ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

بیرجندرسا-عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجموع بودجه دفاعی و امنیتی کشور در لایحه بودجه...
بیرجندرسا-معاون فرهنگی حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: سه شنبه۱۸ دی ماه ساعت ۱۸ شب خاطره ای با عنوان «...
بیرجندرسا-مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی از ثبت جهانی روستای خراشاد این...
شفیعی
بیرجندرسا-فرماندار خوسف گفت: بالغ بر 5 مجتمع فولاد در خوسف پیش بینی شدهکه در مجموع برای یک هزار نفر...
بیرجندرسا- جمال الدین ابومحمد الیاس بن یوسف معروف به نظامی گنجوی حکیم و شاعر ایرانی در سال - 536...

از میان خبرها

بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه اول دبستان برای سال تحصیلی 99- 98 از یک خردادماه جاری آغاز شده و ت
بیرجندرسا-نماینده شهر ریاضی در خراسان جنوبی گفت: ۱۳ اردیبهشت ماه جاری، مسابقه استانی شهر ریاضی در دانشگاه صنعتی بیرجند برگزار می‌شود.
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از افتتاح مراسم نخستین کنفرانس ملـی سیستم‌ها و فناوری‌های محاسباتی مراقبت از سلامت در بیرجند خبر داد و گفت: ر
بیرجندرسا-معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند از برپایی نمایشگاه معرفی توانمندی‌ها و قابلیت‌های رشته مهندسی معدن در دانشگاه صنعتی بیرجند خبر داد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند از برپایی نمایشگاه معرفی توانمندی‌ها و قابلیت‌های رشته مهندسی معدن در دانشگاه صنعتی بیرجند خبر داد.
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه اول دبستان برای سال تحصیلی 99- 98 از یک خردادماه جاری آغاز شده و تا 31 تیرماه ادامه دارد، گفت: به استناد ماده 3 آیین‌نامه اجرایی مدارس و در راستای رعایت حقوق والدین برگزاری آزمون ورودی غیر از مدارس خاص، مصاحبه و تعیین شرط معدل برای ثبت‌نام و دریافت هر گونه وجه به جز وجوه مربوط به بیمه حوادث و کتاب‌های درسی در زمان ثبت‌نام مجاز نیست.
13 اردیبهشت؛
بیرجندرسا-نماینده شهر ریاضی در خراسان جنوبی گفت: ۱۳ اردیبهشت ماه جاری، مسابقه استانی شهر ریاضی در دانشگاه صنعتی بیرجند برگزار می‌شود.
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی به درخواست ها برای تعویق کنکور سراسری اشاره کرد و گفت: خیلی ها متقاضی این هستند که به خاطر حوادث طبیعی، کنکور سراسری به تعویق بیفتد، بر همین اساس طرحی در مجلس مورد بررسی است که آیا کنکور به تعویق بیفتد یا خیر.
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از افتتاح مراسم نخستین کنفرانس ملـی سیستم‌ها و فناوری‌های محاسباتی مراقبت از سلامت در بیرجند خبر داد و گفت: رشد و توسعه فناوری در بخش سلامت به پیشگیری و درمان بیماری‌ها کمک می‌کند.
بیرجندرسا-یک پژوهشگر گیاهان دارویی در خراسان جنوبی گفت: گیاه اروانه خاصیت تسکینی دارد و برای ناراحتی‌های قلبی مفید است و نفخ معده را برطرف می‌کند.
بیرجندرسا-قرارداد همکاری علمی بین دانشگاه بیرجند و بنیاد نخبگان افغانستان منعقد شد.
بیرجندرسا-مدیر آموزش و پرورش خوسف گفت: تنها دو مدرسه در قسمت جدید شهر وجود دارد و احداث یک دبستان شش کلاسه در شهرک الغدیر خوسف بسیار ضروری است.
بیرجندرسا- معاون پژوهش و فناوری دانشگاه بیرجند گفت: با پرداخت مرحله نخست تفاهم نامه دانشگاه بیرجند و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در خصوص تجهیز مرکز نوآوری و شتابدهی دانشگاه، قول معاون رئیس جمهوری در این بخش محقق شد.
بیرجندرسا-نفرات برتر سیزدهمین دوره مسابقا قرآنی «مدها متان» شهرستان بیرجند معرفی شدند.
بیرجندرسا-بخار درمانی باعث می شود مخاط و خلط از بین برود و از بدن سریعتر خارج شود.
بیرجندرسا-مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ساعت ۲۴ امشب آخرین فرصت دریافت کارت شرکت در آزمون دکتری ۹۸ است.
معاون وزیر علوم:
بیرجندرسا-معاون دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اساتید و مدیران دانشگاهی باید به عمق بخشیدن فعالیت‌ها بپردازند تا با تحقق کیفیت آموزشی، آینده سازان موفقی پرورش یابند.
دفترچه همزمان منتشر می‌شود؛
بیرجندرسا-ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری سال ۱۳۹۸ برای پذیرش در رشته‌های با آزمون دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی دولتی و غیر دولتی از چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷ آغاز می شود.
بیرجندرسا-همایش طرح شهید بهنام محمدی با حضور مدیران مدارس استان و سرگروه های طرح در بیرجند برگزار شد.