ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به...
بسته های ویژه رومینگ امارات

از میان خبرها

بیرجندرسا-مدیر تعاون روستایی خراسان‌جنوبی گفت: میزان خرید انجام شده تاکنون در استان در راستای اجرای طرح تضمینی خرید گندم 5 هزار و 500 تن بوده است.
بیرجندرسا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: ۶۵ ملک مازاد دولتی در سال ۹۹ در استان شناسایی شده که از این تعداد ۱۶ ملک با ۲۸۴ میلیارد ریال
بیرجندرسا-سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی از اختصاص هزار و ۲۸۵ میلیارد تومان اعتبار در قالب تسهیلات چهار درصدی اشتغالزایی در
بیرجندرسا-رئیس منطقه ویژه اقتصادی خراسان‌جنوبی با ارائه این پبشنهاد که در دادگستری خراسان‌جنوبی دایره اقتصادی برای رفع مشکلات کارآفرینان و تولیدکنندگان دایر شود، گفت: حتی در این زمینه خراسان‌جنوبی می‌تواند پایلوت کشوری باشد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی اظهار کرد: تولید برق خورشیدی از آغاز امسال ۴ میلیارد تومان درآمد نصیب مردم خراسان جنوبی کرده است.
بیرجندرسا-رئیس منطقه ویژه اقتصادی خراسان‌جنوبی با ارائه این پبشنهاد که در دادگستری خراسان‌جنوبی دایره اقتصادی برای رفع مشکلات کارآفرینان و تولیدکنندگان دایر شود، گفت: حتی در این زمینه خراسان‌جنوبی می‌تواند پایلوت کشوری باشد.
بیرجندرسا-سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: نرخنامه شهریور ۱۴۰۰، مبنای تعیین قیمت نان است و استان، اختیار تعیین قیمت نان را ندارد.
بیرجندرسا-مدیر تعاون روستایی خراسان‌جنوبی گفت: میزان خرید انجام شده تاکنون در استان در راستای اجرای طرح تضمینی خرید گندم 5 هزار و 500 تن بوده است.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: ۶۵ ملک مازاد دولتی در سال ۹۹ در استان شناسایی شده که از این تعداد ۱۶ ملک با ۲۸۴ میلیارد ریال تاکنون به فروش رفته است.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی از اختصاص هزار و ۲۸۵ میلیارد تومان اعتبار در قالب تسهیلات چهار درصدی اشتغالزایی در سال جاری به استان خبر داد.
بیرجندرسا-مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان‌جنوبی با اشاره به تدوین اطلس سرمایه‌گذاری استان، گفت: بر اساس خروجی اطلس سرمایه‌گذاری استان اراضی پیشنهادی طرح‌های سرمایه گذاری اولویت‌دار تعداد ۱۱۷ قطعه زمین مربوط به ۹۰ طرح است.
بیرجندرسا-کشتارگاه صنعتی شترمرغ طلوع شمس با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در روستای بجد بیرجند افتتاح شد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس مطرح کرد:
بیرجندرسا-نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: اختصاص تسهیلات به عشایر و تعدادی تانکر آبرسانی به منظور آبرسانی سیار به محلات عشایری از جمله دیگر تصمیماتی بود که در نشست با رئیس سازمان امور عشایر ایران اتخاذ شد و نوید بسیار خوبی برای عشایر شهرستان‌های نهبندان و سربیشه است.
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی گفت: موضوع انتقال حساب‌های بانکی شرکت‌ها، موسسه‌ها، واحدهای صنعتی و معدنی به داخل استان مورد تاکید است و پیگیری می‌شود.
بیرجندرسا-مدیر جهاد کشاورزی نهبندان گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال ۳ هزار تن انواع انگور از تاکستان‌های این شهرستان برداشت شود.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: با توجه به ظرفیت‌های خراسان جنوبی در مواد معدنی، باید با توسعه صنایع معدنی از خام فروشی ذخایر استان جلوگیری کنیم.
بیرجندرسا-رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: اعتبارات مصوب شده برای بازسازی و مرمت قنوات از سال گذشته ۶۹ میلیارد تومان بوده که در حال اجرا است.
بیرجندرسا-از زمان آغاز ثبت نام دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن در روز ۱۲ خردادماه تا کنون بالغ بر ۱۷۰ هزار نفر ثبت نام کرده‌اند و این وام به مستاجرانی تعلق می‌گیرد که کد رهگیری قرارداد آنها مربوط به سال ۱۴۰۱ باشد.
سرپرست اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی مطرح کرد:
بیرجندرسا-سرپرست اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی اظهار کرد: تعرفه آب، برق و گاز همه خانوادهای تحت پوشش بهزیستی در خراسان جنوبی رایگان می‌شود.