ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به...

از میان خبرها

بیرجندرسا- رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: شیوع کرونا در خراسان جنوبی سیر نزولی دارد و پیش‌بینی می‌شود در صورت رعایت همه جانبه پروتکل‌های بهداشتی
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی گفت: حضور چشمگیر امدادگران، نجاتگران، داوطلبان و عموم کارکنان جمعیت هلال احمر در بحران‌های متعدد سنوات اخیر به ویژه س
بیرجندرسا-کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: براساس الگوی نقشه‌های پیش‌یابی هواشناختی سامانه بارشی جدید از عصر امروز (شنبه) وارد استان می‌شود
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رضایی با اشاره به اینکه تیم های نظارتی هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از ۲۵اسفند در مرز ماهیرود حضور دارند و ازتمامی عواملی که از افغانستان وارد ایران می شوند تست کرونا می گیرد، گفت: تاکنون هیچ مورد مثبتی از کرونای هندی در مرزگزارش نشده است.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت توضیحاتی درباره چگونگی ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir ارائه کرد.
بیرجندرسا-رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت توضیحاتی درباره چگونگی ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir ارائه کرد.
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: خانواده‌ها نگران برگزاری امتحانات حضوری دانش‌آموزان نباشند و همه توان اجرایی استان در خدمت این برنامه قرار دارد.
بیرجندرسا-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی بر تعیین و تکلیف انشعابات غیر مجاز آب در استان برای رفع چالش کم آبی در خراسان جنوبی تاکید کرد.
بیرجندرسا-رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده در شهرستان بیرجند خبر داد.
بیرجندرسا-با ثبت یک مورد فوت جدید در بیماران کرونایی در شبانه روز گذشته تعداد فوتی‌های ناشی از این بیماری در خراسان جنوبی به ۸۴۸ نفر رسید.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رضایی با اشاره به اینکه تیم های نظارتی هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از ۲۵اسفند در مرز ماهیرود حضور دارند و ازتمامی عواملی که از افغانستان وارد ایران می شوند تست کرونا می گیرد، گفت: تاکنون هیچ مورد مثبتی از کرونای هندی در مرزگزارش نشده است.
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و ممنوعیت سفر در تمامی مسیرهای کشور که از روز سه‌شنبه (۲۱ اردیبهشت) اعمال خواهد شد، مبادی ورودی و خروجی استان در این مدت بسته می‌شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
بیرجندرسا- رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: شیوع کرونا در خراسان جنوبی سیر نزولی دارد و پیش‌بینی می‌شود در صورت رعایت همه جانبه پروتکل‌های بهداشتی تا سه هفته آینده از موج چهارم کرونا عبور کنیم.
بیرجندرسا-بر اساس اعلام وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته ۱۳هزار و ۵۷۶ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور شناسایی شده و ۲۸۳ تن نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
بیرجندرسا- سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان جنوبی گفت: ۴ هزار لیتر انواع روغن خوراکی احتکار شده در شهرستان بیرجند از یک انبار و منزل مسکونی کشف شد.
بیرجندرسا-جانشین مسئول دفتر مامایی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اظهار کرد: ابلاغیه واکسیناسیون مادران باردار در خراسان جنوبی صادر و واکسیناسیون این گروه از هفته گذشته در استان آغاز شده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-آیت الله عبادی با اشاره به اینکه رمز آنچه که مردم ما انقلاب کردند این بود که اسلام ادعایی به صحنه عملی بیاید، گفت: یکی از صحنه هایی که به صورت عینی آرمان انقلاب را نشان می دهد شیوه بسیج سازندگی است.
بیرجندرسا-شهردار بیرجند گفت: ۴.۶ هکتار از اراضی منطقه گردشگری "بند دره" بیرجند به شهرداری واگذار شد و با این اقدام و تخصیص اعتبار در سال جاری کار اجرایی فضاهای خدماتی را در محل بند دره شروع می‌کنیم.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد
بیرجندرسا-سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا درباره آخرین وضعیت بیماری در کشور، نحوه ثبت‌نام سالمندان ۸۰ سال به بالای جامانده از واکسن، وضعیت برگزاری آزمون‌های سراسری و ... توضیح داد.
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی گفت: حضور چشمگیر امدادگران، نجاتگران، داوطلبان و عموم کارکنان جمعیت هلال احمر در بحران‌های متعدد سنوات اخیر به ویژه سیل و زلزله و این روزها شیوع ویروس کرونا نشان‌دهنده اهتمام اعضای این نهاد اجتماعی در مدد رساندن به همنوعان است.
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان سرانه بهداشتی از ابتدای شیوع کرونا به مدارس خراسان جنوبی اختصاص یافت.

صفحه‌ها