ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به...

از میان خبرها

بیرجندرسا-هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۳۹ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و قیم
بیرجندرسا-معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه‌های توزیعی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای براساس ساختار جدید باید ک
بیرجندرسا-معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: پرونده‌های تخلف به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شد که برخی رسیدگی
بیرجندرسا- معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با توجه به رصد و پیگیری‌های صورت گرفته توسط بازرسان این سازمان ۲ واحد متخلف در حوزه تولید و عرضه مرغ گوشتی در استان شناسایی شد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا- معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با توجه به رصد و پیگیری‌های صورت گرفته توسط بازرسان این سازمان ۲ واحد متخلف در حوزه تولید و عرضه مرغ گوشتی در استان شناسایی شد.
بیرجندرسا-رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی با تأکید بر ایجاد ثبات بازار مرغ گفت: مادامی که بازار مرغ در استان به ثبات نرسد اجازه خروج مرغ از استان داده نخواهد شد.
بیرجندرسا-هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۳۹ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان است.
بیرجندرسا-معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه‌های توزیعی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای براساس ساختار جدید باید کالاهایی که در گذشته خریداری شده با همان قیمت قبل به فروش برسانند و از این ترفند به عنوان تخفیف استفاده نکنند.
بیرجندرسا-معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: پرونده‌های تخلف به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شد که برخی رسیدگی شده و تعدادی هم در دست رسیدگی است.
بیرجندرسا-"سومین مرحله یارانه حمایت معیشتی ویژه اقشار کم درآمد" بر اساس لیست افراد مشمول اعلام شده توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ساعت ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ به حساب ذینفعان واریز و قابل برداشت خواهد بود.
مدیر شعبه شرکت شهرک‌های کشاورزی خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-مدیر شعبه شرکت شهرک‌های کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: وعده مسئولان بانکی پیرامون کاهش نرخ تسهیلات پرداختی به گلخانه‌داران بعد از سفر به استان عملیاتی نشد.
بیرجندرسا-رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: ۷۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از آغاز امسال در محدوده‌های معدنی خراسان جنوبی سرمایه‌گذاری شده است که این سرمایه‌گذاری‌ها با صدور پروانه بهره‌برداری برای ۳۳ معدن جدید ایجاد شده است.
بیرجندرسا-هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۴۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۵ هزار و ۶۰۰ تومان است.
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی تسهیلات ویژه برای برخورداری مردم در مناطق روستایی، تامین اعتبار اجرا و تکمیل پروژه‌های روستایی و افزایش سهمیه امریه با هدف بکارگیری نیروهای توانمند را از مطالبات استان عنوان کرد که با نظر مساعد معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری همراه شد.
بیرجندرسا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر حدود ۵۶۰ کیلومتر باند دوم راه‌ را در سراسر استان در دست ساخت داریم که ۱۳۰ کیلومتر آن در شهرستان سربیشه است.
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: این استان با وجود منابع و ذخایر منحصر به فرد در زمینه‌های معادن، کشاورزی، گردشگری، آموزش عالی، تجارت و بازرگانی، امکان و آمادگی لازم را برای توسعه همکاری‌های مشترک بین ایران و افغانستان دارد.
بیرجندرسا-مدیر تعاون روستایی استان خراسان‌جنوبی از خرید تضمینی زعفران کشاورزان خراسان‌جنوبی در چهار درجه پوشال معمولی، پوشال مرغوب ، شبه‌نگین و نگین خبر داد و گفت: قیمت خرید ۱۰ تا ۱۵ درصد بالای قیمت بازار خواهد بود.
بیرجندرسا-رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر ۲۷ تیم بازرسی در طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰ بر نحوه فعالیت اصناف و بازار این استان نظارت دارند.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان:
بیرجندرسا-مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خراسان جنوبی اظهار کرد: بیش از ۲۲ میلیارد ریال عیدی سال ۹۹ مستمری بگیران صندوق در استان به حساب آن‌ها واریز شد.