ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به...
بسته های ویژه رومینگ امارات

از میان خبرها

بیرجندرسا-مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی اظهار کرد: تولید برق خورشیدی از آغاز امسال ۴ میلیارد تومان درآمد نصیب مردم خراسان جنوبی کرده است.
بیرجندرسا-کمیسیون عالی سوانح راه آهن در گزارش دوم از بررسی سانحه ریلی قطار مسافری مشهد-یزد که ۲۲ خرداد امسال رخ داد، ابعاد جدیدی از این سانحه را بازگو
بیرجندرسا-دمای همه شهرستان های خراسان جنوبی به جز قاینات، در میان و سربیشه دمای هوای شهرستان‌ها به بالای ۴۰ درجه رسید
بیرجندرسا-پیشکسوت دفاع مقدس گفت: کسانی که رسالت جهاد تبیین بر دوش آنان است اگر به‌موقع عمل نکنند جای حق و باطل عوض می‌شود.

عناوین ویژه

مدیر عامل آب و فاضلاب خراسان‌جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان‌جنوبی از وجود ۳۵۰ هزار اشتراک آب در سطح استان خبر داد.
بیرجندرسا-پیشکسوت دفاع مقدس گفت: کسانی که رسالت جهاد تبیین بر دوش آنان است اگر به‌موقع عمل نکنند جای حق و باطل عوض می‌شود.
بیرجندرسا-رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با بیان راهکارهای مقابله با قاچاق در حوزه آرد، گفت: بهترین راه مقابله با قاچاق این است که قیمت‌ها واقعی شود؛ البته واقعی شدن قیمت‌ها به معنی تغییر در قیمت‌ها نیست و مردم می‌توانند باهمان قیمت همیشگی نان خود را خریداری کنند.
بررسی ‫سانحه قطار مسافری مشهد - یزد
بیرجندرسا-نماینده مردم طبس و فردوس در مجلس شورای اسلامی خواستار آسیب شناسی دقیق درباره سانحه ریلی قطار مسافری مشهد - یزد و برخورد عبرت آموزی با عوامل این حادثه انجام شد.
معاون استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: احیا و نگهداری باغ‌های تاریخی استان در اولویت است و برای حفظ فضای سبز موجود این اماکن باید تلاش مضاعف شود.
بیرجندرسا-نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در خراسان‌جنوبی از برگزاری بزرگترین ماراتن علمی کشور در خراسان‌جنوبی خبر داد و گفت: ۱۷ هزار و ۱۰۳ داوطلب در خراسان‌جنوبی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با هم رقابت می‌کنند.
بیرجندرسا-دبیر شورای هماهنگی با موادمخدر خراسان‌جنوبی گفت: از یک سال گذشته مجوز ایجاد مرکز ماده ۱۶ را در استان اخذ کردیم و با همکاری دستگاه‌ها تا ۱۵ تیرماه جاری راه‌اندازی می‌شود.
وزارت بهداشت اعلام کرد؛
بیرجندرسا-از دیروز تا امروز ۶ تیرماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۵۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۵۴ نفر از آن‌ها بستری شدند.
وزیر راه و شهرسازی خبر داد
بیرجندرسا-وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: بعد از ۱۵ تیرماه سامانه طرح‌های حمایتی مسکن برای متقاضیان جدید به مدت ۱۵ روز باز می‌شود تا همزمان با اجرای طرح نهضت ملی مسکن برای متقاضیان پالایش شده، امکان ثبت‌نام از افراد جدید نیز فراهم باشد.
بیرجندرسا-فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی گفت: امنیت امروز جامعه مرهون اقتدار نیرو‌های مسلح است.
بیرجندرسا-مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی اظهار کرد: تولید برق خورشیدی از آغاز امسال ۴ میلیارد تومان درآمد نصیب مردم خراسان جنوبی کرده است.
بیرجندرسا- رئیس مرکز آزمون‌های دانشگاه بیرجند از رقابت ۱۷ هزار و ۱۰۳ داوطلب خراسان جنوبی در کنکور سراسری امسال خبر داد.
بیرجندرسا-کمیسیون عالی سوانح راه آهن در گزارش دوم از بررسی سانحه ریلی قطار مسافری مشهد-یزد که ۲۲ خرداد امسال رخ داد، ابعاد جدیدی از این سانحه را بازگو کرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل اوقاف خراسان جنوبی گفت: طبق آمار تا تاریخ پنجم تیرماه از خراسان جنوبی دو هزار و ۲۲۱ نفر در مسابقات قرآن اوقاف ثبت نام کردند.
بیرجندرسا-۳ تخته فرش دستباف از روستا‌های بهدان، شوکت آباد و شهر بیرجندبه عتبات عالیات اهدا شد.
معاون استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان ‌جنوبی گفت: با توجه به برگزاری مراسم پیاده‌روی اربعین بعد از شیوع کرونا، امسال شاهد شمار زیادی از زائران خواهیم بود و باید برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری باشکوه مراسم اربعین حسینی را داشته باشیم.
مدیرکل پزشکی قانونی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل پزشکی قانونی خراسان جنوبی گفت: این استان از نظر پرونده‌های نزاع رتبه ۲۷ کشور را دارد که بیانگر فرهنگ غنی و آرامش مردم این خطه است.

صفحه‌ها