: حوادث و طوفان‌های زیادی رو به روی ملت قرار می‌گیرد که راه خروج از این طوفانها مسیری است که ولایت تعیین کرده است.

مولوی  سید احمد عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، اظهار داشت:  روز 9 دی یکی از روزهای بزرگ در تاریخ ایران اسلامی است که با بصیرت و آگاهی ملت شریف ایران به ثبت رسید.

امام جمعه اهل سنت درمیان با اشاره به اینکه دشمنان به وسیله فتنه 88 اصل نظام یعنی اسلام را هدف قرار داده بوداند تصرح کرد: ملت شریف ایران با هوشیاری همانند جنگ تحمیلی و دفاع مقدس از هر قشر و قوم و فرقه‌ای وارد صحنه شدند و شانه به شانه برای دفاع از کیان کشور واعتقادات خود مشت محکمی بر دهانه یاوه گویان این انقلاب زدن.

مولوی عبداللهی با بیان اینکه دشمن در جریان فتنه 88 شعار جمهوری ایرانی را بر زبانها رواج می‌داد، افزود: مردم در روز 9 دی سال 88 سبب ناامیدی دشمنان قسم خورده نظام شدند زیرا در فتنه سال 88 دشمن پول‌هایی به برخی از افراد داده بود تا آشوب را در کشور دامن زده ونظام را دچار مشکل کنند، اما غافل از اینکه مردم هوشیار تر از آنها بوده آنها را ناکام کردند.

 

امام جمعه اهل سنت درمیان با بیان اینکه 9 دی مظهر اتحاد وانسجام است، افزود: دشمن در فتنه 88 شعار جمهوری ایرانی را سر داده و مردم خود جوش احساس مسئولیت کرده و مشتهای محکمی به استکبار وایادی آنها که امنیت نظام واسلام را تهدید می‌کرد، وارد ساختند.

وی اظهار داشت: مردم در روز 9 دی سبب نا امیدی دشمنان شدند و در همین راستا جامعه روحانیت باید به گونه‌ای بصیرت افزایی کنند، که ملت در تمامی فتنه‌ها و توطئه‌های دشمن بتوانند راه راست را از راه باطل تشخیص دهند.

مولوی عبداللهی گفت: روز 9 دی روز بصیرت است زیرا دشمن به دنبال تخریب چهره‌ها نظام واختلاف بین دولت ومردم بوده و باید تلاش کنیم در بحث‌ها و مجامع خود بصیرت افزایی را در جامعه گسترش دهیم.

وی  با بیان اینکه باید خط قرمزها را بشناسیم و تابع قانون باشیم، اظهار داشت: حوادث و طوفان‌های زیادی رو به روی ملت قرار می‌گیرد که راه خروج از این طوفانها مسیری است که ولایت تعیین کرده است.

امام جمعه اهل سنت درمیان با بیان اینکه حماسه 9 دی ماه، انقلاب را در برابر هجوم و توطئه‌های دشمنان بیمه کرد، افزود: بر ما لازم و واجب است که برای تجلیل وگرامی ‌داشت این روز سرنوشت ساز دوش به دوش هم حضور یابیم و روز پر شکوهی دیگر را رقم بزنیم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران