ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها...
بیرجندرسا-همایش نشان محبت با حضورعوامل کوی محبت از شبکه دو سیما،داریوش ارجمند بازیگر سینما و...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
بیرجندرسا-اختلافات امروز اصلاح‌طلبان بر سر شهرداری تهران، خاطرات شورای شهر اول را زنده کرده است؛...
بیرجندرسا-یکی از فرماندهان ایرانی حاضر در نبرد با تروریست‌های داعش در سوریه به شهادت رسید.

از میان خبرها

بیرجندرسا-بیرجند- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: هزار و ۴۰۲ مورد بازرسی از صنوف استان در سال جاری صورت گرفته است.
بیرجندرسا- سخنان استاندار خراسان جنوبی و گفتن حقایقی از وضعیت نابسامان آموزش و پرورش استان حکایت از آن دارد که مسئولان سابق تنها حرف زده اند و عملی در
بیرجندرسا- استاندار خراسان‌جنوبی مصرف قارچ‌های سمی را مورد بحث قرار داد و گفت: متأسفانه صنعت پرورش قارچ با شکست مواجه شده و افراد از ترس سمی بودن قارچ
مدیرکل حج و زیارت خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل حج و زیارت خراسان‌جنوبی گفت: همایش متمرکز زائران حج تمتع در استان برگزار می‌شود.

عناوین ویژه

مدیرکل حج و زیارت خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل حج و زیارت خراسان‌جنوبی گفت: همایش متمرکز زائران حج تمتع در استان برگزار می‌شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-بیرجند- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: هزار و ۴۰۲ مورد بازرسی از صنوف استان در سال جاری صورت گرفته است.
بی مسئولیتی، مسئولان تا کجا ادامه دارد؟
بیرجندرسا- سخنان استاندار خراسان جنوبی و گفتن حقایقی از وضعیت نابسامان آموزش و پرورش استان حکایت از آن دارد که مسئولان سابق تنها حرف زده اند و عملی در کار نبوده است!
استاندار خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا- استاندار خراسان‌جنوبی مصرف قارچ‌های سمی را مورد بحث قرار داد و گفت: متأسفانه صنعت پرورش قارچ با شکست مواجه شده و افراد از ترس سمی بودن قارچ‌ها دیگر از آن استفاده نمی‌کنند.
سرپرست سازمان فضای سبز شهری شهرداری بیرجند:
بیرجندرسا-بیرجند-سرپرست سازمان فضای سبز شهری شهرداری بیرجند از اجرای طرح های نوین آبیاری در فضای سبز شهر بیرجند خبر داد وگفت:اجرای این پروژه ها گامی موثر به منظور صرفه جویی و بهبود کیفیت فضای سبز است.
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-بیرجند- رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: حدود ۷۰۰ بانوی خانه‌دار تحت پوشش برنامه‌های دبیرخانه علمی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی قرار گرفتند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر، گفت: برای پیشگیری از اعتیاد باید وارد کار میدانی شد و به صورت جهادی عمل کنیم.
بیرجندرسا-مردم که هر روز را نه با بالا آمدن آفتاب، بلکه با افزایش قیمت‌ها شروع می‌کنند این بار با شروع گرمای تابستان طعم حذف هفتاد و نه قلم دارو از پوشش بیمه‌ها را چشیدند تا هزینه درمان یک بار دیگر بر دوش آنان سنگینی کند.
کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد
بیرجندرسا-کارشناس سازمان هواشناسی گفت: وضعیت هوای استان در ۲۴ ساعت آینده صاف تا کمی ابری همراه با وزش تندباد و گردو خاک پیش‌بینی می‌شود.
بیرجندرسا-کارت آزمون سراسری سال ۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-بیرجند- مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی گفت: طرح پایش سلامت روان کودکان قبل از ورود به پیش دبستانی سال گذشته به صورت پایلوت در شمال شهر بیرجند اجرا شد.
مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-بیرجند- مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: ۲۰۸ زوج با مشاوره ازدواج در قالب طرح پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به زندگی مشترک برگشتند.
گزارشی از یک جشن بی سابقه؛
بیرجندرسا- جشنواره «نشان محبت» برای اولین بار در خراسان جنوبی برگزار شد و مردم این استان با کمک ۶ میلیاردی خود، نشان دادند همچنان پیرو مکتب حضرت علی بن ابی طالب(ع) و فاطمه زهرا(س) هستند و از آرمان های خود، قدمی عقب نشینی نمی کنند.
قاضی سراج در حاشیه بازدید از ایران خودرو :
بیرجندرسا-رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه بازدید از گروه صنعتی ایران‌خودرو برنامه‌های این سازمان را برای از بین بردن قیمت‌های کاذب خودرو تشریح کرد.
استاندار خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-استاندار خراسان‌جنوبی گفت: برخی از مدیران استان علاقه بسیاری به نامه نوشتن برای استانداری دارند و سپس با خوشحالی می‌گویند چند کیلو نامه به استاندار نوشتیم تا امضاء کنند اما نامه نوشتن و صرفاً امضای استاندار کافی نیست.