ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها...
بیرجندرسا-بیش از ۱۴۰۰ بسته آموزشی به همت موسسه خیریه امام علی(ع) ری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی با...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
مس قلعه زری
بیرجندرسا-مجتمع معدن مس قلعه زری بزرگ‌ترین مجتمع تولیدی با بیش از 360 کارگر و یک هزار و 500...
بیرجندرسا-بیش از ۱۴۰۰ بسته آموزشی به همت موسسه خیریه امام علی(ع) ری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی با...

از میان خبرها

بیرجندرسا-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره بسته حمایتی دولت گفت: در هفته جاری بسته حمایتی را در گام اول برای تحت پوشش‌های نهادهای حمایتی مانند کم
بیرجندرسا- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از عبور سامانه بارشی از اواخر وقت امشب از استان خبر داد.
بیرجندرسا-مدیر مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: کاربرد میوه عناب در حوزه‌های بالینی، پزشکی، دامپزشکی، صنایع داروسازی و صنای
بیرجندرسا-معاون اول رئیس‌جمهور گفت: دولت برنامه‌ریزی و راهکارهایی را پیش‌بینی کرده است تا تحریم‌ها و فشارها حداقل آسیب را به اقتصاد کشور وارد کند.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: تخم مرغ وارداتی با قیمت مصوب ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان از این هفته توزیع می‌شود.
بیرجندرسا-معاون اول رئیس‌جمهور گفت: دولت برنامه‌ریزی و راهکارهایی را پیش‌بینی کرده است تا تحریم‌ها و فشارها حداقل آسیب را به اقتصاد کشور وارد کند.
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: یک اثر پژوهشی با موضوع حماسه هفتم بهمن ماه ۵۷ بیرجند در حال تدوین است که در آن از خاطرات ۳۰ نفر از فجر آفرینان بیرجندی استفاده شده است.
بیرجندرسا-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره بسته حمایتی دولت گفت: در هفته جاری بسته حمایتی را در گام اول برای تحت پوشش‌های نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی در دستور کار داریم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از ورود زائران پاکستانی حرم امام رضا(ع) به استان خبر داد و گفت: سه موکب برای پذیرایی از این زائران راه اندازی شده است.
مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از عبور سامانه بارشی از اواخر وقت امشب از استان خبر داد.
مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی گفت:مهمترین موضوعات دانشگاه فرهنگیان وجود ساختمان های فرسوده و زیر ساخت های قدیمی است‌.
بیرجندرسا-مدیر مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: کاربرد میوه عناب در حوزه‌های بالینی، پزشکی، دامپزشکی، صنایع داروسازی و صنایع آرایشی یکی از مقوله‌های مهم است که در دنیای امروز به آن توجه شایانی شده است.
بیرجندرسا- مدیر جهاد کشاورزی سربیشه گفت: سن گندم مهم ترین عامل خسارت زای گندم و جو است که ردیابی کانون های آن اهمیت بسیاری دارد.
اواخر آذرماه صورت می‌گیرد
بیرجندرسا-مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند از برگزاری برگزاری اولین همایش ملی«نماز، هویت و جوانان» در دانشگاه بیرجند خبر داد.
بیرجندرسا- شبکه مرکز جامع بیماران خاص خراسان جنوبی همزمان با 82 مرکز جامع سراسر کشور روز دوشنبه به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.
بیرجندرسا-مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با بیان اینکه ابتدای امسال تاکنون بیش از 940 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در استان مصرف شده است گفت: مصرف 85 درصد گاز استان در بخش های نیروگاهی، صنعتی و سیمان است.
نماینده مردم بیرجند مطرح کرد
بیرجندرسا-نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر یکی از تأکیدات وزارت کشور در خصوص انتخاب استانداران بومی نبودن آن‌ها است، گفت: دولت ادعا کرده هیچ استاندار بومی نداریم!
اخبار ورزشی ۲۱ آبانماه
بیرجندرسا-در سومین مرحله مسابقات لیگ کوهستان کراس کانتری کشور دوچرخه‌سواران خراسان‌جنوبی رکاب می‌زنند و برترین‌های مسابقات قهرمانی استانی رشته‌های باستانی و اسکیت انتخابی اعزام به المپیاد نخبه‌های برتر کشور معرفی شدند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به نیاز بی نهایت بشر به دین، اظهار داشت: مردد کردن انسان از چارچوب دین بدترین نوع خیانت به بشر است.
مدیرکل زندان‌های خراسان‌جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مدیرکل زندان‌های خراسان‌جنوبی گفت: تعداد زندانیان مهریه آزاد شده در استان از طریق کمک‌های ستاد دیه و برنامه ماه عسل 33 نفر بوده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوسف:
بیرجندرسا-رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوسف با بیان این‌که بایستی واقفین بر اساس نیازهای روز جامعه به وقف اموالشان بپردازند، گفت: باید فردی که وقف می‌کند دست متولیان را باز گذارد.

صفحه‌ها