ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
بیرجندرسا-مراسم بزرگداشت سالروز سوم خرداد، آزادسازی خرمشهر صبح امروز با حضور مشترک نیروهای مسلح و...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-امام جمعه تبریز با حضور در برنامه جهان‌آرا به سوالات چالشی این برنامه پاسخ داد.

از میان خبرها

بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصار الرضا ( ع) خراسان جنوبی گفت: باید با بهره برداری از فرصت های موجود شرایطی فراهم شود که ضمن تقویت گردشگری، شاهد گردشگری سا
بیرجندرسا-استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ایجاد صنایع فرآوری محصولات استراتژیک، صنایع بسته‌بندی و صنایع فرآوری محصولات معدنی باید از اولویت‌های جد
بیرجندرسا-دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری بیرجند با اعلام اینکه متأسفانه ظرفیت کانال پره‌باغ بسیار کم و تنها 15 متر مکعب در ثانیه ظرفیت دارد، گفت: باید
مدیرکل امور مالیاتی خراسان‌ جنوبی:
بیرجندرسا-نباتی با بیان اینکه با اشاره به این که فرار مالیاتی در قالب تشکیل شرکت‌های صوری و استفاده از کارت‌های بازرگانی شکل می‌گیرد، گفت: تاکنون ۲۱ شرکت صوری که از دیگر مناطق به خراسان جنوبی آمده‌اند شناسایی شده‌ است.

عناوین ویژه

مدیرکل امور مالیاتی خراسان‌ جنوبی:
بیرجندرسا-نباتی با بیان اینکه با اشاره به این که فرار مالیاتی در قالب تشکیل شرکت‌های صوری و استفاده از کارت‌های بازرگانی شکل می‌گیرد، گفت: تاکنون ۲۱ شرکت صوری که از دیگر مناطق به خراسان جنوبی آمده‌اند شناسایی شده‌ است.
فرمانده سپاه انصار الرضا ( ع) خراسان جنوبی تاکید کرد:
بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصار الرضا ( ع) خراسان جنوبی گفت: باید با بهره برداری از فرصت های موجود شرایطی فراهم شود که ضمن تقویت گردشگری، شاهد گردشگری سالم، اسلامی و مورد قبول جامعه باشیم.
بیرجندرسا-استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ایجاد صنایع فرآوری محصولات استراتژیک، صنایع بسته‌بندی و صنایع فرآوری محصولات معدنی باید از اولویت‌های جدی استان باشد، گفت: امیدواریم یکی از آسیب‌های اصلی استان که خام‌فروشی است را بتوانیم مدیریت کنیم.
بیرجندرسا-دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری بیرجند با اعلام اینکه متأسفانه ظرفیت کانال پره‌باغ بسیار کم و تنها 15 متر مکعب در ثانیه ظرفیت دارد، گفت: باید در این زمینه چاره‌ای اندیشیده شود.
بیرجندرسا-سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی از برگزاری مانور پدافند غیر عامل در مخابرات استان خبر داد و گفت: این مانور با هدف افزایش پایداری ارتباطات در وضعیت‌های خاص در استان برگزار می‌شود.
بیرجندرسا-رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: زیرساخت‌های جاده‌های خراسان جنوبی در حد بار ترافیک محورهای استان نیست و باید نقاط حادثه خیز کم شود.
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه زیرکوه:
بیرجندرسا-حجت الاسلام رمضان پور گفت: همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) همایش بزرگ پیاده روی از سه مسیر سه راه حاجی آباد به سمت شاهرخت و از جاده مرزی بارنجگان به سمت شاهرخت و از آهنگران به سمت شاهرخت برگزار می‌شود.
بیرجندرسا-نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی بیانگر کاهش دمای هوا تا پایان هفته جاری در استان خراسان جنوبی است به طوری که دما در نقاط کوهستانی قاین و سربیشه به صفر می‌رسد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد:
بیرجندرسا-مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: با توجه به افزایش تصادفات جاده ای در استان نیاز است با همکاری دانشگاه ها طرح هایی پژوهشی برای کاهش تلفات تعریف و اجرایی شود.
در خوسف
بیرجندرسا-مأموران انتظامی شهرستان خوسف از ورود 51 كيلو و 700گرم شيشه به استان های دیگر جلوگیری کردند.
بیرجندرسا-مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی از انقراض برخی از گونه‌های نایاب جانوری در استان خبر داد و گفت: قاچاق گونه‌های نایاب و شکار حیوانات در استان دیده می‌شود.
بیرجندرسا-رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: کارخانه قند قهستان می تواند به روزهای رونق تولید برگردد و به راستی این خبر شاید یکی از بهترین خبرها برای کارگران تعدیل شده این شرکت باشد.
بیرجندرسا-تولید برق خورشیدی در خراسان جنوبی، در نیمه نخست امسال 2 میلیارد و 134 میلیون تومان درآمدزایی داشت.
بیرجندرسا-برای امروز در برخی مناطق استان رگبار خفیف و ملایم باران پیش بینی می شود.
بیرجندرسا-68 کشته و 5 هزار و 228 زخمی در تصادفات 5 سال گذشته در بیرجند نتیجه مغفول ماندن کنترل هوشمند ترافیک در این شهر است.