ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
بیرجندرسا- جمعی از همسران طلاب و روحانیون خراسان جنوبی با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب و تاکید...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-امام جمعه تبریز با حضور در برنامه جهان‌آرا به سوالات چالشی این برنامه پاسخ داد.

از میان خبرها

بیرجندرسا-جویبان با بیان اینکه به منظور تنظیم بازار از ابتدای امسال تاکنون ۸ هزار و ۲۶۷ تن برنج، شکر و گوشت منجمد مرغ در سطح خراسان جنوبی توزیع شده اس
بیرجندرسا-استاندارخراسان جنوبی با تاکید بر اینکه حمایت و جذب سرمایه گذاران از برنامه‌های جدی در استان است گفت: بنابراین در راستای رفع موانع سرمایه گذا
بیرجندرسا-قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۶۲۰ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۶۴ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به
بیرجندرسا-قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۶۲۰ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۶۶ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان رسیده است.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۶۲۰ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۶۶ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان رسیده است.
معاون امور بازرگانی سازمان صمت خراسان جنوبی اعلام کرد:
بیرجندرسا-جویبان با بیان اینکه به منظور تنظیم بازار از ابتدای امسال تاکنون ۸ هزار و ۲۶۷ تن برنج، شکر و گوشت منجمد مرغ در سطح خراسان جنوبی توزیع شده است، گفت: توزیع برنج پاکستانی با قیمت مصوب در استان ادامه دارد.
بیرجندرسا-استاندارخراسان جنوبی با تاکید بر اینکه حمایت و جذب سرمایه گذاران از برنامه‌های جدی در استان است گفت: بنابراین در راستای رفع موانع سرمایه گذاری از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.
بیرجندرسا-قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۶۲۰ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۶۴ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان رسیده است.
بیرجندرسا-تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج برای هر یک از زوج‌های در سال ۱۳۹۹ سیصد میلیون ریال معادل ۳۰ میلیون تومان با دوره بازپرداخت پنج ساله و با یک ضامن معتبر و سفته است.
بیرجندرسا-رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند با تأکید بر اینکه رانندگان آژانس‌ و تاکسی‌ها حق افزایش خود سرانه کرایه‌ها را ندارند گفت: رانندگان آژانس‌ها درباره سهمیه اختصاصی بنزین نگران نباشند پس از ارسال اطلاعات افراد سهمیه واریز می‌شود.
بیرجندرسا-پایان آذر آخرین مهلت بخشودگی جرایم قابل بخشش مالیاتی در خراسان جنوبی است.
بیرجندرسا-مدیر مخابرات منطقه خراسان‌جنوبی به صرفه‌جویی مبلغ قابل توجهی از محل حذف قبوض کاغذی در سطح کشور خبر داد و گفت: اعتبارات از محل حذف قبوض کاغذی صرف توسعه زیرساخت‌های مخابرات هر استان خواهد شد.
معاون اشتغال کمیته امداد خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون اشتغال کمیته امداد خراسان جنوبی از اجرای هزار و ۷۶۶ طرح اشتغال از سوی این نهاد طی هفت ماهه سال جاری خبر داد و گفت: ۲۰درصد طرح ها در حوزه صنایع دستی بوده است.
بیرجندرسا-معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از هفته گذشته تاکنون ۴۵۰ تن برنج پاکستانی وارداتی با نرخ مصوب دولتی در سطح استان توزیع شده است.
بیرجندرسا-یارانه نقدی آذر ساعت ۲۴ چهارشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.
بیرجندرسا-قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۵۶۹ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۵۴ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۲هزار و ۹۵۰ تومان رسیده است.
وزیر راه و شهرسازی:
بیرجندرسا- وزیر راه و شهرسازی گفت: قرارداد اتصال ریلی بیرجند به شبکه سراسری را با بخش خصوصی منعقد کرده‌ایم و ان‌شاءالله با این فعالیت‌ها تکمیل کریدور شرق که سال‌ها در پی دستیابی به آن بوده‌ایم، محقق شود.
بیرجندرسا-مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی از افزایش 3.7 برابری تخصیص منابع ملی در حوزه راه‌های خراسان‌جنوبی خبر داد و گفت: در سال گذشته منابع ملی تخصیص یافته در حوزه راه‌های استان 60 میلیارد تومان بوده اما امسال این تخصیص تاکنون به 222 میلیارد تومان افزایش یافته است.
بیرجندرسا-معاون برق و انرژی وزارت نیرو گفت: ظرفیت بالقوه استان خراسان‌جنوبی در انرژی‌های تجدیدپذیر و وجود روزهای آفتابی فراوان و تونل‌های بادی فرصت بسیار مغتنمی برای سرمایه‌گذاران بوده که وزارت نیرو نیز برای بهره‌برداری از این پتانسیل‌ها تأکید ویژه دارد.