ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازددواج اینترنتی
بیرجندرسا-رئیس پلیس فتای خراسان‌جنوبی گفت: متأسفانه در سایت‌‌های همسریابی بی‌نام‌ونشان شاهدیم انواع...
سید مجتبی علوی مقدم
بیرجندرسا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تمامی مراکز دوگانه ساز...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
بیرجندرسا-اختلافات امروز اصلاح‌طلبان بر سر شهرداری تهران، خاطرات شورای شهر اول را زنده کرده است؛...
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید در صلاحیت سنجی سرمایه گذاران دقت بیشتری...
  • استاندار خراسان جنوبی:
    بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید در صلاحیت سنجی سرمایه گذاران دقت بیشتری صورت گیرد، گفت: تقاضای تجدید نظر در قوانین منابع طبیعی ارائه شده لذا همه باید در رفع این مشکل تلاش کنیم.
  • میرابی
    دبیر اجرایی خانه کارگری خراسان جنوبی:
    بیرجندرسا-دبیر اجرایی خانه کارگری خراسان جنوبی با بیان اینکه حمایت از کالای ایرانی یعنی حمایت از کار کارگر ایرانی و حمایت از تولیدات ایرانی، گفت: کارگران، امسال نقش کلیدی ای در تحقق شعار سال دارند چراکه خروجی کار و تولید آنها برای جامعه مهم است.

از میان خبرها

بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید در صلاحیت سنجی سرمایه گذاران دقت بیشتری صورت گیرد، گفت: تقاضای تجدید نظر در قوانین منابع طبیعی
بیرجندرسا- مشاور خارجی برای انجام مطالعات آغاز واردات آب، در ادامه برنامه های دولت برای احیای دریاچه ارومیه انتخاب شده و در صورت مثبت بودن نتایج مطالع
بیمه
بیرجندرسا-صنعت بیمه سال ۹۶ نه تنها بزرگترین خسارت تاریخ خود را برای آتش سوزی پتروشیمی بوعلی پرداخت کرد بلکه در مواردی مانند زلزله کرمانشاه، غرق شدن نف
علی محمد ذوالفقاری
بیرجندرسا- معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: پیش بینی شده است که امسال بتوانیم دو هزار و 300 میلیارد تومان جذب منابع مردمی را در امداد داشته باشیم.

عناوین ویژه

مختاری
امام‌جمعه موقت بیرجند:
بیرجندرسا- امام‌جمعه موقت بیرجند گفت: حل مشکلات اقتصادی کشور درگرو رفع تحریم‌های خارجی نیست بلکه نیازمند همبستگی در داخل هستیم.
بنتونیت
بیرجندرسا-رئیس اداره تشخیص و درمان دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: شرکت کاوش فرادیس شرق در شهرستان فردوس موفق به اخذ موافقت اولیه تولید بنتونیت قابل مصرف در خوراک دام،طیور و آبزیان در استان شد.
علی محمد ذوالفقاری
بیرجندرسا- معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: پیش بینی شده است که امسال بتوانیم دو هزار و 300 میلیارد تومان جذب منابع مردمی را در امداد داشته باشیم.
اسدی
استاد حوزه علمیه بیرجند مطرح کرد:
بیرجندرسا- استاد حوزه علمیه بیرجند گفت: اینکه مقام معظم رهبری مدام به مسئولان می فرمایند که از اشرافی گری دوری کنید بدین منظور است که آن را آفت و بلای خانمان سوزی می دانند که می تواند حکومت اسلامی را نابود کند.
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید در صلاحیت سنجی سرمایه گذاران دقت بیشتری صورت گیرد، گفت: تقاضای تجدید نظر در قوانین منابع طبیعی ارائه شده لذا همه باید در رفع این مشکل تلاش کنیم.
بیرجندرسا- فرماندار شهرستان درمیان گفت: از مجموع چهار میلیارد و 602 میلیون تومان تسهیلات ابلاغی اشتغال به شهرستان درمیان در سال گذشته 87 درصد آن جذب شده است.
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر جذب سرمایه گذار برای طرح های بزرگ اشتغال، گفت: متاسفانه اخیرا سرمایه گذارانی به استان آمدند اما به دلیل نبود مشوق های لازم امکان جذب آن ها وجود نداشته است.
اشرافی گری
معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه مقبولیت و مردم سالاری دینی با اشرافی گری مسئولان از بین می رود، گفت: بلای حکومت و جامعه اسلامی، اشرافی گری و تجمل گرایی است.
تحولات بازار سکه و طلا؛
بیرجندرسا- در جریان معاملات بازار آزاد تهران، امروز ۵شنبه قیمت انواع سکه افزایش یافت.
علوی مقدم
معاون استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان برای مهار روان آب‌های حاصل از باران برنامه‌ مدونی تدوین کنند.
در معاملات امروز بازار آزاد تهران؛
بیرجندرسا- در معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۵۰ هزار تومان کاهش به یک میلیون و ۹۲۹ هزار تومان رسید.
گوشت
بیرجندرسا-مدیر کل دامپزشکی خراسان جنوبی از آغاز طرح تشدید نظارت بر مراکز عرضه فرآورده های خام دامی استان در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: مردم گوشت و فرآورده های پروتئینی مورد نیاز خود را از مراکز معتبر تهیه کنند.
آیت‌الله مکارم شیرازی:
بیرجندرسا- یکی از مراجع تقلید گفت: بعضی بانک‌ها قرض الحسنه ۲۸ درصدی می‌دهند، یعنی چه؟ نام ربا خواری را به دروغ، قرض الحسنه می‌گذارند، درست نیست.
زندان
بیرجندرسا- مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی امنیتی زندان های خراسان جنوبی گفت: اکنون 25 درصد زندانیان استان در داخل و خارج از زندان مشغول به کار هستند و 75 درصد دیگر بیکارند.
زندان
مدیرعامل بنیاد تعاون زندان ها:
بیرجندرسا- مدیرعامل بنیاد تعاون زندان ها گفت: در حال حاضر سه هزار و 500 نوع کالا در 800 مجموعه تولیدی توسط زندانیان کشور تولید می شود.