ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها...
بیرجندرسا-بیش از ۱۴۰۰ بسته آموزشی به همت موسسه خیریه امام علی(ع) ری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی با...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
بیرجندرسا-وجود حوزه های علمیه که به برکت انقلاب اسلامی، هر ساله به تعداد آن ها افزوده می شود، یک...
بیرجندرسا-بیش از ۱۴۰۰ بسته آموزشی به همت موسسه خیریه امام علی(ع) ری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی با...

از میان خبرها

بیرجندرسا-رییس اداره ورزش و جوانان خوسف از برگزاری همایش اتومبیل رانی خانوادگی در خوسف خبر داد.
بیرجندرسا-پهلوانان خراسان‌جنوبی در نخستین دوره مسابقات ورزش‌های زورخانه امیدهای کشور هماورد برترین‌های ایران می‌شوند و تنیسور استان راهی رقابت‌های ملی
بیرجندرسا-رئیس هیات اسکواش خراسان‌جنوبی از بهره‌برداری کورت بین‌المللی اسکواش بیرجند در دهه فجر خبر داد و گفت: با توجه به امکانات سخت‌افزاری و استعداد
بیرجندرسا-مراسم بزرگداشت پارالمپیک همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی در مجموعه ورزشی خاتم الانبیاء سالن عفاف شهرستان بیرجند با حضور مسئولان استانی و رؤسای هیئت‌های ورزشی برگزار شد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-مراسم بزرگداشت پارالمپیک همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی در مجموعه ورزشی خاتم الانبیاء سالن عفاف شهرستان بیرجند با حضور مسئولان استانی و رؤسای هیئت‌های ورزشی برگزار شد.
بیرجندرسا-رییس اداره ورزش و جوانان خوسف از برگزاری همایش اتومبیل رانی خانوادگی در خوسف خبر داد.
اخبار ورزشی ۲۴ مهرماه
بیرجندرسا-پهلوانان خراسان‌جنوبی در نخستین دوره مسابقات ورزش‌های زورخانه امیدهای کشور هماورد برترین‌های ایران می‌شوند و تنیسور استان راهی رقابت‌های ملی می‌گردد.
رئیس هیات اسکواش خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس هیات اسکواش خراسان‌جنوبی از بهره‌برداری کورت بین‌المللی اسکواش بیرجند در دهه فجر خبر داد و گفت: با توجه به امکانات سخت‌افزاری و استعدادهای بالقوه ورزشی خراسان جنوبی در آینده نزدیک به قطب اسکواش کشور تبدیل می‌شود.
اخبار ورزشی ۲۱ مهرماه
بیرجندرسا-در نخستین دوره مسابقات قهرمانی والیبال جام مرزداران شرق کشور، خراسان‌جنوبی بر سکوی نخست رقابت‌ها ایستاد و کونگ‌فوکاران و کشتی‌گیران استان مدال‌های رنگی رقابت‌های کشوری را از آن خود کردند.
در مسابقات والیبال «جام مرزداران» شرق کشور
بیرجندرسا-رئیس هیأت والیبال خراسان جنوبی گفت: نخستین دوره مسابقات قهرمانی جام مرزداران شرق کشور در شهرستان زیرکوه پیگیری می‌شود که در نخستین روز از این رقابت‌ها نماینده استان مغلوب سیستان‌وبلوچستان شد.
بیرجندرسا- رئیس اداره ورزش و جوانان خوسف گفت: جام نشاط و تندرستی ویژه بانوان با حضور 40 تیم و 240 ورزشکار از چهار شهرستان استان خراسان جنوبی در خوسف برگزار شد.
بیرجندرسا-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان ۲ هزار و ۷۴۲ برنامه تدارک دیده شده است گفت: به دنبال این هستیم که فرصت‌های برابر را برای همه جوانان استان فراهم کنیم.
بیرجندرسا- رئیس هیات ووشو خراسان جنوبی گفت: چهار نفر از ورزشکاران رشته ووشو استان امسال در لیگ دسته یک کشور به رقابت می پردازند.
مدیرکل ورزش و جوانان خبر داد
بیرجندرسا-مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: المپیاد استعدادهای برتر و نخبگان ورزشی دختر و پسر رده‌های سنی ۱۲ تا ۱۵ سال از ۳۰ آبان تا ۱۰ آذرماه در ۷۰ رشته و ۱۱ شهرستان برگزار می‌شود.
اخبار ورزشی ۱۴ مهرماه
بیرجندرسا-نخستین دوره مسابقات قهرمانی «جام والیبال مرزنشینان» شرق کشور به میزبانی خراسان‌جنوبی در زیرکوه برگزار می‌شود و برترین‌های مسابقات کشتی و تنیسور استان معرفی شدند.
بیرجندرسا-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: این استان بنیه اقتصادی ضعیفی دارد و این امر سبب شده که بخش خصوصی کمتر در حوزه ورزش خراسان جنوبی سرمایه گذاری کند.
رئیس هیات تنیس روی‌میز خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس هیات تنیس‌ روی‌ میز خراسان‌جنوبی گفت: مسابقات قهرمانی تنیس‌روی‌میز رده‌های مختلف پسران استان برگزار و برترین‌ها معرفی شدند.
در هفته اول مسابقات لیگ دسته 3 فوتبال کشور
بیرجندرسا-تیم 04 بیرجند در چارچوب مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور امروز میزبان تیم شاه جهان اسفراین است.
برای ۴ سال
بیرجندرسا-مجمع انتخاب رئیس هیأت ورزش ناشنوایان خراسان‌جنوبی برگزار و سعید عابدپور با رأی اعتماد مجمع برای ۴ سال به‌عنوان رئیس هیأت استان جایگزین محمدحسن اکبری‌مطلق شد.