ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

بیرجندرسا-عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجموع بودجه دفاعی و امنیتی کشور در لایحه بودجه...
بیرجندرسا-معاون فرهنگی حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: سه شنبه۱۸ دی ماه ساعت ۱۸ شب خاطره ای با عنوان «...
بیرجندرسا-مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی از ثبت جهانی روستای خراشاد این...
مس قلعه زری
بیرجندرسا-مجتمع معدن مس قلعه زری بزرگ‌ترین مجتمع تولیدی با بیش از 360 کارگر و یک هزار و 500...
بیرجندرسا-حضور سید میثم خامنه‌ای، فرزند مقام معظم رهبری در جشن چهلمین سال تولد انقلاب اسلامی

از میان خبرها

بیرجندرسا-همایش طرح شهید بهنام محمدی با حضور مدیران مدارس استان و سرگروه های طرح در بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علمی کاربردی بیرجند گفت: به همت موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی و با موافقت دانشگاه جامع علمی کاربردی، برای اولین ب
بیرجندرسا-مدیر مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: میوه عناب می ‌ تواند به عنوان یک انتخاب غذای سالم ارائه شود.
دفترچه همزمان منتشر می‌شود؛
بیرجندرسا-ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری سال ۱۳۹۸ برای پذیرش در رشته‌های با آزمون دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی دولتی و غیر دولتی از چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷ آغاز می شود.

عناوین ویژه

دفترچه همزمان منتشر می‌شود؛
بیرجندرسا-ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری سال ۱۳۹۸ برای پذیرش در رشته‌های با آزمون دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی دولتی و غیر دولتی از چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷ آغاز می شود.
بیرجندرسا-همایش طرح شهید بهنام محمدی با حضور مدیران مدارس استان و سرگروه های طرح در بیرجند برگزار شد.
برای اولین بار در خراسان جنوبی محقق شد؛
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علمی کاربردی بیرجند گفت: به همت موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی و با موافقت دانشگاه جامع علمی کاربردی، برای اولین بار در استان امکان تحصیل در سطح دانشگاهی در رشته خبرنگاری فراهم شد.
مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند خبر داد:
بیرجندرسا-مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند با بیان اینکه مدرسه رضویه در زمینه‌های علمی بین مدارس استان رتبه اول را دارد، گفت: این مدرسه از لحاظ علمی حتی از برخی از مدارس مشهد نیز بالاتر است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه تا زمانی شیر و کیک مورد نیاز تامین شود در مدارس مناطق محروم توزیع خواهد شد، گفت: پیش بینی شده که سه روز در هفته شیر و کیک متبرک آستان قدس رضوی در بین دانش آموزان دوره ابتدایی مناطق محروم و مرزی خراسان‌جنوبی توزیع شود.
بیرجندرسا-معاون شبکه بهداشت و درمان فردوس از اجرای طرح ملی واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال همزمان با سراسر کشور در این شهرستان خبر داد.
رئیس دانشگاه بیرجند:
بیرجندرسا-رییس دانشگاه بیرجند با بیان اینکه تدریس علمی تکلیف ثانویه اساتید است، گفت: در یک کلمه هدف دانشگاه و اساتید تربیت یک نسل متعهد به جامعه است و همه اهداف زیرمجموعه این هدف قرار می گیرند.
دهقانی
رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد؛
بیرجندرسا-رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: براساس آمارهای جهانی در دنیا به ازای هر 100 هزار نفر، 182 نفر به سرطان مبتلا می شوند درصورتی که در جمهوری اسلامی ایران به ازای هر 100 هزار نفر 158 نفر و در استان 130 تا 134 نفر است.
بیرجندرسا-مدیر مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: میوه عناب می ‌ تواند به عنوان یک انتخاب غذای سالم ارائه شود.
بیرجندرسا- سرپرست بنیاد ملی نخبگان خراسان جنوبی گفت: فراخوان طرح هم نت (همکاری، مشکل­ گشایی، نوآوری و توانمندسازی) محصولات استراتژیک استان طی 2 هفته آینده در 2 بخش منتشر می شود.
بیرجندرسا-رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خراسان جنوبی با اشاره به طرح ضیافت اندیشه گفت: این طرح می تواند ما را در مسیر تربیت قرار دهد، چراکه وظیفه ما اساتید دانشگاه تربیت انسانهاست.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
بیرجندرسا-سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: پژوهش‌ها باید به شکل کاربردی و در جهت رفع مشکلات منطقه و کشور باشد
بیرجندرسا-معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی جز 10 استان برتر در زمینه سوادآموزی در کشور است.
بیرجندرسا-نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه بیرجند روز چهارشنبه همزمان با هفته پژوهش گشایش یافت.
با اشاره به اقدامات انجام شده توسط وزیر علوم؛
بیرجندرسا-معاون اول رییس جمهوری با بیان این‌که وضع فعلی دانشگاه‌ها نماد وزارت غلامی است، اظهار کرد: هیچ وقت آرامشی به خوبی وضع فعلی در دانشگاه‌ها نداشتیم و امروز مشاهده می‌کنیم که دانشگاه‌ها هم نشاط سیاسی دارند و هم به مسائل علمی خوب پرداخته می‌شود.