آی پرسه
قرعه کشی بزرگ همراه اول
10. مرداد 1395 - 10:32
بیرجندرسا- صادقی برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت و استفاده از جوانان در عرصه های مختلف را راز موفقیت هر مجموعه ای دانست و گفت: اگر طبق برنامه و نظم پیش نرویم، پول بیت المال هدر خواهد رفت و تنها با اعتماد کردن به جوانان و برنامه ریزی درست و هدفمند و اجرای قوانین می توان به جامعه ای پویا و پیشرفته دست پیدا کرد.

ابوالفضل صادقی نجار جوان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، با اشاره با داشتن  22 سال سن و مدرک تحصیلی دیپلم چوب  اظهار کرد: جوانجوانان آینده سازان یک ملت هستند که باید برای آبادانی و پیشرفت کشور به آنان اعتماد کرد.

صادقی در رابطه با متغیر بودن درآمد شغلیش گفت : کار ما درآمد معینی ندارد و ممکن است یک ماه درآمدمان خوب و کافی باشد اما ماه دیگرهیچ درآمدی نداشته باشیم..

نجار جوان با بیان اینکه اگر روزی رئیس جمهور می شدم گفت : برای جوانان اشتغال زایی کرده و این آشفتگی  بازار و رکود را برطرف می کردم.

وی نبود مدیریت و سرمایه را مهمترین مشکل اقتصاد کشور دانست و افزود: با دادن وام های مناسب به جوانان برای راه انداختن کسب و کار جدید میتوان، رونق و اقتصاد پویا را به کشور برگرداند.

تولید گر صنایع چوب با اشاره به اینکه بعضی جوانان با داشتن توان کاری اما از کارگریزان اند گفت : امروز جوانان اعتماد به نفس ضعیفی دارند که یک نوع ترس محسوب می شود که در مقابله با آن می توانند با توکل به خدا و مشورت گرفتن از افراد با تجربه در زمینه های مختلف وارد عرصه ی کار شده تا موفق شوند .

 

تنها مدیری از جنس مردم مشکلات افراد جامعه را بهتر درک می کند

صادقی در خصوص مشکلاتش گفت : گرانی دستگاه های نجاری و نبود وام مناسب برای خریدن وسایل مورد نیاز این شغل،  بزرگترین مشکل ما می باشد.

وی با مخالف بودن قاطع خود از حقوق های نجومی گفت : این بی عدالتی ها و حقوق های نجومی فقط دردی بر دردهای مردم می افزاید و تنها مدیری از جنس مردم مشکلات افراد جامعه را بهتر درک می کنند و این بودجه های کلان  را می توان  در بخش های لازم و مفید جامعه سرمایه گذاری  کنند.

صنعت گرچوب در خصوص انضباط کاری افزود: اگر در زندگی و کارمان انضباط نداشته باشیم کارمان به درستی و به نحو احسن پیش نمی رود و هیچ وقت اوضاع به وفق مراد نخواهد شد

وی نظم و برنامه کاری بلند مدت و کوتاه مدت را راز موفقیت هر مجموعه ای دانست و گفت: اگر طبق برنامه و نظم پیش نرویم همیشه دچار مشکل خواهیم بود و برنامه ریزی برای رسیدن به هدف و اجرای قوانین تنها راه پیشرفت جامعه خواهد بود.

 

نظرات کاربران