ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
بیرجندرسا-مراسم بزرگداشت سالروز سوم خرداد، آزادسازی خرمشهر صبح امروز با حضور مشترک نیروهای مسلح و...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-امام جمعه تبریز با حضور در برنامه جهان‌آرا به سوالات چالشی این برنامه پاسخ داد.

از میان خبرها

سردار شجاع
بیرجندرسا-فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران تاکنون که چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب گذشته وقایع بسیاری را تجربه کرده و تم
یارانه
بیرجندرسا-نخستین مرحله واریز یارانه حمایتی ساعت ۲۴ شب گذشته به حساب یارانه نقدی برخی مشمولان واریز شد.
فرماندار بیرجند
بیرجندرسا-فرماندار بیرجند با تأکید بر اینکه سهمیه‌بندی سوخت نباید موجب گرانی اجناس شود گفت: روستاییان نباید نگرانی بابت کمبود سوخت داشته باشند و شرکت‌
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-حوزه/رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت:اگر جامعه به کمالات برسد و مسیر درستی را طی کنند در دولت تاثیر مثبت می گذارد و پرداختن به جامعه اسلامی یک گام به سوی دولت اسلامی است.

عناوین ویژه

امام جمعه بیرجند:
بیرجندرسا-امام جمعه بیرجند گفت:اگر قرار است مشکلات در جامعه برطرف شود، باید جامعه اسلامی به وجود بیاید و به تمدن اسلامی برسد.
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-حوزه/رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت:اگر جامعه به کمالات برسد و مسیر درستی را طی کنند در دولت تاثیر مثبت می گذارد و پرداختن به جامعه اسلامی یک گام به سوی دولت اسلامی است.
سردار شجاع
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی
بیرجندرسا-فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران تاکنون که چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب گذشته وقایع بسیاری را تجربه کرده و تمام تلاش دشمنان از طریق نظامی، ترور، تحریم و فشار اقتصادی برای آسیب زدن به نظام اسلامی بوده است.
یارانه
بیرجندرسا-نخستین مرحله واریز یارانه حمایتی ساعت ۲۴ شب گذشته به حساب یارانه نقدی برخی مشمولان واریز شد.
فرماندار بیرجند
بیرجندرسا-فرماندار بیرجند با تأکید بر اینکه سهمیه‌بندی سوخت نباید موجب گرانی اجناس شود گفت: روستاییان نباید نگرانی بابت کمبود سوخت داشته باشند و شرکت‌های گاز و نفت موظف به تهیه سوخت روستاییان تا پایان سال جاری هستند.
محدودیت ترافیکی
بیرجندرسا-بیرجند همانند بسیاری از کلانشهرها همزمان با رشد و توسعه شهر به دلیل نا مناسب بودن زیرساخت‌های عبور و مرور، مشکلات بیشتری از نظر ترافیکی را تجربه می‌کند که می‌طلبد مسئولان برای بهبود شرایط برنامه‌ریزی مناسبی ارایه کنند.
آبرسانی
بیرجندرسا-بیش از دو دهه از خشکسالی در استان خراسان جنوبی می‌گذرد و اکثر نقاط استان با معظل بی آبی مواجه است که در این میان ۶۴ روستای شهرستان خوسف نیز با ۴ هزار و ۷۹۲ جمعیت از آب آشامیدنی سالم بی بهره است و تنها با سه تانکر آبرسانی می‌شود.
بیرجندرسا-رئیس کل دادگستری خراسان‌جنوبی از فعال‌شدن ستادهای پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی خبر داد و گفت: پایش و رصد مداوم و مستمر اقدامات و فعالیت‌های انتخاباتی، پیشگیری از هرگونه جرم و تخلف و ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌ها بخشی از وظایف و اقداماتی این ستاد است.
انتخابات
بیرجندرسا-رئیس دفتر شورای نگهبان خراسان‌جنوبی خواستار تشریح جرایم انتخاباتی شد و گفت: اولین رکن یک انتخابات سالم نظارت و اجرای درست آن در کنار امنیت و مشارکت مردم است و برای برگزاری انتخابات سالم و بدور از تخلف باید قوه قضاییه به جد ورود پیدا کند.
مسکن
بیرجندرسا-مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: سهمیه طرح اقدام ملی مسکن در استان 2449 واحد بود که با افزایش سهمیه در برخی شهرهای کوچک، آمار ثبت‌نام‌شدگان استان 2478 نفر رسیده است.
بیرجندرسا-حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در درس خارج فقه امروز خود، سخنانی را درباره مدیریت مصرف سوخت مطرح کرده‌اند.
بیرجندرسا-شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: چهار رقم آخر کد ملی تا پایان آذرماه به عنوان پیش فرض رمز کارت سوخت فعال است.
بیرجندرسا-سخنگوی ستاد اجرایی تبصره 14 قانون بودجه چگونگی پرداخت یارانه جدید را تشریح کرد.
بیرجندرسا-قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۵۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱هزار و ۸۰۰ تومان رسیده است.
بیرجندرسا-صبح امروز از طريق سامانه ارتباط الكترونيكی مردم و دولت به سوالات و شكايات مردمی استان پيرامون ثبت نام طرح اقدام ملی مسكن پاسخ داده شد.
معاون محرومیت زدایی آستان قدس رضوی نمایندگی خراسان جنوبی مطرح کرد؛
بیرجندرسا-یوسفی پور از اختصاص ۱۶ میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال پایدار دام سبک به خراسان جنوبی خبر داد و گفت: تسهیلات اعطایی به متقاضیان اشتتغال پایدار دام سبک بسته به ضریب محرومیت بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان توزیع می شود.
با تلاش ماموران نیروی انتظامی صورت گرفت؛
بیرجندرسا-مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: مامورین یگان امداد خوسف در حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه تریلر مشکوک شده که پس از متوقف نمودن و بازرسی از آن ۲ هزار و ۸۵۰ لیتر سوخت قاچاق را کشف کردند.

صفحه‌ها