ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

بیرجندرسا-عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجموع بودجه دفاعی و امنیتی کشور در لایحه بودجه...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
بیرجندرسا-مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی از ثبت جهانی روستای خراشاد این...
شفیعی
بیرجندرسا-فرماندار خوسف گفت: بالغ بر 5 مجتمع فولاد در خوسف پیش بینی شدهکه در مجموع برای یک هزار نفر...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...

  • بیرجندرسا-فردا، معاون وزیر و رییس سازمان شیلات کشور برای افتتاح، کلنگ زنی و بازدید از چندین پروژه آبزی پروری، به خراسان جنوبی سفر خواهد کرد.
  • بیرجندرسا-شهردار بیرجند با بیان اینکه شهرداری‌ها علاوه بر جمع‌آوری زباله، نظافت شهر و حمل و نقل وظایف زیادی دارند که منصفانه نیست در انجام پروژه‌های شهری بدون حمایت بمانند، گفت: امیدواریم تحولی اساسی در شهر صورت پذیرد که لازمه آن همکاری ادارات و بانک‌ها در پرداخت بدهی‌ها است.

از میان خبرها

بیرجندرسا-شهردار بیرجند با بیان اینکه شهرداری‌ها علاوه بر جمع‌آوری زباله، نظافت شهر و حمل و نقل وظایف زیادی دارند که منصفانه نیست در انجام پروژه‌های ش
بیرجندرسا- رئیس پلیس راه خراسان جنوبی از آغاز طرح ترافیک تابستانی همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد و گفت: ۱۵۰ تیم ترافیکی از امروز (شنبه) در جاده
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان‌جنوبی گفت: برای دومین‌ بار در کشور دوره کارآفرین‌پروری مادران و بانوان خانه‌دار در بیرجند برگزار می‌شود.
بیرجندرسا-فردا، معاون وزیر و رییس سازمان شیلات کشور برای افتتاح، کلنگ زنی و بازدید از چندین پروژه آبزی پروری، به خراسان جنوبی سفر خواهد کرد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-فردا، معاون وزیر و رییس سازمان شیلات کشور برای افتتاح، کلنگ زنی و بازدید از چندین پروژه آبزی پروری، به خراسان جنوبی سفر خواهد کرد.
بیرجندرسا-شهردار بیرجند با بیان اینکه شهرداری‌ها علاوه بر جمع‌آوری زباله، نظافت شهر و حمل و نقل وظایف زیادی دارند که منصفانه نیست در انجام پروژه‌های شهری بدون حمایت بمانند، گفت: امیدواریم تحولی اساسی در شهر صورت پذیرد که لازمه آن همکاری ادارات و بانک‌ها در پرداخت بدهی‌ها است.
بیرجندرسا- رئیس پلیس راه خراسان جنوبی از آغاز طرح ترافیک تابستانی همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد و گفت: ۱۵۰ تیم ترافیکی از امروز (شنبه) در جاده های استان مستقر می شوند.
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان‌جنوبی گفت: برای دومین‌ بار در کشور دوره کارآفرین‌پروری مادران و بانوان خانه‌دار در بیرجند برگزار می‌شود.
بیرجندرسا-رئیس کل دادگستری خراسان‌جنوبی گفت: در سال جاری یکی از برنامه‌های جدی دادگستری استان حمایت قضایی از واحدهای تولیدی و جلوگیری از تعطیلی این واحدها است.
طاهری
گفتگوی متفاوت با مداح مشهور؛
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این همه جو سازی علیه فرزندان حضرت آقا، به خصوص آقا سیدمجتبی خامنه ای می کند؛ هر چهار پسر آقا تقریبا مجتهدند، بیرون آنها را ببینید نمی شناسید که پسرهای رهبر مملکتند، چون ساده زندگی می‌کنند و اهل دخالت در هیچ امری نیستند، و آقا به آنها اجازه نمی‌دهد.
سردار شجاع
فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا- فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی ضمن اشاره به نقش حساس معاونت اجتماعی ناجا، گفت: مهمترین رویکرد معاونت اجتماعی ناجا؛ ارتقای امنیت عمومی، کاهش آسیب‌های اجتماعی، تحکیم بنیان خانواده، مسائل آموزشی و مشاوره بوده است.
بیرجندرسا-کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: براساس نقشه های پیش یابی و تصاویر دریافتی از ماهواره، روند افزایشی دمای هوا تا اوایل هفته آینده در استان ادامه دارد.
امام جمعه فردوس:
بیرجندرسا-حجت الاسلام بابایی انتخاب مقام معظم رهبری به عنوان جانشین امام راحل(ره) را امری الهی دانست و تصریح کرد: هر روز بیشتر از گذشته مردم در می یابند، که چقدر این انتخاب، شایسته و الهی بوده است و راه و انقلاب امام به بهترین شکل پس از ایشان ادامه پیدا کرد.
بیرجندرسا-مولوی خالقی با اشاره به انتخاب رهبر معظم انقلاب به عنوان جانشین امام خمینی(ره) گفت: انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای، یک هدیه الهی بود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: هر چند مشکلات زیادی در حال حاضر داریم اما شرط از بین رفتن مشکلات این است که چشم امید به بیگانگان نداشته باشیم.
امام جمعه خوسف:
بیرجندرسا-امام جمعه خوسف با بیان این‌که عید فطر زمان شکفتن گل‌های ایمان در دل و جان انسان است، گفت: این عید تحفه خداوند به مؤمنانی است که با سلاح روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته‌اند.
امام جمعه فردوس:
بیرجندرسا-حجت الاسلام بابایی گفت: امام راحل با اخلاص و تسخیر دل های جوانان توانست انقلابی به بزرگی پهنه جهان به وجود آورد.
بیرجندرسا-ساعت و مکان برگزاری نماز عید سعید فطر در شهرستانهای خراسان جنوبی اعلام شد.
بیرجندرسا-دمای هوا از امروز تا اوایل هفته آینده بطور نسبی افزایش می یابد و هوا گرمتر خواهد شد.