ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا- مدرسه ۱۲ کلاسه علوی شهدای امیرآباد به همراه ۴ مدرسه در شهرستان‌های نهبندان، زیرکوه و...

از میان خبرها

بیرجندرسا-دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار با بیان اینکه دولت باید بداند اگر قدرت نظامی و امنیت داخلی‌مان پایین بود، اصلاً ۱+۵ پای میز مذاکره با ایرا
بیرجندرسا-دبیر ستاد حقوق بشر با بیان این که فتنه سبب شد تا تهاجم سنگین حقوق بشری علیه ما راه بیفتد،گفت: در این راستا برخی کشورها دچار تردید شدند.
بیرجندرسا-نکته قابل توجه آنکه در حالی این جریانات حدود 8 ماه دست و پا گیر نظام جمهوری اسلامی گردید که علاوه بر اینکه دشمن از هیچ کوششی دریغ نکرد، افرا
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه حرکت مردم در ۹ دی برای سالیان سال نظام را بیمه کرده است، افزود: همچنین این حرکت باعث رسوایی بدخواهان و ناامیدی دشمنان شد.

عناوین ویژه

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه حرکت مردم در ۹ دی برای سالیان سال نظام را بیمه کرده است، افزود: همچنین این حرکت باعث رسوایی بدخواهان و ناامیدی دشمنان شد.
تابعی
امام جمعه موقت بیرجند:
بیرجندرسا- حجت الاسلام تابعی اظهار کرد: باید مسئولان نگاه جدی‌تری به مسائل استان داشته باشند و از مسائل حاشیه‌ای که وقت مسئولان را می‌گیرد و با مبانی انقلاب تناسبی ندارد خوداری کنند ذهن جوانان و نهادهای انقلابی را درگیر نکنند.
نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا- زاکانی ایجاد شکاف بین مردم، بدبین کردن بخشی از مردم به حاکمیت و نظام، ترویج قانون شکنی و لجاجت، تخریب حقوق مردم و بیت المال و خراب کردن حضور 85 درصدی مردم در انتخابات را از جمله آسیب های فتنه 88 برای کشور دانست.
امام جمعه قاین
امام جمعه قاین:
بیرجندرسا- امام جمعه قاین با بیان این که 9 دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت است، اظهار کرد: اهمیت این روز بزرگ باید برای آحاد ملت ایران و بویژه نسل جوان بازگو شود.
9 دی
بیرجندرسا- تجمع بزرگ روحانيون استان خراسان جنوبی ساعت 9 روز چهارشنبه 8 ديماه در حسينيه جماران شهرستان بيرجند برگزار مي شود.
امام جمعه اهل سنت
امام جمعه اهل سنت درمیان:
بیرجندرسا- مولوی عبداللهی با بیان اینکه باید خط قرمزها را بشناسیم و تابع قانون باشیم، اظهار داشت: حوادث و طوفان‌های زیادی رو به روی ملت قرار می‌گیرد که راه خروج از این طوفانها مسیری است که ولایت تعیین کرده است.
9 دی
امام جمعه بشرویه:
بیرجندرسا- امام جمعه بشرویه با بیان این که 9 دی نماد عزت، استقلال و بصیرت ملت شریف ایران است، گفت: اوج حماسه ملت ایران در9 دی رقم خورد.
9 دی
بیرجندرسا- آنچه در سال 88 روی داد؛ یکی از تجربیات تلخ ولی مهم ملت ایران است که هیچگاه نباید فراموش شود نباید ظلم آشکار و ضربه زدن به کشور و ملت، لجاجت غیرنجیبانه در مقابل قانون، تلاش برای گذاشتن بدعتهای غیرقانونی، دعوت به اردوکشی خیابانی، تهمت به نظام اسلامی و تخریب چهره آن در عرصه بین المللی از طرف بعضی ها هیچگاه نباید فراموش شود؛ البته خداوند کمک کرد و ملت هم بصیرت به خرج دادند.
9 دی
بیرجندرسا- مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از سخنرانی سردار علیرضا افشار جانشین معاونت فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم گرامیداشت ۹ دی در مسجد امام حسین(علیه السلام) بیرجند خبر داد.
سعید جلیلی:
بیرجندرسا-نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در خاتمه گفت: زمانی که یک فرصت دیگر برای ایران به تهدید تبدیل شد، آنگاه در 25 بهمن 89 حصر اتفاق افتاد و در تمام این مدت، افرادی که امروز در حصر به سر می‌برند هیچ کوششی برای بازگشت به دامان نظام نکردند.
بیرجندرسا- آئین تشییع شهدای غواص عملیات کربلای 4 بعدازظهر امروز سه شنبه با حضور گسترده مردم تهران برگزار شد.
تشییع تاریخی غواصان مظلوم/
بیرجندرسا- در هنگام عبور کاروان شهدا از مقابل سفارت انگلیس مداحی قطع شد و جمعیت یکپارچه شعار مرگ بر آمریکا مرگ بر انگلیس، مرگ بر آل‌سعود و نه سازش و نه تسلیم سر دادند.
فتنه
بیرجندرسا- ۳۲۴ هزار میلیارد تومان؛ عددی که می‌توانست با فراهم آوردن بیش از ۲.۱۶۳.۰۰۰ فرصت شغلی جدید در جامعه، بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی کشور را رفع کند.
روز سخت هاشمی رفسنجانی در جمع دانشجویان/
بیرجندرسا- دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی به سیاسی کاری ریاست دانشگاه و نقش موثر هاشمی در فتنه ۸۸ و سخنان حاشیه ساز اخیر او اعتراض کرده و شعارهای «مرگ بر فتنه گر»، «سردار اشرافیت، منکر رای ملت» و ... سر دادند.
تساهل هسته‌ای از کجا آغاز شد/
بیرجندرسا- اخیرا جریانی در کشور برای رسیدن به توافق ولو به هر قیمتی دست به تحرکات ویژه‌ای زده است که دایره این تحرکات از راه‌اندازی کمپین تا تبیلغ برای توافق دو مرحله‌ای گسترده بود.