ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

بیرجندرسا-عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجموع بودجه دفاعی و امنیتی کشور در لایحه بودجه...
بیرجندرسا-معاون فرهنگی حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: سه شنبه۱۸ دی ماه ساعت ۱۸ شب خاطره ای با عنوان «...
بیرجندرسا-مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی از ثبت جهانی روستای خراشاد این...
مس قلعه زری
بیرجندرسا-مجتمع معدن مس قلعه زری بزرگ‌ترین مجتمع تولیدی با بیش از 360 کارگر و یک هزار و 500...
بیرجندرسا-حضور سید میثم خامنه‌ای، فرزند مقام معظم رهبری در جشن چهلمین سال تولد انقلاب اسلامی
  • حجاب
    آقا فرمودند: من نگرانم؛
    بیرجندرسا-برخی فتنه‌گران داخل کشور همسو با کمپین‌های ترویج بی‌حیایی و بی‌حجابی خارج از کشور برنامه هماهنگی را در دست اجرا دارند، این افراد با راه اندازی کارگروههای آموزشی و استودیوهایی پنهان و آشکار با عکس‌برداری از دختران ناآگاه به عنوان مدلینگ و ...
  • پاسپورت
    تحریم جدید آمریکا؛بن‌بست شعار انتخاباتی روحانی
    بیرجندرسا- تحریم‌های پسابرجامی آمریکا علیه ایران در صورت ادامه سکوت دولت یازدهم باز هم ادامه خواهند داشت و همانطور که چیزی از شعار بازگرداندن احترام به پاسپورت ایرانی نماند، شاید از برجام هم چیزی باقی نماند.

از میان خبرها

ماهواره
بیرجندرسا- مردی که اسیر شبکه ‏های ماهواره‎ای یا ارتباط غیرشرعی با نامحرم در قالب شبکه‎های اجتماعی و اینترنت می‎شود چگونه می‎تواند وفاداری به همسر و بن
بیرجندرسا-سخنران بعثه مقام معظم رهبری گفت: امروز ابزار جنگ نرم دشمن همین دیش‌هایی است که بالای بام منازل بعضی از ما قرار گرفته و دشمن برای جذب مردم ما
بیرجندرسا-مدرس حوزه و دانشگاه وسرمربی بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران: دین زدایی و دین گریزی"را یکی از مهمترین و آشکارترین آسیب
یک فعال زنان مطرح کرد:
بیرجندرسا-یک فعال زنان گفت:غرب سلیقه و ذائقه ایرانی ها را به خوبی می شناسد و باتوجه به آن برنامه ریزی می کند، زیبایی، جذابیت بالا و ... ازجمله مواردی است که در برندها مورد توجه قرار می گیرد.

