ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها...
بیرجندرسا-بیش از ۱۴۰۰ بسته آموزشی به همت موسسه خیریه امام علی(ع) ری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی با...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
مس قلعه زری
بیرجندرسا-مجتمع معدن مس قلعه زری بزرگ‌ترین مجتمع تولیدی با بیش از 360 کارگر و یک هزار و 500...
بیرجندرسا-بیش از ۱۴۰۰ بسته آموزشی به همت موسسه خیریه امام علی(ع) ری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی با...
  • بیرجندرسا-روابط‌ عمومی برنامه «حالا خورشید» ضمن عذرخواهی از بینندگان بابت غیبت رضا رشیدپور، اعلام کرد که وضعیت عمومی این مجری تلویزیون با اقدامات درمانی اولیه تثبیت شده و نگرانی خاصی وجود ندارد.
  • بیرجندرسا-مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: دو هشتگ اصلی "مدیون شهداییم" و "کنگره ۲ هزار شهید خراسان جنوبی" تعریف شده توسط بسیج رسانه خراسان جنوبی در ردیف ترندینگ کشوری در رتبه پنجم و ششم قرار گرفت.

از میان خبرها

بیرجندرسا-مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: دو هشتگ اصلی "مدیون شهداییم" و "کنگره ۲ هزار شهید خراسان جنوبی" تعریف شده توسط بسیج ر
بیرجندرسا-طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان تمبر کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی و ۱۰۰ عنوان کتاب دفاع مقدس رونمایی شد.
بیرجندرسا-بیانات رهبر انقلاب در دیدار با جمعی از دست‌اندرکاران کنگره‌ی شهدای استان خراسان‌جنوبی که در تاریخ ۱۴ آبان ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز (سه‌ش
بیرجندرسا-روابط‌ عمومی برنامه «حالا خورشید» ضمن عذرخواهی از بینندگان بابت غیبت رضا رشیدپور، اعلام کرد که وضعیت عمومی این مجری تلویزیون با اقدامات درمانی اولیه تثبیت شده و نگرانی خاصی وجود ندارد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-روابط‌ عمومی برنامه «حالا خورشید» ضمن عذرخواهی از بینندگان بابت غیبت رضا رشیدپور، اعلام کرد که وضعیت عمومی این مجری تلویزیون با اقدامات درمانی اولیه تثبیت شده و نگرانی خاصی وجود ندارد.
بیرجندرسا-مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: دو هشتگ اصلی "مدیون شهداییم" و "کنگره ۲ هزار شهید خراسان جنوبی" تعریف شده توسط بسیج رسانه خراسان جنوبی در ردیف ترندینگ کشوری در رتبه پنجم و ششم قرار گرفت.
طی مراسمی؛
بیرجندرسا-طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان تمبر کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی و ۱۰۰ عنوان کتاب دفاع مقدس رونمایی شد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان خراسان جنوبی:ذ
بیرجندرسا-بیانات رهبر انقلاب در دیدار با جمعی از دست‌اندرکاران کنگره‌ی شهدای استان خراسان‌جنوبی که در تاریخ ۱۴ آبان ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز (سه‌شنبه ۱۳۹۷/۹/۲۰) در محل برگزاری این همایش در حسینیه جماران بیرجند منتشر شد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اندیشه قرآنی باعث سعادت و نجات انسان از گمراهی ها می شود.
بیرجندرسا- استان خراسان جنوبی در آستانه برگزاری اجلاسیه نهایی کنگره ملی 2 هزار شهید استان میزبان 2 شهید گمنام شد.
در نشست خبری فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)؛
بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اعلام اینکه دو شهید گمنام میهمان اجلاسیه ۲ هزار شهید خواهند بود، گفت: سخنران اصلی اجلاسیه، سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران و معاون قوه قضاییه خواهند بود.
در رثای ایثارگری های رزمندگان و جانبازان؛
بیرجندرسا-حسینیه جماران بیرجند حال و هوای دیگری داشت، حضور اقشار مختلف از جای‌جای استان شهیدپرور و ولایی خراسان جنوبی در اجلاسیه ایثارگران کنگره ۲ هزار شهید نشان می‌داد که قرار است اینجا عشق به خدای متعال روایت شود. روایتی از ایستادگی پرستوهای عاشق که دفاع مقدس را وعده‌گاه رسیدن به معشوق قرار دادند
در راستای برگزاری کنگره ۲۰۰۰ شهید استان صورت می‌گیرد
بیرجندرسا-مدیر انجمن خوشنویسان خراسان‌جنوبی از گشایش نمایشگاه خوشنویسی«مشق عشق» با موضوع شهید و شهادت در نگارخانه شهر بیرجند به مدت ۵ روز خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان این‌که دوازدهمین نمایشگاه کتاب خراسان‌جنوبی از ۱۹لغایت ۲۴ آذرماه جاری در بیرجند گشایش می‌یابد، گفت: در این نمایشگاه از کتاب "سیمای شیدایی‌" رونمایی‌ می‌شود.
مسئول بسیج جامعه زنان کشور:
بیرجندرسا- مسئول بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای زنان دستاوردهای فوق العاده ای در مسیر بندگی خدا داشت، گفت: انقلاب به زنان هویت و کرامت داد، چراکه زن مانند کالا در جامعه مطرح بود و بجای فطرت الهی ، ظاهر او نشان داده می شد.
دراجلاسیه شهدای هنرمند خراسان‌جنوبی مطرح شد؛
بیرجندرسا-اولین اجلاسیه شهدای هنرمند خراسان جنوبی با حضور مردم و مسئولین به کار خود پایان داد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: هنر پرورش استعدادهای نهفته بشر است و هنرمندان باید در جهات مختلف تبیین کننده آرمان ها و راه شهدا باشند.
دبیر اجرایی اجلاسیه ایثارگران خراسان جنوبی خبر داد؛
بیرجندرسا-دبیر اجرایی اجلاسیه ایثارگران خراسان جنوبی ضمن اشاره به این‌که اجلاسیه ایثارگران یک شنبه آینده مصادف با ۱۸آذرماه جاری برگزار خواهد شد، گفت:در این جلسه از ۱۰ نفر از جامعه منتخب ایثارگران و ۵ نفر از جامعه بنیاد شهید نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.
دبیر هیئت رزمندگان اسلام خراسان‌جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-دبیر هیئت رزمندگان اسلام خراسان‌جنوبی با بیان‌ این‌که در جمعه هفته جاری مصادف با ۱۶ آذر دعای ندبه در حسینیه جماران بیرجند با حضور مهمانان کشوری برگزار می‌شود، گفت: این مراسم همزمان از شبکه یک صداوسیمای کشور پخش خواهد شد.