ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها...
بیرجندرسا-همایش نشان محبت با حضورعوامل کوی محبت از شبکه دو سیما،داریوش ارجمند بازیگر سینما و...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
بیرجندرسا-اختلافات امروز اصلاح‌طلبان بر سر شهرداری تهران، خاطرات شورای شهر اول را زنده کرده است؛...
بیرجندرسا-یکی از فرماندهان ایرانی حاضر در نبرد با تروریست‌های داعش در سوریه به شهادت رسید.

از میان خبرها

بیرجندرسا-بیرجند- معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی از فعالیت ۶۰ دبیر تخصصی درس فرهنگ و هنر در استان خبر داد.
هاشمی
بیرجندرسا- مدیرکل زندان های خراسان جنوبی از جمع آوری 200 میلیون تومان کمک مردمی جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد استان در جشن گلریزان سال جاری خبر
علی هاشمی
بیرجندرسا- مدیرکل زندان های خراسان جنوبی از برگزاری جشن گلریزان زندانیان جرائم غیر عمد در استان همزمان با نهم خرداد ماه سال جاری در سالن مخابرات بیرجن
رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرایان:
بیرجندرسا-سرایان- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرایان از راه اندازی ۱۴ خانه قرآن در روستاها و مناطق محروم این شهرستان خبر داد.

عناوین ویژه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرایان:
بیرجندرسا-سرایان- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرایان از راه اندازی ۱۴ خانه قرآن در روستاها و مناطق محروم این شهرستان خبر داد.
رضایی
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از اعزام پنج هزار و ۶۳۵ مبلغ دینی به مناطق مختلف شهری و روستایی استان طی سال گذشته خبر داد.
معاون آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-بیرجند- معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی از فعالیت ۶۰ دبیر تخصصی درس فرهنگ و هنر در استان خبر داد.
جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در بیرجند چهارشنبه شب برگزارشد.
استاندار
در شورای آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی صورت گرفت
بیرجندرسا-استاندار خراسان‌جنوبی کمبود ۳۵۰ کلاس درس در مرکز استان را نشان دهنده پیگیری نادرست مدیران گذشته و حال دانست و گفت: این مهم مسأله‌ای نیست که ظرف شش ماه یا یک سال به وجود آید، این موضوع نشان می‌دهد که مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش به خوبی پیگیری نشده است.
مدرسه
سرپرست آموزش‌وپرورش خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا- سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تعهد خیران در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز خراسان جنوبی بالغ‌بر ۲۱ میلیارد تومان بود.
مدرسه
رئیس اداره طرح و برنامه آموزش‌وپرورش خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- رئیس اداره طرح و برنامه آموزش‌وپرورش خراسان جنوبی گفت: ۴۰۰ آموزشگاه با کمتر از ۱۵ دانش‌آموز و ۱۱ آموزشگاه با کمتر از سه نفر دانش‌آموز در خراسان جنوبی وجود دارد.
استاندار
دستور استاندار خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا- استاندار خراسان‌جنوبی گفت:دستگاه‌های اداری مکلفند یک درصد از بودجه خود را برای اطلاع‌رسانی در پروژه‌های مشترک با رسانه‌ها هزینه کنند و اگر خانه مطبوعات استان دارای ساختار مشخص و تعریف شده‌ای باشد، می‌توان یک بند در قانون اضافه کرد تا بخشی از یک درصد اعتبار هزینه‌ای دستگاه‌ها به خانه مطبوعات اختصاص یابد.
حجت الاسلام عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: برای موفقیت در برگزاری کنگره ملی ۲ هزار شهید خراسان جنوبی نیاز است که مردم حضور فیزیکی، ذهنی و همچنین مادی داشته باشند و راه رسیدن به این موضوع ایجاد انگیزه است، که اگر موفق شوید، انگیزه ایجاد کنید، در همه اینها موفق خواهید بود.
نماز
علمای اهل شیعه و سنت ازعظمت روز عید فطر می گویند:
بیرجندرسا- نماز با شکوه امروزعید سعید فطر بزرگ ترین اجتماع مسلمانان محسوب می شود، پیام این عظمت در مقابل کفار نیز این است، که مسلمانان دارای قدرت وصف ناپذیری هستند، و هیچ ابر قدرتی نمی تواند آن ها را دچار تفرقه و آسیب کند.
از سوی دفتر مقام معظم رهبری؛
بیرجندرسا- مقدار وجوهات شرعی اعم از فطریه و کفاره روزه و... توسط دفتر مقام معظم رهبری اعلام شد.
آیت‌الله مکارم شیرازی:
بیرجندرسا- یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: سند ۲۰۳۰، فضای مجازی و رسانه‌های فاسد تکرار تجربه اندلس است و تنها راه نجات حرکت در سایه تعلیمات و آموزه‌های اسلامی و قرآنی است.
بیرجندرسا- غلامعلی طاهری و کیخسرو خروش از نقاشانی هستند که معروف ترین پرتره ها را از چهره امام خمینی (ره) کشیده اند و این آثار در کتاب های درسی و پوسترها و موزه ها به نمایش درآمده اند.
هاشمی
گلریزان ادامه دارد
بیرجندرسا- مدیرکل زندان های خراسان جنوبی از جمع آوری 200 میلیون تومان کمک مردمی جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد استان در جشن گلریزان سال جاری خبر داد.
احمد ملایی
همزمان با سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، قیام 15 خرداد و راهپیمایی روز قدس:
بیرجندرسا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری بیش از 49 عنوان برنامه شاخص به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، قیام خونین 15 خرداد و راهپیمایی روز جهانی قدس در استان خراسان جنوبی خبر داد.