ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها...
مروج الشریعه
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی بااشاره به اینکه در حال حاضر ۱۰ میلیارد تومان از سهم ۱۲۸ میلیارد...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
بیرجندرسا-اختلافات امروز اصلاح‌طلبان بر سر شهرداری تهران، خاطرات شورای شهر اول را زنده کرده است؛...
خبرنگار
بیرجندرسا- خبرنگاران چندین رسانه خراسان جنوبی «خبرگزاری، پایگاه خبری و روزنامه» طی نامه ای از خانه...

از میان خبرها

بیرجندرسا-معاون دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با بیان اینکه در مهرماه ۹۷ به وسیله ۵۰۰ مرکز متقاضی در سطح کشور دانشجو جذب می کنیم گفت: در مجموع ۵ هزار
بیرجندرسا-مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ساختارمند کردن فعالیت‌های رسانه‌ای براساس ضابطه خبرداد و گفت: شیوه نامه رص
بیرجندرسا-معاون اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری دو کارگاه استانی ارتقای سواد رسانه‌ای و پنج کارگاه شهرستانی خبر داد.
بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: در راستای پاسداشت مقام آزادگان و جانبازان خراسان جنوبی نزدیک به ۱۵۰ کتاب در استان آماده چاپ کرده‌ایم که گوشه‌ای از خاطرات جانبازان و آزادگان است.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: در راستای پاسداشت مقام آزادگان و جانبازان خراسان جنوبی نزدیک به ۱۵۰ کتاب در استان آماده چاپ کرده‌ایم که گوشه‌ای از خاطرات جانبازان و آزادگان است.
بیرجندرسا-معاون دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با بیان اینکه در مهرماه ۹۷ به وسیله ۵۰۰ مرکز متقاضی در سطح کشور دانشجو جذب می کنیم گفت: در مجموع ۵ هزار و ۳۴۲ کدرشته محل کاردانی و کارشناسی ظرفیت سازی کردیم که از این تعداد کد ۶۳ درصد کارشناسی است.
بیرجندرسا-آفتاب سوزان هیچگاه کویرنشینان را خسته و ناامید نکرده و «خارخانه» دست ساخته ای است که خنکای کویر را برای دامداران، کشاورزان و چوپانان در مناطق کویری و گرم و خشک به ارمغان می آورد.
حجت‌الاسلام پناهیان در بیرجند:
بیرجندرسا-حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی را سبب زنده شدن جان و افزوده شدن ایمان مؤمنان دانست.
بیرجندرسا-مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ساختارمند کردن فعالیت‌های رسانه‌ای براساس ضابطه خبرداد و گفت: شیوه نامه رصد و پایش مطبوعات آماده شده است.
معاون اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری دو کارگاه استانی ارتقای سواد رسانه‌ای و پنج کارگاه شهرستانی خبر داد.
بیرجندرسا-مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوسف گفت: هنرمند سنگ تراش این شهرستان با انواع دست ساخته های خود در نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان زنجان حضور یافت.
بیرجندرسا-برومند به ترامپ و هم‌پیمانانش گفت: دود این رویه محدودیت‌ها به چشم مردم و نهادهای فرهنگی می‌رود، پس نگویید ما به فکر مردم هستیم.
بیرجندرسا-محفل گرم اصحاب رسانه خراسان جنوبی با حضور جمع زیادی از اعضای خانه مطبوعات استان و خبرنگاران دوشنبه شب در روستای اسفهرود بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا-رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری طبس گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 11 دوره آموزشی در رشته های قلم زنی، گلیم‌بافی، حصیربافی، حوله بافی و چرم دوزی در این شهرستان برگزار شده است.
بهمن ماه امسال؛
بیرجندرسا-معاون آموزشی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی با تاکید بر حرکت دانشگاه پیام نور به سمت دانشگاه کارآفرینی گفت: در بهمن ماه امسال رویداد بزرگ کارآفرینی در حوزه استارت‌آپ با محورهای صنایع دستی و گردشگری و محصولات استراتژیک استان برگزار می‌شود.
بیرجندرسا-رئیس مرکز جامع علمی کاربردی خراسان جنوبی از وجود ۱۵ مرکز جامع علمی کاربردی فعال در استان خبر داد و گفت: امسال ۱۹ کد رشته جدید نیز به رشته‌های تحصیلی مراکز جامع علمی کاربردی استان اضافه شد و قرار است ۵ مرکز جامع علمی کاربردی به بخش خصوصی واگذار شود.
کار افرینی
مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نوربیرجند خبر داد
بیرجندرسا- مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نوربیرجند با بیان این که که دانشگاه پیام نور به سمت کارآفرینی و رشته‌های صنعت محور حرکت کرده است،گفت: شانس ورود به بازار کار فارغ التحصیلان این دانشگاه بیش از دیگر دانشجویان است.
بیرجندرسا-398 معلم جدید در سال تحصیلی 98 – 97 وارد مدارس خراسان جنوبی می شوند.
معاون سیاسی، امنیتی استاندار خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-معاون سیاسی، امنیتی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: در کنار مطالبه‌گری‌ها باید حقایق بیان شود و این مهم نیازمند این بوده که خبرنگار کار حرفه‌ای و تخصصی انجام دهد.