ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
بیرجندرسا-مراسم بزرگداشت سالروز سوم خرداد، آزادسازی خرمشهر صبح امروز با حضور مشترک نیروهای مسلح و...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-امام جمعه تبریز با حضور در برنامه جهان‌آرا به سوالات چالشی این برنامه پاسخ داد.
  • نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
    بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اکنون زمان گام دوم انقلاب است، گفت: تجربه نشان می دهد هر جا که به اسلام و انقلاب عمل کردیم، پیروز شدیم، اما هر جایی که به دنبال لیبرال های غرب زده رفتیم ذلت نصیبمان شد.
  • بیرجندرسا-به جای استراحت در اوقات فراغت، بیل به دست در مزرعه مشغول کشاورزی هستم و خودم را به خاطر جایگاه ائمه جمعه محدود نمی کنم، چرا که امام علی پیشوای ما نیز کشاورز بودند و این جمله که «کار کردن عار نیست» ملکه ذهن من است.

از میان خبرها

بیرجندرسا- رئیس بنیاد فقهی مدیریت اسلامی گفت: اطاعت امت از امام مساوی با عزت است که در دوره ما همین طور است، این امت در تاریخ کم بوده و یا نبوده است.
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: باید تصمیماتی گرفته شود که هم برای کارگر و هم کارفرما مفید باشد، زیرا وقتی موفقیت حاصل می گردد که همه
بیرجندرسا- جشن های دهه ولایت و امامت در خراسان جنوبی همانند سالهای قبل در بقاع متبرکه، مساجد و حسینیه های استان برگزار می‌شود.
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیر رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی با بیان اینکه باید به دنبال مسجد طراز انقلاب اسلامی باشیم، گفت: برای تمدن سازی راهی جز کار در مساجد نداریم.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-نمایشگاه جرعه ای از غدیر در بوستان توحید شهر بیرجند آغاز به کار کرد.
بیرجندرسا-معاون اول قوه قضائیه با حضور در گلزار شهدای بیرجند به مقام شامخ شهیدان هشت سال دفاع مقدس، شهدای انقلاب و تنها شهید مدافع حرم استان ادای احترام کرد.
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: این استان دارای ظرفیت‌ها و توانمندی‌های زیادی است اما این ظرفیت‌ها معرفی نشده که برای معرفی بیشتر نیاز به انسجام در برنامه‌ها و پیگیری‌ها داریم.
بیرجندرسا-نام نویسی متقاضیان حضور در راهپیمایی بزرگ اربعین از اول شهریور آغاز می شود.
بیرجندرسا-مدیرکل راه آهن شرق گفت: شبکه پارتی لاین تصویری راه آهن شرق برای ارتباط ایستگاه‌ها با یکدیگر با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال راه‌اندازی شد.
بیرجندرسا-رئیس شورای ملی زعفران گفت: زعفران قاینات همچنان مرغوب ترین زعفران دنیاست.
بیرجندرسا-هم‌اکنون هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۹ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی ۴ میلیون و ۱۹۳ هزار تومان قیمت خورده است.
بیرجندرسا-معاون وزارت آموزش‌وپرورش با بیان اینکه چه آموزش و پرورش پول داشته باشد یا نداشته باشد استخدام "معلمان حق‌التدریس" انجام شود، زمان استخدام این دسته از معلمان را اعلام کرد.
بیرجندرسا-براساس دستورالعمل بند «ث» ماده 33 قانون برنامه ششم توسعه، بیمه پایه دام ها در مقابل بیماریهای مشترک و واگیردار اجباری شد.
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیر رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی با بیان اینکه باید به دنبال مسجد طراز انقلاب اسلامی باشیم، گفت: برای تمدن سازی راهی جز کار در مساجد نداریم.
رئیس بنیاد فقهی مدیریت اسلامی:
بیرجندرسا- رئیس بنیاد فقهی مدیریت اسلامی گفت: اطاعت امت از امام مساوی با عزت است که در دوره ما همین طور است، این امت در تاریخ کم بوده و یا نبوده است.
عصر امروز
بیرجندرسا-معاون اول قوه قضائیه عصر امروز به خراسان جنوبی سفر می کند.
بیرجندرسا-مجمع جهادگران خراسان جنوبی با صدور بیانیه ای، لبیک خود؛ به پیام رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) به گروه های جهادی و بسیج سازندگی را اعلام کرد.
طی چند روز آینده؛
بیرجندرسا-رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی با بیان اینکه ساخت زائرسرای استان در مشهد مقدس از چند روز آینده آغاز می شود، گفت: ساخت زائرسرا به اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان نیازمند است.
هفتم مهرماه سال جاری؛
بیرجندرسا-مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی از برگزاری همایش تجلیل از پیشکسوتان جهاد مقاومت و نیروهای مسلح در هفتم مهرماه سال جاری خبر داد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: نیاز داریم ساعتی از کلاس های درس دانش آموزان و دانشجویان به مباحث دفاع مقدس اختصاص داده شود.
امام جمعه قاین:
بیرجندرسا-امام جمعه قاین گفت: در شرایط کنونی نیاز داریم شبکه ای متشکل از ائمه جمعه و جماعات در استان تشکیل شود که این امر نیازمند جلساتی مستمر با نماینده ولی فقیه در استان است.

صفحه‌ها