ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها...
مروج الشریعه
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی بااشاره به اینکه در حال حاضر ۱۰ میلیارد تومان از سهم ۱۲۸ میلیارد...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
بیرجندرسا-اختلافات امروز اصلاح‌طلبان بر سر شهرداری تهران، خاطرات شورای شهر اول را زنده کرده است؛...
خبرنگار
بیرجندرسا- خبرنگاران چندین رسانه خراسان جنوبی «خبرگزاری، پایگاه خبری و روزنامه» طی نامه ای از خانه...

از میان خبرها

بیرجندرسا-جلسه شورای شهر بیرجند در حالی برگزار شد که موضوع آسفالت منطقه قدیمی و تاریخی اکبریه مطرح شد و ضمن گلایه از میراث فرهنگی برای اینکه در این زم
بیرجندرسا- «ملاحسین» از مبلغین محلی یکی از روستاهای دوردست نهبندان خراسان جنوبی است که بعد از پیروزی انقلاب تا امروز توانسته است به عنوان امام جماعت ن
بیرجندرسا-طلا در بازار امروز با قیمت هر گرم ۲۹۰ هزار تومان مبادله که نسبت به پنج شنبه افت هزار تومانی را تجربه کرد.
بیرجندرسا-عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی آخرین اخبار از زمان حضور رئیس‌جمهور در پارلمان برای پاسخ به سؤالات تعدادی از نمایندگان را اعلام کرد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: مدیرعامل مؤسسه ثامن‌الحجج به حبس طویل‌المدت محکوم شده است.
بیرجندرسا-عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی آخرین اخبار از زمان حضور رئیس‌جمهور در پارلمان برای پاسخ به سؤالات تعدادی از نمایندگان را اعلام کرد.
بیرجندرسا-جلسه شورای شهر بیرجند در حالی برگزار شد که موضوع آسفالت منطقه قدیمی و تاریخی اکبریه مطرح شد و ضمن گلایه از میراث فرهنگی برای اینکه در این زمینه به تعهدات خود عمل نکرده اعضای شورا خواستار رسیدگی فوری به این موضوع شدند.
بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: در راستای پاسداشت مقام آزادگان و جانبازان خراسان جنوبی نزدیک به ۱۵۰ کتاب در استان آماده چاپ کرده‌ایم که گوشه‌ای از خاطرات جانبازان و آزادگان است.
بیرجندرسا-معاون دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با بیان اینکه در مهرماه ۹۷ به وسیله ۵۰۰ مرکز متقاضی در سطح کشور دانشجو جذب می کنیم گفت: در مجموع ۵ هزار و ۳۴۲ کدرشته محل کاردانی و کارشناسی ظرفیت سازی کردیم که از این تعداد کد ۶۳ درصد کارشناسی است.
روایتی از کمبود روحانی در مناطق مرزی؛
بیرجندرسا- «ملاحسین» از مبلغین محلی یکی از روستاهای دوردست نهبندان خراسان جنوبی است که بعد از پیروزی انقلاب تا امروز توانسته است به عنوان امام جماعت نقش مهمی را در فعالیت های مختلف عبادی و سیاسی در روستای «حیدرآباد» ایفا کند.
بیرجندرسا-رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: چند تصمیم عقلایی که بانک مرکزی گرفت و بعد به تصویب دولت و ستاد هماهنگی قوا رساند، باعث آرامش در بازار ارز شده است.
امیر قربانی:
بیرجندرسا-فرمانده هوانیروز ارتش گفت: امداد رسانی یکی دیگر از اقدامات هوانیروز است، از سوی دیگر در قطعه سازی پیش رفت‌های بسیاری داشته و امروز توان تامین همه نیاز‌های خود و حتی صادرات را داریم.
بیرجندرسا-طلا در بازار امروز با قیمت هر گرم ۲۹۰ هزار تومان مبادله که نسبت به پنج شنبه افت هزار تومانی را تجربه کرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بابیان اینکه اصل خدمت گزاری صادقانه در همه مشاغل باید پابرجا باشد، گفت: کسانی مسئولیتها را بپذیرند که برای خدمت گزاری در هر زمانی برای مردم وقت دارند.
جانشین پلیس راه خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-جانشین پلیس راه خراسان جنوبی از وقوع ۴۹ فقره تصادف در محورهای مواصلاتی استان طی هفته گذشته خبر داد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف سه میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق در استان طی ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.
شهردار بیرجند:
بیرجندرسا-شهردار بیرجند با اشاره به کانال رودخانه مرکزی مهر شهر گفت: با توجه به متروکه شدن این کانال، تبدیل به فضای سبز می شود.
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند خبر داد:
بیرجندرسا- رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند از اضافه شدن ۱۸ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل درون شهری بیرجند تا مهرماه سال جاری خبر داد.
بیرجندرسا-رئیس هیات اسکیت استان خراسان جنوبی گفت: سه تیم 12 نفره از خراسان جنوبی به مسابقات کشوری اسکیت اعزام می شوند که دو تیم آقایان و یک تیم بانوان هستند.
بیرجندرسا-مدیر شعب صندوق کارآفرینی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 520 طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری به مبلغ 58 میلیارد تومان به صندوق کارآفرینی استان معرفی شده است.
بیرجندرسا-رئیس شبکه دامپزشکی نهبندان گفت: پنج اکیپ ثابت و سیار دامپزشکی این شهرستان برای حفظ سلامت مردم و اطمینان از سالم بودن دام، بر ذبح دام های قربانی در روز عید قربان نظارت می کنند.

صفحه‌ها