ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها...
بیرجندرسا-بیش از ۱۴۰۰ بسته آموزشی به همت موسسه خیریه امام علی(ع) ری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی با...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
مس قلعه زری
بیرجندرسا-مجتمع معدن مس قلعه زری بزرگ‌ترین مجتمع تولیدی با بیش از 360 کارگر و یک هزار و 500...
بیرجندرسا-بیش از ۱۴۰۰ بسته آموزشی به همت موسسه خیریه امام علی(ع) ری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی با...

از میان خبرها

بیرجندرسا-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی نرخ بیکاری در استان در طی سال گذشته را ۱۱.۱ درصد عنوان کرد و گفت: این آمار در بهار ۹۷ به ۸.۵ د
بیرجندرسا-مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی خشونت خانگی را بالاترین آسیب در استان دانست و گفت: یکی از علل بروز این آسیب، فراهم نبودن بستر اورژانس اجتماعی بو
بیرجندرسا-معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه از دنبال کردن چهار آسیب اولویت‌دار از جمله حاشیه‌نشینی در کشور خبر داد و گفت: روند مهاجرت از
آذرماه جاری
بیرجندرسا-رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: به لحاظ صیانت از حقوق مصرف‌کنندگان و کنترل قیمت‌ها در بازار طرح ویژه بازرسی شب یلدا از ۲۵ آذرماه جاری تا یکم دی‌ماه امسال در سراسر استان اجرا می‌شود.

عناوین ویژه

آذرماه جاری
بیرجندرسا-رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: به لحاظ صیانت از حقوق مصرف‌کنندگان و کنترل قیمت‌ها در بازار طرح ویژه بازرسی شب یلدا از ۲۵ آذرماه جاری تا یکم دی‌ماه امسال در سراسر استان اجرا می‌شود.
در مراسم تجلیل از کارآفرینان برتر خراسان‌جنوبی مطرح شد
بیرجندرسا-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی نرخ بیکاری در استان در طی سال گذشته را ۱۱.۱ درصد عنوان کرد و گفت: این آمار در بهار ۹۷ به ۸.۵ درصد کاهش یافته است.
مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی خشونت خانگی را بالاترین آسیب در استان دانست و گفت: یکی از علل بروز این آسیب، فراهم نبودن بستر اورژانس اجتماعی بوده است.
معاون قوه قضاییه:
بیرجندرسا-معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه از دنبال کردن چهار آسیب اولویت‌دار از جمله حاشیه‌نشینی در کشور خبر داد و گفت: روند مهاجرت از خراسان‌جنوبی و مترکز شدن جمعیت استان بسیار نگران‌کننده و باید تدابیری در این راستا اتخاذ شود.
مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: شب گذشته سه شهر استان دمای زیر صفر را تجربه کردند.
بیرجندرسا-رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند گفت: برخورد یک دستگاه پژو 405 با تیر برق در بیرجند صبح امروز (سه شنبه) 3 مصدوم بر جا گذاشت.
بیرجندرسا-معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی خراسان جنوبی از شروع طرح آموزش، آگاه‌سازی و پیشگیری از معلولیت‌های دوران سالمندی خبر داد و گفت: هدف اصلی طرح، تغییر نگرش و افزایش آگاهی به میانسالان از ۴۵ تا ۸۵ سال و ارائه خدمت به این افراد است.
رئیس مرکز تحقیقات ژنتیکی نور عنوان کرد:
بیرجندرسا-رئیس مرکز تحقیقات ژنتیکی نور گفت: شناسایی پیکرهای مطهر شهدا با بکارگیری بالاترین فناوری روز دنیا انجام می شود.
در کارگروه تخصصی بانوان و خانواده خراسان‌جنوبی مطرح شد
بیرجندرسا-معاون امور اجتماعی بهزیستی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه وضعیت آسیب‌های اجتماعی نسبت به نرم کشور خوب است، گفت: بالاترین آسیب اجتماعی در استان به مشابه دیگر استان‌های کشور موضوع اختلافات حاد خانوادگی است.
با حضور ۱۳۸ ناشر از سراسر کشور؛
بیرجندرسا-دوازدهمین نمایشگاه کتاب خراسان‌جنوبی با حضور ۱۳۸ ناشر از سراسر کشور در ۱۱۰ غرفه کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد.
بیرجندرسا-شهرداری مود با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و در آستانه برگزاری کنگره ملی 2000 شهید استان، پلاک شناسایی شهدا را بر سر درب منازل شان نصب کرد.
بیرجندرسا-هوای سرد بویژه در طول شب و تا پایان هفته در خراسان جنوبی ادامه دارد.
بیرجندرسا-وسوسه زن جوان در بالای کوه برای گرفتن یک سلفی به یاد ماندنی در روز تولدش با حادثه ای وحشتناک همراه شد.
عوامل موثر در اقتصاد و امنیت خراسان جنوبی؛
بیرجندرسا-فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: وضعیت نابسامان پروازهای فرودگاه استان و زیرساخت نامناسب تردد جاده‌ای را از مواردی برشمرد که بر حوزه اقتصاد و امنیت استان تأثیر گذاشته است.
امام جمعه اهل سنت درمیان:
بیرجندرسا-امام جمعه اهل سنت درمیان با بیان این‌که یادآوری شهدا حماسه تاریخ اسلام و انقلاب است، گفت: انقلاب اسلامی با خون شهدا به ثمر رسیده است لذا زنده نگهداشتن یاد شهدا در همه جا لازم و ضروری است.