ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
بیرجندرسا-مراسم بزرگداشت سالروز سوم خرداد، آزادسازی خرمشهر صبح امروز با حضور مشترک نیروهای مسلح و...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-امام جمعه تبریز با حضور در برنامه جهان‌آرا به سوالات چالشی این برنامه پاسخ داد.

از میان خبرها

بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: این استان دارای ظرفیت‌ها و توانمندی‌های زیادی است اما این ظرفیت‌ها معرفی نشده که برای معرفی بیشتر نیاز به انسجام
بیرجندرسا-نام نویسی متقاضیان حضور در راهپیمایی بزرگ اربعین از اول شهریور آغاز می شود.
بیرجندرسا-معاون وزارت آموزش‌وپرورش با بیان اینکه چه آموزش و پرورش پول داشته باشد یا نداشته باشد استخدام "معلمان حق‌التدریس" انجام شود، زمان
بیرجندرسا-معاون اول قوه قضائیه با حضور در گلزار شهدای بیرجند به مقام شامخ شهیدان هشت سال دفاع مقدس، شهدای انقلاب و تنها شهید مدافع حرم استان ادای احترام کرد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-معاون اول قوه قضائیه با حضور در گلزار شهدای بیرجند به مقام شامخ شهیدان هشت سال دفاع مقدس، شهدای انقلاب و تنها شهید مدافع حرم استان ادای احترام کرد.
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: این استان دارای ظرفیت‌ها و توانمندی‌های زیادی است اما این ظرفیت‌ها معرفی نشده که برای معرفی بیشتر نیاز به انسجام در برنامه‌ها و پیگیری‌ها داریم.
بیرجندرسا-نام نویسی متقاضیان حضور در راهپیمایی بزرگ اربعین از اول شهریور آغاز می شود.
بیرجندرسا-معاون وزارت آموزش‌وپرورش با بیان اینکه چه آموزش و پرورش پول داشته باشد یا نداشته باشد استخدام "معلمان حق‌التدریس" انجام شود، زمان استخدام این دسته از معلمان را اعلام کرد.
بیرجندرسا-براساس دستورالعمل بند «ث» ماده 33 قانون برنامه ششم توسعه، بیمه پایه دام ها در مقابل بیماریهای مشترک و واگیردار اجباری شد.
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیر رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی با بیان اینکه باید به دنبال مسجد طراز انقلاب اسلامی باشیم، گفت: برای تمدن سازی راهی جز کار در مساجد نداریم.
رئیس بنیاد فقهی مدیریت اسلامی:
بیرجندرسا- رئیس بنیاد فقهی مدیریت اسلامی گفت: اطاعت امت از امام مساوی با عزت است که در دوره ما همین طور است، این امت در تاریخ کم بوده و یا نبوده است.
عصر امروز
بیرجندرسا-معاون اول قوه قضائیه عصر امروز به خراسان جنوبی سفر می کند.
بیرجندرسا-مجمع جهادگران خراسان جنوبی با صدور بیانیه ای، لبیک خود؛ به پیام رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) به گروه های جهادی و بسیج سازندگی را اعلام کرد.
طی چند روز آینده؛
بیرجندرسا-رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی با بیان اینکه ساخت زائرسرای استان در مشهد مقدس از چند روز آینده آغاز می شود، گفت: ساخت زائرسرا به اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان نیازمند است.
هفتم مهرماه سال جاری؛
بیرجندرسا-مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی از برگزاری همایش تجلیل از پیشکسوتان جهاد مقاومت و نیروهای مسلح در هفتم مهرماه سال جاری خبر داد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: نیاز داریم ساعتی از کلاس های درس دانش آموزان و دانشجویان به مباحث دفاع مقدس اختصاص داده شود.
امام جمعه قاین:
بیرجندرسا-امام جمعه قاین گفت: در شرایط کنونی نیاز داریم شبکه ای متشکل از ائمه جمعه و جماعات در استان تشکیل شود که این امر نیازمند جلساتی مستمر با نماینده ولی فقیه در استان است.
بیرجندرسا-مدیر مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی گفت: گیاه اسقولوقندریون یا زنگی دارو برای قطع سکسکه طولانی مفید بوده و برای کنترل بیماری صرع نافع است.
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی در دومین روز سفر به خوسف از معدن اکتشاف طلای شادان این شهرستان بازدید کرد.