ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
بیرجندرسا-مراسم بزرگداشت سالروز سوم خرداد، آزادسازی خرمشهر صبح امروز با حضور مشترک نیروهای مسلح و...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-امام جمعه تبریز با حضور در برنامه جهان‌آرا به سوالات چالشی این برنامه پاسخ داد.

از میان خبرها

بیرجندرسا-نبی زاده گفت: حدود ۶۱۶ کانون فرهنگی و هنری در مساجد استان فعال است که برنامه های دهه ولایت و امامت با محوریت این مراکز برگزار می شود.
بیرجندرسا-بهدانی از برگزاری ۱۰ جشنواره تابستانه برای کودکان استان خبر داد و گفت: این جشنواره های شاد برای کودکان زیر ۱۰ سال در راستای روحیه دادن و تخل
بیرجندرسا-مسؤول بازسازی واقعه غدیر در شهرستان بشرویه گفت: امسال نیز مانند سال‌های گذشته آیین بازسازی واقعه غدیر در صبح روز عید در محل گلزار شهدای بشرو
بیرجندرسا-دبیر اجرایی نمایندگی بنیاد بین‌المللی غدیر خراسان‌جنوبی از برگزاری همایش تبیین روز مباهله در چهارم شهریورماه با محوریت حوزه‌های علمیه و سازمان تبلیغات اسلامی استان خبر داد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-دبیر اجرایی نمایندگی بنیاد بین‌المللی غدیر خراسان‌جنوبی از برگزاری همایش تبیین روز مباهله در چهارم شهریورماه با محوریت حوزه‌های علمیه و سازمان تبلیغات اسلامی استان خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی اعلام کرد:
بیرجندرسا-نبی زاده گفت: حدود ۶۱۶ کانون فرهنگی و هنری در مساجد استان فعال است که برنامه های دهه ولایت و امامت با محوریت این مراکز برگزار می شود.
دبیر اجرایی جشنواره های تابستانه خراسان جنوبی خبر داد؛
بیرجندرسا-بهدانی از برگزاری ۱۰ جشنواره تابستانه برای کودکان استان خبر داد و گفت: این جشنواره های شاد برای کودکان زیر ۱۰ سال در راستای روحیه دادن و تخلیه انرژی برگزار شده است.
بیرجندرسا-مسؤول بازسازی واقعه غدیر در شهرستان بشرویه گفت: امسال نیز مانند سال‌های گذشته آیین بازسازی واقعه غدیر در صبح روز عید در محل گلزار شهدای بشرویه برگزار می‌شود.
بیرجندرسا- جشن های دهه ولایت و امامت در خراسان جنوبی همانند سالهای قبل در بقاع متبرکه، مساجد و حسینیه های استان برگزار می‌شود.
بیرجندرسا-دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر خراسان‌جنوبی از برگزاری جشن بزرگ غدیر در مسجد امام حسین(ع) بیرجند خبر داد و گفت: این مراسم در شب عید غدیر و با حضور آیت‌الله قوامی امام جمعه پردیسان قم خواهد بود.
بیرجندرسا-واقعه غدیرخم در 2 شهر خراسان جنوبی بازسازی می شود.
بیرجندرسا-مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی اظهار کرد: برگزیدگان مسابقه عکس عناب در خراسان جنوبی معرفی شدند.
بیرجندرسا-معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از برگزاری جشنواره موسیقی مقامی شرق کشور(یادبود استاد جلیل رفیعی) در بیرجند خبر داد.
توسط رئیس اداره اوقاف و امور خیریه؛
بیرجندرسا-حجت الاسلام الهی از ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت شهرستان خوسف خبر داد و گفت: جشن ولایت علوی، اکمال دین نبوی در چهار بقعه شاخص شهرستان برگزار می شود.
بیرجندرسا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی گفت: امسال پروژه مهر در ۲ هزار و ۷۰۰ آموزشگاه استان به منظور تمهید مقدمات لازم برای شروع باشکوه سال تحصیلی اجرا می‌شود.
بیرجندرسا-در روایات آمده است اگر کسی نتوانست از روز و شب ماه رمضان بهره ببرد، روز عرفه را دریابد.
بیرجندرسا-بیش از ۲۰برنامه‌ی پرورشی، فرهنگی، هنری و ورزشی در دهه‌ی ولایت و امامت در آموزش و پرورش خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌ جنوبی:
بیرجندرسا-حجت الاسلام بخشی پور از ویژه برنامه‌های دهه ولایت و امامت در ۵۵ امامزاده و بقعه متبرکه خراسان جنوبی خبر داد.
بیرجندرسا-معاون فرهنگی اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی از برگزاری دعای عرفه در 23 امامزاده شاخص استان خبر داد و گفت: از تمامی مردم مؤمن و خداجوی استان برای شرکت در این مراسم معنوی دعوت به عمل می‌آید.