عناوین ویژه

استاد دانشگاه امام صادق‌(ع):
بیرجندرسا-استاد دانشگاه امام صادق‌(ع) گفت: بردن ماهواره به خانه در واقع بردن شیطان به خانه است و با نگاه کردن به ماهواره افکار افراد به گونه‌ای شکل می‌گیرد که صهیونیست‌ها می‌خواهند.
یک فعال زنان مطرح کرد:
بیرجندرسا-یک فعال زنان گفت:غرب سلیقه و ذائقه ایرانی ها را به خوبی می شناسد و باتوجه به آن برنامه ریزی می کند، زیبایی، جذابیت بالا و ... ازجمله مواردی است که در برندها مورد توجه قرار می گیرد.
پاسپورت
تحریم جدید آمریکا؛بن‌بست شعار انتخاباتی روحانی
بیرجندرسا- تحریم‌های پسابرجامی آمریکا علیه ایران در صورت ادامه سکوت دولت یازدهم باز هم ادامه خواهند داشت و همانطور که چیزی از شعار بازگرداندن احترام به پاسپورت ایرانی نماند، شاید از برجام هم چیزی باقی نماند.
آیت‌الله مکارم‌شیرازی:
بیرجندرسا-آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به اینکه صدا و سیما آسیب‌های جامعه را باید با زبانی نرم بیان کند، گفت: توجه به کیفیت برنامه‌سازی در مقابله با ماهواره و کاهش مخاطبان این شبکه‌های دشمنان الزامی است.
ماهواره
بیرجندرسا- مردی که اسیر شبکه ‏های ماهواره‎ای یا ارتباط غیرشرعی با نامحرم در قالب شبکه‎های اجتماعی و اینترنت می‎شود چگونه می‎تواند وفاداری به همسر و بنیان خانواده را به نمایش بگذارد؟
اقتصاد
فرمانده ناحیه سپاه سربیشه خبرداد:
بیرجندرسا-فرمانده ناحیه سپاه سربیشه گفت: در سال 93 که سال اقتصاد و فرهنگ است مهم ترین اقدامات انجام شده در این شهرستان برای تحقق این شعار ایجاد 50 کارگاه اقتصاد مقاومتی و تحویل 26 گیرنده ماهواره است.
5+1
ایران 93 به روایت دیگران
بیرجندرسا- از میان اخبار و اتفاقات رخ داده در سال 93 خبرهایی بودند که علاوه بر بازتاب داخلی در رسانه های خارجی هم بازتاب گسترده ای داشتند و چه بسا بعضی اخبار به دلیل اهمیت و موضوعیتی که داشتند در رسانه های خارجی بیشتر مورد توجه قرار گرفتند.
شهادت
معاون بنیاد شهید وامور ایثارگران کشور در بیرجند:
بیرجندرسا-معاون فرهنگی وامور اجتماعی بنیاد شهید وامور ایثارگران با اشاره به اینکه شهدا زنده هستند و در محافل حضور دارند، گفت: دشمن با برنامه‌های خود در ماهواره و فضای مجازی در صدد کمرنگ کردن فرهنگ ایثار و شهادت درنسل جوان است.
ماهواره
پس از گذشت چند ماه از طرح مقابله با دجالواره،
بیرجندرسا-پس از گذشته چند ماه از طرح مقابله با ماهواره، اکنون 500 دستگاه ماهواره به صورت داوطلبانه در استان دریافت شده و 6.8 درصد مخاطبین ماهواره کاهش یافته است.
حجت الاسلام عبادی:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: نباید آنچه را که غرب به عنوان مد تبلیغات می‌کند را زنان ایرانی به عنوان پوشش خود انتخاب کنند چراکه آن‌ها فقط به قصد خراب کردن بنبان خانواده‌ها در ایران آن کار‌ها را انجام می‌دهند.
بیرجندرسا-الهام چرخنده از شبکه‌های ماهواره‌ای که درباره مسائل خصوصی‌اش حرف زده‌اند انتقاد کرد و خطاب به هوادارانش نوشت: صبوری کنید تا همه و همه را برایتان آشکار کنم.
سردارشریف خبرداد:
بیرجندرسا- مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هدف اصلی دشمن از این اقدامات به هم ریختن وحدت شیعه و سنی بوده اما از این مسیر چیزی عاید دشمن نخواهد شد چراکه امروز گروهک ها پایگاه های مردمی خود را از دست داده اند.
امام جمعه طبس:
بیرجندرسا-امام جمعه طبس گفت: آزادی به شکل غربی به تباهی زنان، دختران و پسران منجر می‌شود و هر اقدامی در این زمینه برخلاف مسائل کشور حرام است و باید از آزادی‌های مخرب جلوگیری شود.
سخنران بعثه مقام معظم رهبری:
بیرجندرسا-سخنران بعثه مقام معظم رهبری گفت: امروز ابزار جنگ نرم دشمن همین دیش‌هایی است که بالای بام منازل بعضی از ما قرار گرفته و دشمن برای جذب مردم ماهواره را انتخاب کرده است.
مدرس حوزه و دانشگاه:
بیرجندرسا-مدرس حوزه و دانشگاه وسرمربی بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران: دین زدایی و دین گریزی"را یکی از مهمترین و آشکارترین آسیب های شبکه های ماهواره ای دانست.