ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
بیرجندرسا-مراسم بزرگداشت سالروز سوم خرداد، آزادسازی خرمشهر صبح امروز با حضور مشترک نیروهای مسلح و...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-امام جمعه تبریز با حضور در برنامه جهان‌آرا به سوالات چالشی این برنامه پاسخ داد.

از میان خبرها

بیرجندرسا-پرداخت تسهیلات به بافندگان فرش خراسان جنوبی با اختصاص 3 میلیارد تومان تسهیلات از امروز آغاز شد.
بیرجندرسا-مدیر جهاد کشاورزی خوسف گفت: امسال برای دومین سال در شهرستان خوسف چای ترش به صورت نشایی و دیم کشت شده است.
بیرجندرسا-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی با اشاره به سهم ۱۶ میلیارد و 500 میلیون تومانی حوزه ورزش و جوانان در سفر «نوبخت» به بیرجند، گفت: در راستای
برای حمایت از زعفران کاران
بیرجندرسا-وزیر جهاد کشاورزی روز گذشته در نامه ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواستار تأمین اعتبار برای خرید حمایتی زعفران شد.

عناوین ویژه

برای حمایت از زعفران کاران
بیرجندرسا-وزیر جهاد کشاورزی روز گذشته در نامه ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواستار تأمین اعتبار برای خرید حمایتی زعفران شد.
گامی برای رونق هنر اصیل
بیرجندرسا-پرداخت تسهیلات به بافندگان فرش خراسان جنوبی با اختصاص 3 میلیارد تومان تسهیلات از امروز آغاز شد.
بیرجندرسا-مدیر جهاد کشاورزی خوسف گفت: امسال برای دومین سال در شهرستان خوسف چای ترش به صورت نشایی و دیم کشت شده است.
بیرجندرسا-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی با اشاره به سهم ۱۶ میلیارد و 500 میلیون تومانی حوزه ورزش و جوانان در سفر «نوبخت» به بیرجند، گفت: در راستای توسعه و تکمیل پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام مناطق روستایی و مناطق کم‌برخوردار مبلغ پنج میلیارد تومان در سال ۹۸ اختصاص می‌یابد.
استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد؛
بیرجندرسا-معتمدیان گفت: طبق اطلاعات و آمارهای اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، طی سال جاری میزان جذب اعتبارات و پیشرفت در پروژه های راه سازی در استان نسبت به سال قبل چهار برابر افزایش یافته است.
بیرجندرسا-عضو هیات علمی مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی خراسان ‌جنوبی گفت: از دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی کشور برای ارتقای محصول عناب مطالبه نمی‌شود.
بیرجندرسا-قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳ میلیون و ۹۶۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۴ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.
در حوزه زیرساختی خراسان جنوبی
بیرجندرسا-ساخت طرحهای راه آهن و جاده ای استان با اختصاص 95 میلیارد تومان شتاب می گیرد.
بیرجندرسا-رئیس جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با بیان این که میزان برداشت زرشک در سال گذشته 18 هزار و 830 تن بوده است گفت: پیش بینی می‌شود در سال جاری 19 هزار و 500 تن برداشت شود.
بیرجندرسا-قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳ میلیون و ۹۶۹ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۶ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.
مدیرکل امور مالیاتی استان خبر داد:
بیرجندرسا-مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی گفت: حدود 441 میلیارد ریال جرائم مالیاتی قابل وصول در استان وجود دارد که با توجه به فرصت قانونی، باید در اسرع وقت پیگیری و تعیین تکلیف شوند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قاین خبر داد:
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قاین از طراحی نرم‌افزار هوشمند تشخیص تقلب در زعفران در این دانشگاه خبر داد و گفت: در حال پیگیری توسعه ایستگاه زرشک و زعفران هستیم.
بیرجندرسا-رئیس سازمان برنامه‌وبودجه با اشاره به قطع یارانه سه دهک از کشور با جمعیت ۲۴ میلیون نفر، گفت: تا کنون دو مرحله از بسته‌های حمایتی فصلی پرداخت شده است.
بیرجندرسا-قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳ میلیون و ۹۶۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۵ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: افزایش قیمت برق نیز در شرایط اقتصادی کنونی شایسته نیست و وزیر نیرو در این اقدام تجدیدنظر کند.