ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به...
فروش ویژه سیم کارت
آی پرسه

از میان خبرها

بیرجندرسا-معاون اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از شناسایی ذخایر طلا، مس طبیعی، آنتیموان، روی و مس به صورت "مالاکیت" و "
بیرجندرسا-رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی خراسان جنوبی اظهار کرد: مدرسه اوتیسم خراسان جنوبی که قرار بود پاییز امسال به بهره برداری برسد؛ برای بهره ب
بیرجندرسا-سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی گفت: این سازمان هشت اولویت پژوهشی در حوزه‌های کشاورزی، معدن، فرهنگ و گردشگری را مصوب کرده که
بیرجندرسا-معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از آموزش 1219 سرباز در قالب طرح ملی «سرباز مهارت» در دی ماه امسال در استان خبر داد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از آموزش 1219 سرباز در قالب طرح ملی «سرباز مهارت» در دی ماه امسال در استان خبر داد.
بیرجندرسا-معاون اکتشاف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از شناسایی ذخایر طلا، مس طبیعی، آنتیموان، روی و مس به صورت "مالاکیت" و "آزوریت" در چهارمین ماه از آغاز طرح تحول زمین‌شناسی و اکتشاف ذخایر معدنی در پهنه خراسان‌جنوبی خبر داد.
بیرجندرسا-رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی خراسان جنوبی اظهار کرد: مدرسه اوتیسم خراسان جنوبی که قرار بود پاییز امسال به بهره برداری برسد؛ برای بهره برداری نیازمند تخصیص اعتبارات استانی و کمک خیران است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز مبارزه با آمریکا یعنی حرکت در راستای نوآوری‌های جدید چراکه متوسط ذهن ایرانیان از متوسط ذهن دنیا بالاتر است.
بیرجندرسا-سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی گفت: این سازمان هشت اولویت پژوهشی در حوزه‌های کشاورزی، معدن، فرهنگ و گردشگری را مصوب کرده که امید است نتایج پژوهش‌های مزبور، گرهی از مشکلات استان در بخش‌های اولویت‌دار توسعه باز کند.
بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: اقدامات خوبی در زمینه پژوهش و فناوری توسط سپاه و بسیج در حال انجام است که طرح‌های علمی و فناورانه استان باید به مرحله تولید محصول و تجاری‌سازی برسد.
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: معلمان پژوهشگر این استان رتبه اول بخش طرح‌های پژوهشی آمیخته وزارت آموزش و پرورش را به خود اختصاص دادند.
بیرجندرسا-رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از اخذ مجوز پذیرش دانشجو در رشته کاردانی‌ حقوق ثبتی، کارشناسی حسابداری مالی و مهندسی عمران – نقشه برداری در این مرکز همزمان با آغاز پذیرش دانشجو برای ترم بهمن ۱۴۰۰ دانشگاه‌های علمی کاربردی خبرداد.
شاتل
بیرجندرسا- فناوری «انتخاب دستی شبکه رادیویی» که در آبان ماه امسال و برای نخستین بار در کشور، توسط شاتل موبایل در استان خوزستان و پس از تحلیل بازخوردها در ۷ استان دیگر پیاده سازی شده بود، اکنون به طور آزمایشی برای مشترکین ۱۳ استان ایلام، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، کرمان، بوشهر، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، همدان و اردبیل نیز راه اندازی شد.
در راستای مدیریت سبز انجام شد؛
بیرجندرسا- سامانه آنلاین مواد تفکیکی و بازیافتی با رویکرد استارتاپی و با هدف خرید آنلاین مواد بازیافتی در محل و تفکیک از مبدا با امکانات سامانه هوشمند نرم‌افزاری و دارا بودن تمام مختصات و جزئیات در دانشگاه بیرجند به منظور گسترش علمی و عملی مدیریت سبز راه‌اندازی شد.
بیرجندرسا-مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی از افتتاح ۱۲ پایگاه علمی در تمامی شهرستان‌های استان همزمان با هفته پژوهش خبر داد.
رئیس دانشگاه بیرجند خبر داد؛
بیرجندرسا- رئیس دانشگاه بیرجند از شروع عملیات اجرایی پروژه زیست بوم تولید انرژی‌های تجدید پذیر در این دانشگاه خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه ۲۰ درصد انرژی مورد نیاز دانشگاه از طریق نیروگاه های خورشیدی تولید خواهد کرد.
بیرجندرسا- دبیر کارگروه سرمایه گذاری گردشگری کویر و بیابان خراسان جنوبی گفت: فراخوان بررسی فرصت‌ها و ظرفیت‌های گردشگری مناطق کویری و بیابانی استان و ارائه راهکارها برای سرمایه‌گذاری؛ کارآفرینی و توسعه استان اعلام شد.
معاون وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد:
بیرجندرسا-معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال سنجش سلامت نوآموزان با حداقل چهار ویژگی متمایز اتفاق افتاده است، اظهار کرد: سنجش سلامت ۶۰۰ هزار پیش دبستانی که سال گذشته به دلیل کرونا انجام نشد، امسال انجام می‌شود.
بیرجندرسا-طراح ، ایده پرداز و بنیان گزار بزرگترین تسبیح اینترنتی جهان ، که در یک سال مسبب فرستادن نزدیک به 700 میلیون صلوات و ده ها میلیون فاتحه و ادعیه دیگر برای حدود 230 هزار متوفی در سراسر جهان شده است از داستان شکل گیری سایت (( آی پرسه )) به خبرنگار بیرجندرسا میگوید.