ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازددواج اینترنتی
بیرجندرسا-رئیس پلیس فتای خراسان‌جنوبی گفت: متأسفانه در سایت‌‌های همسریابی بی‌نام‌ونشان شاهدیم انواع...
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی گفت: دستگاه های اجرایی و بانک ها باید توجه بیشتری به شهرستان...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
بیرجندرسا-اختلافات امروز اصلاح‌طلبان بر سر شهرداری تهران، خاطرات شورای شهر اول را زنده کرده است؛...
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید در صلاحیت سنجی سرمایه گذاران دقت بیشتری...

از میان خبرها

بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی گفت: دستگاه های اجرایی و بانک ها باید توجه بیشتری به شهرستان نهبندان در اشتغال زایی و پرداخت تسهیلات داشته باشند.
بیرجندرسا- حکم قصاص محمدرضا ثلاث باباجانی که ماموران ناجا را به شهادت رساند، سحرگاه دوشنبه اجرا شد.
بیرجندرسا- سریال «ستایش۳» این روزها در حالی مرحله تصویربرداری خود را می‌گذراند که بسیاری از مخاطبان آن می‌خواهند بدانند چه کسی به جای بازیگر نقش «صابر
فرماندار خوسف خبر داد:
بیرجندرسا- فرماندار شهرستان خوسف از کاهش ۲۶درصدی اعتبارات این شهرستان خبر داد

عناوین ویژه

باد
کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد
بیرجندرسا-کارشناس سازمان هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: وضعیت جوی استان طی ۲۴ ساعت آینده صاف تا کمی ابری همراه با وزش تندباد و گردو خاک و در برخی نقاط غبارآلود پیش‌بینی می‌شود.
نانوایی
رئیس اتحادیه نانوایان شهر بیرجند:
بیرجندرسا- رئیس اتحادیه نانوایان شهر بیرجند گفت: قیمت انواع نان در نانوایی های آزاد پز شهرستان بیرجند ۲۰ درصد افزایش یافته است.
جاده
بیرجندرسا- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‎ای بیرجند گفت: نقاط پرحادثه محورهای حوزه استحفاظی این شهرستان شناسایی شده و در اولویت ایمن سازی قرار گرفته است.
استاندار
در شورای آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی صورت گرفت
بیرجندرسا-استاندار خراسان‌جنوبی کمبود ۳۵۰ کلاس درس در مرکز استان را نشان دهنده پیگیری نادرست مدیران گذشته و حال دانست و گفت: این مهم مسأله‌ای نیست که ظرف شش ماه یا یک سال به وجود آید، این موضوع نشان می‌دهد که مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش به خوبی پیگیری نشده است.
مدرسه
سرپرست آموزش‌وپرورش خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا- سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تعهد خیران در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز خراسان جنوبی بالغ‌بر ۲۱ میلیارد تومان بود.
مدرسه
رئیس اداره طرح و برنامه آموزش‌وپرورش خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- رئیس اداره طرح و برنامه آموزش‌وپرورش خراسان جنوبی گفت: ۴۰۰ آموزشگاه با کمتر از ۱۵ دانش‌آموز و ۱۱ آموزشگاه با کمتر از سه نفر دانش‌آموز در خراسان جنوبی وجود دارد.
توضیحات رئیس دادگستری تهران در مورد اعدام ثلاث:
بیرجندرسا- رئیس دادگستری استان تهران به ابهامات مطرح شده در رابطه با پرونده ثلاث پاسخ داد و گفت: ثلاث در همان ساعات اولیه در بیمارستان به جرم خود اعتراف کرد و از اعترافات وی فیلم برداری شد.
عبادی
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: سلاح ایرانی برای این است که مردم، جامعه و ارزش ها حفظ بشود و در واقع حافظ مردم است و این خیلی فرق می کند با کسی که سلاحش برای سلب امنیت انسانها بکار گرفته می شود و قابل قیاس نیست.
مالیات
مدیر کل امور مالیاتی خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا- مدیر کل امور مالیاتی در خراسان جنوبی با بیان این که تعداد ۴۲ هزار و ۶۳۲ مودی‌ فعال در خراسان جنوبی وجود دارد،گفت:از این تعداد،۶ هزار و ۶۳۲ نفر در حوزه اشخاص حقوقی و ۳۶ هزار مودی‌کسبه ها هستند.
بیرجندرسا- حکم قصاص محمدرضا ثلاث، از دراویش گنابادی و راننده اتوبوسی که ماموران ناجا را به شهادت رساند، سحرگاه امروز اجرا شد.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه حتی مردم کوچه و بازار خطرات پیوستن به FATF را می‌فهمند و اعتراض می‌کنند، عنوان داشت: متاسفانه برخی سیاستمداران و تحصیلکرده ها متوجه این خطرات نیستند.
فرماندار خوسف خبر داد:
بیرجندرسا- فرماندار شهرستان خوسف از کاهش ۲۶درصدی اعتبارات این شهرستان خبر داد
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی گفت: دستگاه های اجرایی و بانک ها باید توجه بیشتری به شهرستان نهبندان در اشتغال زایی و پرداخت تسهیلات داشته باشند.
بیرجندرسا- سرپرست سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری بیرجند به افزایش 15 درصدی قیمت قبور در سال جاری اشاره کرد و گفت: این افزایش در حالی است که طی سال‌های ۹۵ و ۹۶ هیچ‌گونه افزایش قیمتی را نداشته‌ایم.