ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا- مدرسه ۱۲ کلاسه علوی شهدای امیرآباد به همراه ۴ مدرسه در شهرستان‌های نهبندان، زیرکوه و...

از میان خبرها

بیرجندرسا-راه‌اندازی پیست موتورسواری و اتومبیلرانی در محل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری غدیر بیرجند و پیست استاندارد اسکیت در مرکز استان، در دستور کار قرار گرف
بیرجندرسا-سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی گفت: سازو کار در فدراسیون موتور سواری و اتومبیل رانی بر مبنای نگاه درآمدزایی،برنامه محوری و ارزیاب
بیرجندرسا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: با توجه به فرارسیدن دهه کرامت ۲۷ خانه ورزش روستایی در استان تجهیز و راه‌اندازی می‌شود.
بیرجندرسا-رئیس هیأت اسکواش خراسان‌جنوبی از قهرمانی راکتبال زاک و ماریان بانوان بیرجند در لیگ برتر خبر داد و گفت: اسکواش زاک و ماریان بیرجند نیز مقام سوم لیگ برتر را کسب کرد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-رئیس هیأت اسکواش خراسان‌جنوبی از قهرمانی راکتبال زاک و ماریان بانوان بیرجند در لیگ برتر خبر داد و گفت: اسکواش زاک و ماریان بیرجند نیز مقام سوم لیگ برتر را کسب کرد.
بیرجندرسا-راه‌اندازی پیست موتورسواری و اتومبیلرانی در محل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری غدیر بیرجند و پیست استاندارد اسکیت در مرکز استان، در دستور کار قرار گرفت.
سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی:
بیرجندرسا-سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی گفت: سازو کار در فدراسیون موتور سواری و اتومبیل رانی بر مبنای نگاه درآمدزایی،برنامه محوری و ارزیابی هیئت‌ها است.
بیرجندرسا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: با توجه به فرارسیدن دهه کرامت ۲۷ خانه ورزش روستایی در استان تجهیز و راه‌اندازی می‌شود.
بیرجندرسا-نتیجه تست کرونای اعضای تیم فوتبال پرسپولیس منفی شد.
بیرجندرسا-سلطانی فر پس از برگزاری جلسه خصوصی سازی با مدیران استقلال و پرسپولیس نسبت به عملکرد آنها در راستای اهداف تعیین شده، هشدار داد.
به منظور افتتاح پروژه‌های ورزشی؛
بیرجندرسا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از سفر وزیر ورزش و جوانان به منظور افتتاح چندین پروژه ورزشی به خراسان جنوبی خبر داد.
بیرجندرسا-شاگردان گل محمدی یکشنبه آینده در دیداری تدارکاتی به مصاف شهر خودرو می‌روند.
رئیس اداره ورزش و جوانان بیرجند:
بیرجندرسا-رئیس اداره ورزش و جوانان بیرجند با اشاره به پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه احداث خانه جوان استان در بیرجند گفت:متأسفانه‌ از چند ماه پیش تاکنون این پروژه متوقف شده است.
بیرجندرسا-وزیر ورزش و جوانان پنجشنبه ۲۹ خردادماه به‌منظور افتتاح و کلنگ‌زنی چندین پروژه به شهرستان‌های بیرجند، سربیشه و نهبندان سفر می‌کند.
بیرجندرسا-دروازه‌بان پرسپولیس در شرایطی در آستانه ترک ایران قرار دارد که ممکن است سفر او به بلژیک با بازگشتی همراه نباشد.
بیرجندرسا-رئیس هیأت کشتی خراسان‌جنوبی گفت: آمادگی لازم برای میزبانی از مسابقات قهرمانی و اردوهای تیم ملی کشتی فرنگی کشور را داریم.
بیرجندرسا-مسئولان استقلال پیش از برگزاری بازی‌های دوستانه تست سلامت بازیکنان و کادر فنی تیم های‌ حریف را مورد بررسی قرار می‌دهند.
بیرجندرسا-جمی‌ها باتوجه به مشکلات مالی فراوان در وضعیت قرمز قرار دارند و ادامه کار را بسیار دشوار می‌بینند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: وقتی ورزشکاران ما با بدن و اخلاق سالم به عنوان سمبلیک در صحنه های بین المللی حاضر می شوند، آن صحنه ها را به صحنه جهاد تبدیل می کنند.