ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به...
آی پرسه

از میان خبرها

بیرجندرسا-امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۵۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱میلیون و ۸۹۰ هزار تو
بیرجندرسا- امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۵۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱میلیون و ۸۹۰ هزار ت
بیرجندرسا- استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به حجم سپرده‌های مردم استان در بانک‌ها، گفت: براساس آمار ۶۶ درصد منابع بانکی استان سپرده‌های مردمی است که به
بیرجندرسا- امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۲۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱میلیون و ۶۷۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷هزار و ۳۶۸ تومان است.

عناوین ویژه

بیرجندرسا- امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۲۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱میلیون و ۶۷۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷هزار و ۳۶۸ تومان است.
بیرجندرسا-معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از توزیع ۹ هزار و ۵۹۹ تن کالای تنظیم بازار از ابتدای امسال در استان خبر داد.
بیرجندرسا- مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان‌جنوبی از اعلام آمادگی سازمان همیاری استان برای مشارکت در ۲ طرح اقتصادی خبر داد.
بیرجندرسا-امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۵۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱میلیون و ۸۹۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷هزار و ۳۹۵تومان است.
بیرجندرسا- امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۵۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱میلیون و ۸۹۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷هزار و ۴۲۳تومان است.
بیرجندرسا-دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های خراسان جنوبی گفت: سرمایه‌گذاران زیادی از بانک‌های استان تسهیلات دریافت کرده‌اند اما منابع خود را اینجا هزینه نمی‌کنند و گردش حساب آنها خارج از استان است.
بیرجندرسا- استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به حجم سپرده‌های مردم استان در بانک‌ها، گفت: براساس آمار ۶۶ درصد منابع بانکی استان سپرده‌های مردمی است که به صورت کوتاه‌مدت و بلندمدت در بانک‌ها پس‌انداز شده‌اند.
بیرجندرسا- استاندار خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای شکل‌گیری ستاد توسعه خاوران تا امروز ۱۹ تفاهم‌نامه با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به میزان ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان مبادله شده است.
بیرجندرسا- رئیس سازمان صمت خراسان‌جنوبی گفت: با پیگیری‌های این سازمان و طرح موضوع در شورای برنامه‌ریزی استان با اختصاص 50 میلیارد ریال جهت تکمیل اکتشافات معدنی موافقت شد.
بیرجندرسا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی از صادرات ۱۳ میلیون دلاری تعاونی‌های استان طی بازه زمانی شهریورماه ۹۹ تا شهریورماه ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: این میزان به صورت مستقیم و غیرمستقیم به کشورهای مختلف صادرات شده است.
وزیر صمت خبر داد؛
بیرجندرسا-وزیر صمت از تسریع در اجرای طرح‌های توسعه‌ای زغال‌سنگ در طبس خبر داد و گفت: ذخایر زغال‌سنگ طبس بخش عمده‌ای از نیاز کشور را تأمین می‌کند.
بیرجندرسا-متقاضیان وام کرونا فقط تا آخر شهریور فرصت دارند تقاضای خود برای دریافت تسهیلات را ثبت کنند.
بیرجندرسا- معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در راستای نظارت بر چرخه توزیع کالا و ضرورت برخورد با تخلفات اقتصادی از ابتدای هفته جاری تاکنون ۲ واحد تولیدی و یک واحد متخلف پخش کالا در این استان شناسایی شد.
رییس اتحادیه مشاوران املاک بیرجند:
بیرجندرسا-رییس اتحادیه مشاوران املاک بیرجند با اشاره به رکود در بازار مسکن در مرکز خراسان جنوبی، گفت: قیمت مسکن به نسبت جمعیت شهرستان بیرجند گران است و مردم مجبورند گران زندگی کنند.
بیرجندرسا-۹ هزار و ۵۹۹ تن کالای تنظیم بازار از ابتدای امسال در خراسان جنوبی توزیع شده است.