ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها...
مروج الشریعه
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی بااشاره به اینکه در حال حاضر ۱۰ میلیارد تومان از سهم ۱۲۸ میلیارد...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
بیرجندرسا-اختلافات امروز اصلاح‌طلبان بر سر شهرداری تهران، خاطرات شورای شهر اول را زنده کرده است؛...
بیرجندرسا-مراسم تشییع شهید ایمان یوسفی از شهدای نیروی انتظامی خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز و...

  • بخشدار آیسک مطرح کرد:
    بیرجندرسا-بخشدار آیسک با اشاره به فعال بودن ۵ رشته صنایع دستی در این منطقه گفت: دغدغه تولید کنندگان صنایع دستی بومی بازار فروش است.
  • مسئول کارگروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی:
    بیرجندرسا- مسئول کارگروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی گفت: سلامت رابطه مستقیم با اقتصاد دارد و باید برای ارزش افزوده تولیدات محلی، اقتصاد روستاها سلامت محور شود.

از میان خبرها

بیرجندرسا- مسئول کارگروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی گفت: سلامت رابطه مستقیم با اقتصاد دارد و باید برای ارزش افزوده تولیدات محلی، اقتص
بیرجندرسا-عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بایستی وزارت آموزش و پرورش با سازمان برنامه و بودجه به طور دقیق این مسائل را واکاوی و موشکافی کنند و م
بیرجندرسا-وزارت بازرگانی چین اعلام کرد: پکن به شدت با سیاست اعمال تحریم‌های یک جانبه علیه ایران مخالف بوده و با تجارت و همکاری با ایران در قالب تعهدات
بخشدار آیسک مطرح کرد:
بیرجندرسا-بخشدار آیسک با اشاره به فعال بودن ۵ رشته صنایع دستی در این منطقه گفت: دغدغه تولید کنندگان صنایع دستی بومی بازار فروش است.

عناوین ویژه

بخشدار آیسک مطرح کرد:
بیرجندرسا-بخشدار آیسک با اشاره به فعال بودن ۵ رشته صنایع دستی در این منطقه گفت: دغدغه تولید کنندگان صنایع دستی بومی بازار فروش است.
مسئول کارگروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی:
بیرجندرسا- مسئول کارگروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی گفت: سلامت رابطه مستقیم با اقتصاد دارد و باید برای ارزش افزوده تولیدات محلی، اقتصاد روستاها سلامت محور شود.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
بیرجندرسا-عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بایستی وزارت آموزش و پرورش با سازمان برنامه و بودجه به طور دقیق این مسائل را واکاوی و موشکافی کنند و موضوع را به طور واقعی، منطقی و میدانی ببینند و براساس آن برنامه‌ریزی و بودجه‌ریزی کنند.
وزارت بازرگانی چین
بیرجندرسا-وزارت بازرگانی چین اعلام کرد: پکن به شدت با سیاست اعمال تحریم‌های یک جانبه علیه ایران مخالف بوده و با تجارت و همکاری با ایران در قالب تعهدات بین‌المللی ادامه می‌دهد.
بیرجندرسا-مسئول بسیج سازندگی درمیان گفت: 28 طرح عمرانی محرومیت زدایی در 2 دهستان محروم گزیک و قهستان این شهرستان با اعتبار هفت میلیارد ریال اجرا شد.
بیرجندرسا-با اصلاح نژاد دام سبک بز کرکی (کشمیری) در شهرستان سربیشه خراسان جنوبی صنعت برک بافی و پرورش بز به سبک نیاکان رونق گرفت.
بیرجندرسا-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی استان و نهادها در معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان باید مورد توجه جدی قرار گیرد تا همه حوزه‌ها در این بخش حضوری فعال داشته باشند.
بیرجندرسا-مدیرکل امور عشایری خراسان جنوبی با بیان اینکه خشکسالی و فقر مراتع سبب شد عشایر استان زودتر از موعد همیشگی دام خود را به فروش برساند گفت: با اجرای طرح زنجیره تولید گوشت قرمز پیش‌بینی می‌شود ۴۰۰ تن گوشت قرمز در استان تولید شود.
بیرجندرسا-عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی بیرجند گفت: با 10 درصد صرفه‌ جویی در ساعات اوج (پیک مصرف) می‌توان از خاموشی‌های مکرر برق جلوگیری کرد.
بیرجندرسا- اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به گرم شدن مداوم هوا و احتمال قطعی برق در برخی مناطق استان، مرغداران باید برای مقابله با شرایط استرس گرمایی آمادگی داشته باشند.
رئیس اتحادیه مرغداران خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس اتحادیه مرغداران خراسان‌جنوبی گفت: حل معضلات مرغداران باید با عزم ملی و با کوتاه کردن دست دلالان که شبکه قوی در واسطه‌گری دارند صورت پذیرد.
توسط معاون اول رئیس‌جمهور ابلاغ شد
بیرجندرسا-معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: شرایط جدیدی برای صدور کارت‌های بازرگانی توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده است.
برق
بیرجندرسا-مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای تهران گفت: هر یک درجه افزایش دما ۱۵۰۰ مگاوات افزایش بار مصرف به همراه دارد و افزایش هر یک درجه دما در تهران ۱۵۰ تا ۲۰۰ مگاوات افزایش بار به دنبال دارد.
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: صادرات مرغ منجمد طی سه ماهه نخست سال جاری ۱۵۰ هزار دلار عاید خراسان جنوبی کرد.
معاون امور باغبانی جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی مطرح کرد
بیرجندرسا-معاون امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: ارزش‌افزوده‌ای که انتظار می‌رود تولید عناب با توجه به ارزش غذایی و دارویی که دارد ایجاد کند هنوز محقق نشده و در این راستا هنوز با ایده‌آل‌ها فاصله زیادی داریم.