پیغام خطا

 • Notice: Undefined offset: 16 در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Undefined offset: 16 در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Undefined offset: 16 در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).

ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازددواج اینترنتی
بیرجندرسا-رئیس پلیس فتای خراسان‌جنوبی گفت: متأسفانه در سایت‌‌های همسریابی بی‌نام‌ونشان شاهدیم انواع...
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی گفت: دستگاه های اجرایی و بانک ها باید توجه بیشتری به شهرستان...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
بیرجندرسا-اختلافات امروز اصلاح‌طلبان بر سر شهرداری تهران، خاطرات شورای شهر اول را زنده کرده است؛...
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید در صلاحیت سنجی سرمایه گذاران دقت بیشتری...
 • نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
  بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: بی توجهی نسبت به تعداد فارغ التحصیلان سبب بیکاری جوانان در جامعه شده و این امر موضوع خوبی نیست و در این جهت مسئولان موظف اند تا در موضوع علم آموزی به تعداد فارغ التحصیلان توجه کنند.
 • قائم مقام دبیر دهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک:
  بیرجندرسا- قائم مقام دبیر دهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک و دومین همایش ملی جغرافیا و مناطق مرزی ایران با بیانم اینکه دانشگاه بیرجند، میزبان دهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک و دومین همایش ملی جغرافیا و مناطق مرزی ایران است، گفت: برای شرکت در این همایش ۲۳۰ مقاله دریافت کردیم.

از میان خبرها

بیرجندرسا-صبح امروز 19 بهمن ماه مجتمع انجمن های علمی – دانشجویی دانشگاه بیرجند افتتاح شد
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با انتقاد از کم کاری ها در خصوص اسلامی شدن دانشگاهها در کشور، گفت: سند اسلامی شدن دانشگاهها با وجود اینکه س
رئیس دانشگاه بیرجند گفت: در حال حاضر قریب به ۱۰ هزار نفر در مقطع کارشناسی، ۲۵۰۰ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۴۰۰ نفر در مقطع دکتری در دانشگاه بیرجند م
خلیلی
طی حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
بیرجندرسا-دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز شنبه در حکمی دکتر خلیل خلیلی رئیس دانشگاه بیرجند را به عنوان رئیس قرارگاه راهیان نور شهید علم الهدی استان خراسان جنوبی منصوب کرد.

عناوین ویژه

بر اساس رتبه بندی تایمز؛
بیرجندرسا- رده‌بندی اعتبار یا شهرت جهانی دانشگاه های دنیا از سوی رتبه بندی بین المللی تایمز برای سال ۲۰۱۸ منتشر شد.
بازی های بومی محلی
رئیس انجمن بومی و محلی دانشگاه پیام نور خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس انجمن بازی‌های بومی و محلی دانشگاه پیام‌نور خراسان‌جنوبی گفت: نخستین‌ جشنواره" ۶۰ دقیقه نشاط و تندرستی" بانوان دانشگاه پیام‌نور استان برگزار شد.
بیرجندرسا- سرپرست دانشگاه بیرجند از افتتاح شش گلخانه زیرزمینی در پردیس امیرآباد دانشگاه بیرجند خبر داد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: بی توجهی نسبت به تعداد فارغ التحصیلان سبب بیکاری جوانان در جامعه شده و این امر موضوع خوبی نیست و در این جهت مسئولان موظف اند تا در موضوع علم آموزی به تعداد فارغ التحصیلان توجه کنند.
معاون حقوقی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری:
بیرجندرسا-وی با بیان اینکه برای رفع مدرک گرایی سند آمایش آموزش عالی را تدوین کرده ایم افزود: تا کنون سند آموزش عالی نادیده گرفته شده است وتلاش داریم در دانشگاه‌ها کیفیت بر کمیت پیشی گیرد ودر این راستا نیازمند همکاری مسئولان برای اجرایی کردن سند هستیم.
قائم مقام دبیر دهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک:
بیرجندرسا- قائم مقام دبیر دهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک و دومین همایش ملی جغرافیا و مناطق مرزی ایران با بیانم اینکه دانشگاه بیرجند، میزبان دهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک و دومین همایش ملی جغرافیا و مناطق مرزی ایران است، گفت: برای شرکت در این همایش ۲۳۰ مقاله دریافت کردیم.
سرپرست دانشگاه بیرجند
بیرجندرسا- سرپرست دانشگاه بیرجند از برگزاری مراسم افتتاحیه دومین همایش ملی پژوهش‌های نوین در علوم دامی در دانشگاه بیرجند خبر داد و گفت: این همایش با حضور استادان، پژوهشگران، مسئولان، صنعتگران و فعالان علوم دامی کشور در دانشگاه بیرجند گشایش یافت.
اکبری مطلق
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی گفت: فناوری هسته ای نه تنها کالایی ایرانی، بلکه کالایی استراتژیک است.
روبوکاپ
بیرجندرسا-مسابقات بین‌المللی روبوکاپ آزاد پنج‌شنبه ۱۶ فروردین‌ماه برگزار می‌شود.
دانشگاه
با صدور احکامی جداگانه رقم خورد
بیرجندرسا-ریاست دانشگاه بیرجند بعد از 4 سال به دکتر احمد خامسان سپرده شد و همچنین دکتر سید حسن هاشمی نیز به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی منصوب شد.
امام جمعه بیرجند:
بیرجندرسا-امام جمعه بیرجند گفت: دنیا به فساد کشیده شده است و همه به ظلم و سلطه و مال پرسی روی آورده و ملت‌های ضعیف را دارد نابود می‌کند و این راهی جز یک اصلاح بنیانی ندارد.
قائمی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: جمعیت گریزی از مرز ها سلامت جامعه را تهدید می‌کند که باید مورد توجه قرار گیرد.
ابوذر صلاحی
مسوول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مسوول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: امسال بیش از ۱۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان خراسان جنوبی به سفر معنوی و تاثیرگذار راهیان نور اعزام خواهند شد.
حجت الاسلام عبادی
نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرهنگ کار باید در دانشگاه تصحیح بشود گفت: برخی جوانان هستند که این فرهنگ جلوی فکر آن‌ها را نسبت به ایجاد اشتغال می‌گیرد در حالی که اگر از این فکر و فرهنگ رهایی پیدا کنند همین آدم به‌قدری قابلیت دارد که 50 نفر دیگر را سر کار می برد.
طیبی
رئیس جهاد دانشگاهی:
بیرجندرسا-رئیس جهاد دانشگاهی با اشاره به اینکه بودجه جهاد بسیار محدود است، گفت: امید است خراسان‌جنوبی الگوسازی موفق در حوزه گیاهان دارویی داشته باشد و در وسع خود ما نیز کمک می‌کنیم.