ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها...
مروج الشریعه
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی بااشاره به اینکه در حال حاضر ۱۰ میلیارد تومان از سهم ۱۲۸ میلیارد...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
بیرجندرسا- روش های تبلیغ هر روحانی متفاوت است، و این طلبه جوان با زیر پا گذاشتن غرور خود و در دست...
بیرجندرسا- روش های تبلیغ هر روحانی متفاوت است، و این طلبه جوان با زیر پا گذاشتن غرور خود و در دست...

از میان خبرها

بیرجندرسا-رئیس سازمان بازارچه های مرزی خراسان جنوبی با بیان اینکه روال مبادلات تجاری این استان با افغانستان عادی است گفت: در دو روز گذشته 570 دستگاه ک
بیرجندرسا-کالاهای احتکاری کشف‌شده کجا رفته‌اند؟
بیرجندرسا-وزیر اسبق اقتصاد با اشاره به سه عامل رشد نقدینگی گفت: باید دقت بیشتری در اعطای مجوز به بانک‌های خصوصی صورت گیرد تا بنگاه‌های اقتصادی در بانک
بیرجندرسا-مشاور وزیر نفت در خصوص تلاش آمریکا برای توقف کامل صادرات نفت ایران گفت: اگر آمریکا تجربه تحریم دارد، ما هم تجربه دورزدن تحریم را داریم.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-خلاصه نتایج گزارش متوسط قیمت خُرده فروشی برخی مواد خوراکی نشان می دهد قیمت ۶ گروه نسبت به هفته قبل از آن افزایش و چهار گروه کاهش یافته است.
بیرجندرسا-مشاور وزیر نفت در خصوص تلاش آمریکا برای توقف کامل صادرات نفت ایران گفت: اگر آمریکا تجربه تحریم دارد، ما هم تجربه دورزدن تحریم را داریم.
بیرجندرسا-رئیس سازمان بازارچه های مرزی خراسان جنوبی با بیان اینکه روال مبادلات تجاری این استان با افغانستان عادی است گفت: در دو روز گذشته 570 دستگاه کامیون ایرانی و افغانی در مرز ماهیرود استان پذیرش شده است.
بیرجندرسا-تولیدات کارخانه نساجی فردوس خراسان جنوبی در 11 فروشگاه کشور به فروش می رسد.
بیرجندرسا-کالاهای احتکاری کشف‌شده کجا رفته‌اند؟ این سؤال مردمی است که برای خرید یک کالا مجبور به مراجعه به مناطق مختلف هستند، اگر در بازار توزیع‌شده، اطلاع‌رسانی لازم صورت نگرفته و صرفاً زمینه سوءاستفاده برای افرادی را فراهم آورده که رانت اطلاعاتی دارند.
دانش جعفری اعلام کرد
بیرجندرسا-وزیر اسبق اقتصاد با اشاره به سه عامل رشد نقدینگی گفت: باید دقت بیشتری در اعطای مجوز به بانک‌های خصوصی صورت گیرد تا بنگاه‌های اقتصادی در بانک ذینفع نباشند.
از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون صورت گرفت
بیرجندرسا-مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال غرامت به حساب بیمه‌شدگان بابت خسارات وارد شده واریز شده است.
بیرجندرسا-احمدی میدری معاون وزیر رفاه گفت: در طرحی که از طرف این وزارت خانه به معاون اول رییس‌جمهور ارسال‌ شده قرار است بزودی کالا کارت جهت تامین کالای اساسی به مردم داده شود.
بیرجندرسا-مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نرخ پرواز شرکت‌های هواپیمایی داخلی به عتبات عالیات در ایام اربعین را اعلام کرد.
استاندار خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-استاندار خراسان‌جنوبی گفت: منابع داخلی بانک‌ها به سمت مزیت‌های اقتصادی خراسان‌جنوبی سوق داده شود چرا که در این زمینه به نتیجه مطلوب نرسیده‌ایم.
بیرجندرسا-دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های خراسان جنوبی گفت: سال گذشته بیش از 2 هزار و 700 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال توسط بانک های استان پرداخت شده است.
استاندار خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-استاندار خراسان‌جنوبی گفت: متأسفانه از سال ۹۰ تا ۹۵، هفت هزار نفر از نهبندان کوچ دائم کردند لذا اگر بنیه اقتصادی مردم این شهرستان ارتقاء یابد به مراتب بهتر از دو بانده شدن جاده بیرجند- نهبندان است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از پرداخت یک هزار و ۲۴۸ میلیارد ریال تسهیلات در بخش کشاورزی استان در سال جاری خبر داد.
بیرجندرسا-در هفته منتهی به شانزدهم شهریور ماه نرخ تخم‌مرغ ۲.۴درصد، برنج ۰.۱درصد، حبوب ۰.۸درصد، سبزی‌های تازه ۵.۱درصد، گوشت قرمز ۱.۱درصد، قندوشکر ۱.۶درصد، چای ۰.۲درصد و روغن‌نباتی ۰.۵درصد نسبت به هفته قبل از آن افزایش یافت.
بیرجندرسا-رئیس اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: روند مستمر خشکسالی‌ها در سال زراعی جاری در بخش دام استان ۲۷۷ میلیارد تومان خسارت و کاهش تولید به بار آورد.