ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به...

از میان خبرها

بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار کرد: ۶۴ درصد کودکان دارای سن ۵ سال تمام خراسان جنوبی در سامانه سناد ثبت نام کردند.
بیرجندرسا-پروژه "بهبود کارآیی سامانه‌های آب شیرین کن آب لب شور برای مصارف کشاورزی (گیاه زعفران)" به همت اعضای هیات علمی دانشگاه بیرجند در کن
بیرجندرسا- معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: مسابقات مناظره دانشجویی با هدف گفتمان سازی علمی و توانمندسازی دانشجویان در خراسان جنوبی برگزار
بیرجندرسا-عضو هیات علمی دانشگاه بیرجند گفت: سند توسعه باید واقع‌گرا باشد و براساس واقعیت‌های موجود تدوین شود.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-عضو هیات علمی دانشگاه بیرجند گفت: سند توسعه باید واقع‌گرا باشد و براساس واقعیت‌های موجود تدوین شود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد:
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار کرد: ۶۴ درصد کودکان دارای سن ۵ سال تمام خراسان جنوبی در سامانه سناد ثبت نام کردند.
بیرجندرسا-پروژه "بهبود کارآیی سامانه‌های آب شیرین کن آب لب شور برای مصارف کشاورزی (گیاه زعفران)" به همت اعضای هیات علمی دانشگاه بیرجند در کنسرسیوم بین‌‏المللی متشکل از دانشگاه‌های آلمان و قطر ثبت شد.‏
بیرجندرسا- معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: مسابقات مناظره دانشجویی با هدف گفتمان سازی علمی و توانمندسازی دانشجویان در خراسان جنوبی برگزار شد.
بیرجندرسا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با حضور با حضور بازرسان ارزیابی عملکرد وزارت آموزش و پرورش و ضرورت ارزیابی فعالیت‌ها در دو بعد سخت و نرم افزاری با توجه به شیوع ویروس کرونا، تمامی فعالیت‌های مدارس استان از نظر بهداشتی، آموزشی و پرورشی مورد رصد و پالایش قرار می‌گیرد.
بیرجندرسا-جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز شنبه چهارم بهمن ماه ۹۹ از طریق شبکه‌های آموزش، چهار و قرآن اعلام شد.
بیرجندرسا-رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا با بیان اینکه مدارس صدرا در ردیف بزرگترین مدارس دولتی کشور به شمار می‌روند، گفت: در حال حاضر ۱۹۰ مدرسه صدرا با ۱۴ هزار دانش‌آموز دختر و پسر در کشور فعالیت می‌کنند.
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار کرد: از امروز اول بهمن ماه ۹۹ مدارس ابتدایی استان پذیرای کلاس اول و دومی‌ها به صورت کاملا اختیاری و محدود با رعایت شدید پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری‌های اجتماعی هستند.
بیرجندرسا- معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر لزوم بالندگی علمی در تولید مقالات تاکید کرد و گفت: حضور اساتید برجسته در گروه‌های پژوهشی عامل بالندگی و رشد و ارتقای این گروه‌ها است.
با کارایی ۲۰ درصد بالاتر از نمونه خارجی
بیرجندرسا-هسته فناور شهید مهاجر دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، مواد بارورسازی ابر‌ها با کارایی ۲۰ درصد بالاتر از نمونه خارجی را بومی سازی کردند.
به همت جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی؛
بیرجندرسا-مرحله مقدماتی پنجمین دوره از مسابقات ملی پایان‌نامه سه دقیقه‌ای به همت سازمان انتشارات جهادددانشگاهی خراسان جنوبی در دی ماه اجرا می‌شود.
بیرجندرسا-معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: سهم کشور ما از نظر مقالات کیفی و استنادات، به همت اساتید پژوهشگر بسیار بالا رفته و در سال ۲۰۲۰ کیفیت مقالات کشور از کمیت آن بالاتر رفته است.
بیرجندرسا- یک استاد شیمی و از شیمیدانان برجسته جهان گفت: مشخص است که ویروس کووید ۱۹ بسیار خطرناک است و به راحتی از انسانی به انسان دیگر منتقل می‌شود؛ بنابراین نیاز به توسعه درمان‌های همه جانبه است، اما شیمی دارویی تحقیقات گسترده‌ای در زمینه ساخت مولکول‌های دارای خواص شبه دارو شروع کرده است.
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی خبرداد:
بیرجندرسا- رئیس جهاد دانشگاهی استان از صدور مجوز «انتشارات جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی» خبرداد.
بیرجندرسا-جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش آموزان امروز پنجشنبه ۲۹ آبان ۹۹ از شبکه‌های آموزش، چهار و قرآن اعلام شد.