ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها...
بیرجندرسا-همایش نشان محبت با حضورعوامل کوی محبت از شبکه دو سیما،داریوش ارجمند بازیگر سینما و...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
بیرجندرسا-اختلافات امروز اصلاح‌طلبان بر سر شهرداری تهران، خاطرات شورای شهر اول را زنده کرده است؛...
بیرجندرسا-یکی از فرماندهان ایرانی حاضر در نبرد با تروریست‌های داعش در سوریه به شهادت رسید.

از میان خبرها

بیرجندرسا-بعد از اعلام خبر تشکیل بازار ثانویه ارزی تا هفته آینده سیر قیمت دلار و سکه در بازار آزاد نزولی شد.
بیرجندرسا-همزمان با تشدید تلاطم‌های ارزی و اعلام اخبار نصفه‌ونیمه و البته غیررسمی درباره تصمیم‌های دولتی در خصوص بازار ارز، مسئولان بانک مرکزی از دستر
بیرجندرسا-رئیس‌کل بانک مرکزی از ایجاد بازار ثانویه ارز طی هفته آینده خبر داد.
دولت چه نقشه‌ای برای اقتصاد دارد؟
بیرجندرسا-اسحاق جهانگیری در جلسه علنی یکشنبه مجلس در دفاع از لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت، مدعی شد اگر وزارت صنعت، تشکیل نشود در ماه‌های آینده کارخانه‌های متعددی تعطیل می‌شود.

عناوین ویژه

دولت چه نقشه‌ای برای اقتصاد دارد؟
بیرجندرسا-اسحاق جهانگیری در جلسه علنی یکشنبه مجلس در دفاع از لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت، مدعی شد اگر وزارت صنعت، تشکیل نشود در ماه‌های آینده کارخانه‌های متعددی تعطیل می‌شود.
بیرجندرسا-بعد از اعلام خبر تشکیل بازار ثانویه ارزی تا هفته آینده سیر قیمت دلار و سکه در بازار آزاد نزولی شد.
بیرجندرسا-همزمان با تشدید تلاطم‌های ارزی و اعلام اخبار نصفه‌ونیمه و البته غیررسمی درباره تصمیم‌های دولتی در خصوص بازار ارز، مسئولان بانک مرکزی از دسترس خارج شده‌اند.
بیرجندرسا-رئیس‌کل بانک مرکزی از ایجاد بازار ثانویه ارز طی هفته آینده خبر داد.
بیرجندرسا-معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ۳ برنامه احیاء بافت‌های فرسوده در گذشته با شکست مواجه شد، گفت: در برنامه بازآفرینی شهری محور فعالیت‌ها به جای پروژه محوری، محله محوری است.
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: تا پایان سال و دهه فجر ۳۰۱ طرح کلان با اعتبار ۹۲ هزار میلیارد تومان در سطح کشور به بهره‌برداری می‌رسد که سهم استان بیش از هزار و ۱۲۴ میلیارد تومان پروژه‌ است که تا دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: ۱۲۰ میلیون تومان اعتبار در راستای راه اندازی معیشت های جایگزین غیر وابسته به مرتع در سه قلعه پرداخت شده است.
بیرجندرسا-رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت­: بر اساس قانون ممنوعیت ورود ۱۳۳۹ قلم کالا از خروج حدود ۱۰ میلیارد دلار­ ارز از کشور جلوگیری می‌شود.
بیرجندرسا-رئیس سازمان برنامه ریزی و بودجه خراسان جنوبی با بیان اینکه اعتبارات ارتقای شاخص توسعه استان خراسان جنوبی امسال نسبت به سال گذشته کاهش داشته و در جایگاه ۱۴ کشور قرار داریم گفت: همچنین امسال شاهد کاهش شدید اعتبارات تملک و دارایی استان هستیم.
افزایش قیمت ۴۰ درصدی گوشی؛
بیرجندرسا-وزیر ارتباطات از پیگیری دلایل افزایش قیمت گوشی موبایل خبر داد و گفت: امکان اعلام گزارش اختصاص ارز به گوشی های وارداتی فراهم شده و تخلفات صورت گرفته قابل پیگیری است.
در بازار آزاد تهران؛
بیرجندرسا- در بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با افزایش مواجه شد؛ بر این اساس سکه طرح جدید با صعود ۱۰۵ هزار تومانی، به دو میلیون و ۷۰۳ هزار تومان رسید.
بانک مرکزی اعلام کرد؛
بیرجندرسا- بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۳ ارز از جمله دلار، یورو و پوند افزایش، نرخ ۴ ارز کاهش و نرخ ۲ ارز نیز ثابت ماند.
بیرجندرسا-دبیر کانون سراسری انبوه‌سازان با بیان این‌که افزایش قیمت مسکن طی ماه‌های اخیر برای سازندگان مانند سم است، گفت: طی دو سال گذشته فقط ۶۰۰ هزار واحد مسکونی ساخته شده در حالیکه باید مطابق اسناد بالادستی ۱.۶ میلیون واحد مسکونی ساخته می‌شد.
بیرجندرسا-معاون وزیر صنعت در واکنش به این سؤال "مردم انتظار تنظیم بازار را دارند، برای پاسخگویی به این انتظارات چه اقداماتی را در دستور کار دارید؟" گفت: «رسانه‌ها این‌قدر چرت‌وپرت نگویند تا ما حرف‌مان را بزنیم».
بیرجندرسا-عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه، از ۱۲ هزار میلیارد تومان منابع در نظر گرفته شده برای اشتغال زایی در سطح خرد تنها ۱۵ درصد تخصیص پیدا کرده است، گفت: رئیس جمهور پایان تیر ماه را به عنوان زمان نهایی برای پرداخت تسهیلات مذکور تعیین کرده است.