ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به...

از میان خبرها

بیرجندرسا-فرخنده گفت: ۱۵۴ برنامه فرهنگی با ۹۶ عنوان همزمان با هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان سرایان اجرایی می شود.
بیرجندرسا- رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: ۱۴ عنوان برنامه هنری به مناسبت هفته دفاع‌مقدس در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.
بیرجندرسا-حجت الاسلام سبزه‌کار از برگزاری چهاردهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان به صورت مجازی در رشته‌های تلاوت نور(ترتیل)، قرائت نماز و اذان و مکبری
بیرجندرسا- فرمانده ارشد نظامی ارتش در خراسان جنوبی گفت: ۳۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط ارتش در استان برگزار می‌شود.

عناوین ویژه

بیرجندرسا- فرمانده ارشد نظامی ارتش در خراسان جنوبی گفت: ۳۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط ارتش در استان برگزار می‌شود.
فرمانده سپاه سرایان خبر داد؛
بیرجندرسا-فرخنده گفت: ۱۵۴ برنامه فرهنگی با ۹۶ عنوان همزمان با هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان سرایان اجرایی می شود.
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی مطرح کرد:
بیرجندرسا- رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: ۱۴ عنوان برنامه هنری به مناسبت هفته دفاع‌مقدس در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.
مدیر ستاد کانون های مساجد خراسان جنوبی خبر داد؛
بیرجندرسا-حجت الاسلام سبزه‌کار از برگزاری چهاردهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان به صورت مجازی در رشته‌های تلاوت نور(ترتیل)، قرائت نماز و اذان و مکبری خبر داد و گفت: علاقمندان تا ۳۰ آذرماه می‌توانند نسبت به شرکت در این مسابقه اقدام کنند.
بیرجندرسا-مراسم بزرگداشت روز سینما و تجلیل فعالان این عرصه، شامگاه (۲۲ شهریور) با حضور جمعی از مسئولان خراسان جنوبی در آمفی تئاتر گلبانگ بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا-مدیرکل حوزه هنری خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری پویش ادبی «قیام واژه ها» در استان گفت: شاعران و ذاکران برای شرکت در این پویش می توانند آثار خود در زمینه ارادت به ساحت امام حسین(ع)، به صورت ویدئوهای سلفی، کتاب های صوتی و ساخت نماهنگ ارسال کنند.
بیرجندرسا-شهر‌های مود ، نهبندان و خوسف خراسان جنوبی ، به شبکه شهر‌های خلاق فرهنگی هنری ایران پیوستند.
با همکاری کانون فرهنگی هنری بیت العباس(ع) بیرجند؛
بیرجندرسا-فروتنی با بیان اینکه مسابقه کتابخوانی «حماسه سازان عاشورا» در بیرجند برگزار می شود، گفت: علاقمندان برای دریافت سوالات و دانلود رایگان کتاب در فضای مجازی به آدرس سایت اینترنتی https://keramat.amfm.ir مراجعه کنند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی خبرداد:
بیرجندرسا-مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: ۱۰۲ نفر در مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن در خراسان‌جنوبی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی
بیرجندرسا-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: با توجه به شیوع کرونا برنامه های بزرگداشت شهدای قیام خونین ۱۷ شهریور مجازی برگزار می شود.
تا ۱۵ شهریور؛
بیرجندرسا-معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: مهلت ارسال آثار به اولین سوگواره استانی شعر عاشورایی و دفاع مقدس با عنوان «مشق دلدادگی» تا ۱۵ شهریورماه تمدید شد.
به مناسبت فرارسیدن ماه محرم؛
بیرجندرسا-معاون فرهنگ و اراشاد خراسان جنوبی با بیان اینکه سوگواره عکس«شکوه ارادت» در استان برگزار می شود، گفت: این سوگواره در خصوص ماه محرم و کمک های مومنانه و منویات مقام معظم رهبری برگزار می شود و ۷ مهرماه آخرین مهلت ارسال آثار به این سوگواره است.
طی ماه محرم؛
بیرجندرسا-مسئول دفتر قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه ۱۷ عنوان برنامه قرآنی در استان اجرا می شود، گفت: برای بزرگداشت ماه محرم تولید پوستر و ضبط برنامه های قرآنی برای پخش در فضای مجازی را در دستور کار داریم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی خبر داد؛
بیرجندرسا-نبی زاده با بیان اینکه عملیات اجرایی ساخت سینمای امید در طبس آغاز شده است، گفت: این سینما در راستای افزایش زیرساخت های فرهنگی و هنری استان احداث می شود و طی ۱۷ ماه آینده به بهره برداری می رسد.
بیرجندرسا- آیت‌الله محمدابراهیم ربانی‌ مهمویی، مجتهد عالی‌قدر واز علمای برجسته استان خراسان جنوبی و اولین امام جمعه بیرجند بعد از انقلاب، دیروز در سن ۹۳ سالگی براثر ابتلا به بیماری کرونا در بیرجند به دیار باقی شتافت.