ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها...
بیرجندرسا-بیش از ۱۴۰۰ بسته آموزشی به همت موسسه خیریه امام علی(ع) ری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی با...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
بیرجندرسا-وجود حوزه های علمیه که به برکت انقلاب اسلامی، هر ساله به تعداد آن ها افزوده می شود، یک...
بیرجندرسا-بیش از ۱۴۰۰ بسته آموزشی به همت موسسه خیریه امام علی(ع) ری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی با...

از میان خبرها

بیرجندرسا-معاون شهرسازی و معماری شهرداری بیرجند از لغو معافیت عوارض صدور پروانه فضاهای آموزشی در بیرجند خبر داد و گفت: فضاهای آموزشی از پرداخت عوارض ص
بیرجندرسا-رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی گفت: تاکنون بالغ بر یک هزار نفر برای خدمت رسانی به زائران اربعین در قالب ۳۵ موکب به عتبات عالیات
بیرجندرسا-مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان ملی استاندارد گفت: سالانه به شکل متوسط ۴۸۰ هزار مجوز، گواهی آزمون و سایر موارد برای تأیید کیفیت محصو
بیرجندرسا-رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های بسیج سازندگی توجه و تمرکز بر اقتصاد روستایی معیشت محور است گفت: در این راستا ۱۷ هزار جوجه بومی بین روستائیان خراسان جنوبی توزیع می‌شود.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های بسیج سازندگی توجه و تمرکز بر اقتصاد روستایی معیشت محور است گفت: در این راستا ۱۷ هزار جوجه بومی بین روستائیان خراسان جنوبی توزیع می‌شود.
بیرجندرسا-معاون شهرسازی و معماری شهرداری بیرجند از لغو معافیت عوارض صدور پروانه فضاهای آموزشی در بیرجند خبر داد و گفت: فضاهای آموزشی از پرداخت عوارض صدور پروانه معاف نیستند.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی گفت: تاکنون بالغ بر یک هزار نفر برای خدمت رسانی به زائران اربعین در قالب ۳۵ موکب به عتبات عالیات اعزام شده اند.
مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان ملی استاندارد خبر داد
بیرجندرسا-مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان ملی استاندارد گفت: سالانه به شکل متوسط ۴۸۰ هزار مجوز، گواهی آزمون و سایر موارد برای تأیید کیفیت محصولات و کالاها توسط سازمان استاندارد ایران صادر می‌شود.
بیرجندرسا-طرح نهضت ملی حفظ قرآن کریم در مدارس استان از اول آبان اجرا می شود.
بیرجندرسا-مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از برگزاری کارگاه آموزشی الزامات پدافند غیر عامل با حضور بسیجیان این شرکت خبر داد.
بیرجندرسا-معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از برگزاری اولین دوره تربیت مربی مهد کودک در جهاد دانشگاهی استان خبر داد.
توصیه های بهداشتی به زائران اربعین حسینی؛
بیرجندرسا- سرپرست سازمان اورژانس در توصیه هایی بهداشتی به زائران اربعین حسینی از آنان خواست حداقل 2 هفته قبل از عزیمت به کشور عراق واکسن آنفلوانزا را تزریق کنند.
دبیر همایش ملی فناوری‌های جدید در مدیریت آب:
بیرجندرسا-دبیر اجرایی همایش ملی مدل‌سازی و فناوری‌های جدید در مدیریت آب وضعیت دشت‌های خراسان‌جنوبی را اسف‌بار ارزیابی کرد و گفت: متأسفانه از بحران رد شده و به ورشکستگی آب رسیده و نیازمندیم اقدامات جدی در این حوزه هستیم.
بیرجندرسا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند گفت: با این تهاجم فرهنگی که بر علیه ایران اسلامی وجود دارد، و دشمنان علیه دین و اعتقادات ما در حال تبلیغ هستند، لذا آینده به طلاب با دانش نیازمند است.
بیرجندرسا-معاون توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: از آغاز امسال تاکنون سه هزار و 750 معتاد از 27 مرکز حوزه درمان و کاهش آسیب در استان خدمات دریافت کرده اند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: همایش علمای شیعه و اهل سنت طی هفته وحدت در خراسان جنوبی برگزار می شود.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه حماسه اربعین قدرت جهان اسلام را به دنیا مخابره می کند، گفت: عدالت خواهی و مبارزه با ظلم از دیگر پیام های اربعین است.
مدیرکل پدافند خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل پدافند خراسان جنوبی از تهیه طرح جامع پدافند غیرعامل استان خبر داد.
مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از خطر وقوع سرمازدگی در مناطق سردسیر استان طی صبح فردا و با احتمال کمتر در روز جمعه خبر داد.