ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به...

از میان خبرها

بیرجندرسا-رئیس فدراسیون کشتی در سفر خود به خراسان جنوبی در مجمع عمومی سالیانه هیأت کشتی استان شرکت کرد و پای صحبت مربیان، داوران و فعالان این رشته ورز
بیرجندرسا-رئیس فدراسیون کشتی اشاره به کویری بودن منطقه خراسان‌جنوبی ظرفیت کشتی استان را بسیار بالا توصیف کرد و گفت: توان ارتقاء کشتی در این استان وجود
بیرجندرسا-نخستین‌ دوره مربیگری اتومبیلرانی خراسان‌جنوبی با شرکت‌کنندگانی از سراسر کشور در بیرجند برگزار می‌شود و دارترهای استان برای ملی‌پوش‌شدن سیبل‌
بیرجندرسا-رئیس هیات انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی گفت: «زهرا رجبی» در نخستین دوره مسابقات دارت آنلاین ایران انتخابی تیم ملی خوش درخشید و به رقابت‌های جهانی راه پیدا کرد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-رئیس هیات انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی گفت: «زهرا رجبی» در نخستین دوره مسابقات دارت آنلاین ایران انتخابی تیم ملی خوش درخشید و به رقابت‌های جهانی راه پیدا کرد.
بیرجندرسا-رئیس فدراسیون کشتی در سفر خود به خراسان جنوبی در مجمع عمومی سالیانه هیأت کشتی استان شرکت کرد و پای صحبت مربیان، داوران و فعالان این رشته ورزشی نشست.
بیرجندرسا-رئیس فدراسیون کشتی اشاره به کویری بودن منطقه خراسان‌جنوبی ظرفیت کشتی استان را بسیار بالا توصیف کرد و گفت: توان ارتقاء کشتی در این استان وجود دارد که با ایجاد زیرساخت‌های مناسب می‌توانیم با سایر استان‌ها رقابت کنیم.
بیرجندرسا-نخستین‌ دوره مربیگری اتومبیلرانی خراسان‌جنوبی با شرکت‌کنندگانی از سراسر کشور در بیرجند برگزار می‌شود و دارترهای استان برای ملی‌پوش‌شدن سیبل‌رقابت‌ها را نشانه می‌روند.
بیرجندرسا-رئیس هیأت ورزش کارگری خراسان جنوبی ضمن گلایه از عدم حمایت‌های اداره‌کل ورزش و جوانان از جامعه ورزش کارگری گفت: مدیرکل اسبق ورزش و جوانان مساعدت مبلغ ۷۰ میلیون ریالی به هیات داشت، اما طی یک‌سال اخیر به‌رغم قول‌های داده شده تاکنون کمک مالی دریافت نکرده‌ایم.
بیرجندرسا-رئیس فدراسیون اسکیت کشورمان از اعزام مربیان تیم ملی به خراسان‌جنوبی خبر داد و گفت: کمیته امور باشگاه‌های اسکیت در راستای ساماندهی و رصد فعالیت‌‌های این حوزه در فدراسیون راه‌اندازی می‌شود.
بیرجندرسا-در مسابقات چهارگانه بین‌المللی ۲۰۲۰ ارتش‌های جهان در رشته انفرادی قهرمان شد، نشان لیاقت بهترین پلیس را به گردن آویخت و عنوان برترین بازیکن ایرانی را به خود اختصاص داد.
بیرجندرسا-عزیزی گفت: همزمان با هفته دولت ۱۱ پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۶۷ میلیارد ریال در مناطق مختلف استان خراسان جنوبی به بهره برداری می رسد.
بیرجندرسا-در دومین هفته پس از وقفه شش‌ماهه مسابقات لیگ دسته سه فوتبال کشور تنها نماینده خراسان‌جنوبی در یک دیدار خانگی‌ مقابل ویستاتوربین تهران به کسب یک امتیاز رضایت داد.
بیرجندرسا-بازیکن اسبق تیم ملی و استقلال گفت: تعطیلی سه ساله و بازسازی کامل آن تنها را فسادزدایی در فوتبال ایران است.
بیرجندرسا-دو بازیکن کلیدی تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت قادر به حضور در تمرینات و حتی بازی روز پنج‌شنبه مقابل شاهین شهرداری بوشهر نیستند.
بیرجندرسا-فوتبالیست ۱۷ ساله‌ در مسکو در حین مسابقه جانش را از دست داد.
بیرجندرسا-برنامه مرحله نیمه نهایی جام حذفی فصل ۹۹_۹۸ اعلام شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی مطرح کرد:
بیرجندرسا-رضایی گفت: هیئت های ورزشی ظرفیتی مناسب برای ارائه خدمات امدادی به جامعه هدف بوده که نیازمند توجه هستند.
بیرجندرسا-مراسم قرعه‌کشی مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال ایران برگزار شد.