ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا- مدرسه ۱۲ کلاسه علوی شهدای امیرآباد به همراه ۴ مدرسه در شهرستان‌های نهبندان، زیرکوه و...
  • بیرجندرسا-جدول پخش برنامه مدرسه تلویزیونی برای دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه از شبکه‌های آموزش و چهار سیما در روز جمعه ۱۵ فروردین، اعلام شد.
  • بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان استان با رعایت دقیق پویش در خانه بمانیم، تهدید خطرناک کرونا ویروس را به فرصتی جدید برای یاددهی و یادگیری تبدیل کردند.

از میان خبرها

بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان استان با رعایت دقیق پویش در خانه بمانیم، تهدید خطرناک کرونا ویروس را به
بیرجندرسا-طرح تولید سس زرشک و دستیابی به فرمولاسیون بهینه آن به عنوان یکی از طرح‌های صنعتی برگزیده دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور معر
بیرجندرسا-برنامه آموزشی دانش‌آموزان در روز جمعه ۱۶ اسفند که از طریق شبکه آموزش ارائه می‌شود، اعلام شد.
بیرجندرسا-جدول پخش برنامه مدرسه تلویزیونی برای دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه از شبکه‌های آموزش و چهار سیما در روز جمعه ۱۵ فروردین، اعلام شد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-جدول پخش برنامه مدرسه تلویزیونی برای دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه از شبکه‌های آموزش و چهار سیما در روز جمعه ۱۵ فروردین، اعلام شد.
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان استان با رعایت دقیق پویش در خانه بمانیم، تهدید خطرناک کرونا ویروس را به فرصتی جدید برای یاددهی و یادگیری تبدیل کردند.
با تلاش پژوهشگران دانشگاه بیرجند
بیرجندرسا-طرح تولید سس زرشک و دستیابی به فرمولاسیون بهینه آن به عنوان یکی از طرح‌های صنعتی برگزیده دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور معرفی شد.
بیرجندرسا-برنامه آموزشی دانش‌آموزان در روز جمعه ۱۶ اسفند که از طریق شبکه آموزش ارائه می‌شود، اعلام شد.
بیرجندرسا-برنامه آموزشی دانش‌آموزان در روز پنجشنبه ۱۵ اسفند که از طریق شبکه آموزش ارائه می‌شود، اعلام شد.
بیرجندرسا-رئیس گروه برنامه‌ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه بیرجند گفت: دانشگاه بیرجند در امر آموزش الکترونیک از دانشگاه‌های پیشرو کشور است.
در دانشگاه بیرجند صورت گرفت؛
بیرجندرسا- اثر تمرین تناوبی شدید و مکمل‌دهی عصاره آبی زعفران بر بیان ژن ‏SIRT‏-‌‏۱،hTERT،p‏۵۳ دربافت تومور موش‌های ماده حامل رده سلولی سرطان پستان ۴‏T‏۱» توسط محققان دانشگاه بیرجند بررسی شد.‏
بیرجندرسا- معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش بیرجند گفت: در شرایط تعطیلی مدارس، محتواهای آموزشی به صورت فیلم در اختیار دانش‌آموزان بیرجندی قرار می‌گیرد تا عقب افتادگی تحصیلی آنان جبران شود.
بیرجندرسا- یک مدرس ریاضی گفت: پیشنهاد حذف انتگرال از کتب درسی مدرسه، کارشناسی شده به نظر نمی‌رسد چراکه دانش‌آموزان با یادگیری این مبحث سادگی پیدا کردن یک مسئله سخت را درک می‌کنند.
بیرجندرسا- رییس سازمان زمین‌ شناسی و اکتشافات معدنی گفت: این سازمان نگاه خود را نسبت به گذشته تغییر داده و دیگر به دنبال اکتشاف در سطح نیستیم بلکه به دنبال اکتشاف در عمق و ذخایر پنهان در کشور هستیم.
در نوروز ۹۹؛
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به برپایی نزدیک 40 پایگاه اعتکاف علمی دانش‌آموزی در ایام نوروز در استان، گفت: اعتکاف علمی دانش‌آموزان، با هدف زمینه‌سازی برای ارتقای مهارت‌های علمی، فردی و اجتماعی آنان برگزار می‌شود.
یک مدرس دانشگاه مطرح کرد:
بیرجندرسا- یک مدرس دانشگاه با انتقاداتی نسبت به روش تدریس ریاضی در سیستم آموزشی، گفت: موضوع حذف انتگرال، موضوعی کارشناسی شده و علمی نیست.
بیرجندرسا-رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز بیرجند از پذیرش بدون آزمون دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی نیمسال دوم تحصیلی خبر داد.
بیرجندرسا-این همایش به مدت دو روز با حضور اساتید دانشگاهی، دانشجویان، مدیران و مردم فردوس در محل مجتمع شهید آوینی برگزار می‌شود.
معاون دانشگاه بیرجند خبر داد:
بیرجندرسا-معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بیرجند گفت: یکی از آیین‌نامه‌هایی که بر روی آن کار شده و تصور می کنیم بتواند در صورت اجرا تاثیرات خوبی برجای گذارد، بحث گرنت آموزشی است که مشابه گرنت پژوهشی خواهد بود تا فعالیت‌های آموزشی اعضای هیات علمی دیده شود.