ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها...
مروج الشریعه
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی بااشاره به اینکه در حال حاضر ۱۰ میلیارد تومان از سهم ۱۲۸ میلیارد...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
بیرجندرسا-اختلافات امروز اصلاح‌طلبان بر سر شهرداری تهران، خاطرات شورای شهر اول را زنده کرده است؛...
خبرنگار
بیرجندرسا- خبرنگاران چندین رسانه خراسان جنوبی «خبرگزاری، پایگاه خبری و روزنامه» طی نامه ای از خانه...

از میان خبرها

بیرجندرسا- رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: دانشگاه قرآن و حدیث از بین فارغ التحصیلان در گروه های آموزشی انسانی، تجربی، ریاضی و
بیرجندرسا-معاون آموزشی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی با تاکید بر حرکت دانشگاه پیام نور به سمت دانشگاه کارآفرینی گفت: در بهمن ماه امسال رویداد بزرگ کار
بیرجندرسا-رئیس مرکز جامع علمی کاربردی خراسان جنوبی از وجود ۱۵ مرکز جامع علمی کاربردی فعال در استان خبر داد و گفت: امسال ۱۹ کد رشته جدید نیز به رشته‌ها
بیرجندرسا-معاون دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با بیان اینکه در مهرماه ۹۷ به وسیله ۵۰۰ مرکز متقاضی در سطح کشور دانشجو جذب می کنیم گفت: در مجموع ۵ هزار و ۳۴۲ کدرشته محل کاردانی و کارشناسی ظرفیت سازی کردیم که از این تعداد کد ۶۳ درصد کارشناسی است.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-معاون دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با بیان اینکه در مهرماه ۹۷ به وسیله ۵۰۰ مرکز متقاضی در سطح کشور دانشجو جذب می کنیم گفت: در مجموع ۵ هزار و ۳۴۲ کدرشته محل کاردانی و کارشناسی ظرفیت سازی کردیم که از این تعداد کد ۶۳ درصد کارشناسی است.
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛
بیرجندرسا- رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: دانشگاه قرآن و حدیث از بین فارغ التحصیلان در گروه های آموزشی انسانی، تجربی، ریاضی و فنی دانشجوی بدون کنکور می پذیرد.
بهمن ماه امسال؛
بیرجندرسا-معاون آموزشی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی با تاکید بر حرکت دانشگاه پیام نور به سمت دانشگاه کارآفرینی گفت: در بهمن ماه امسال رویداد بزرگ کارآفرینی در حوزه استارت‌آپ با محورهای صنایع دستی و گردشگری و محصولات استراتژیک استان برگزار می‌شود.
بیرجندرسا-رئیس مرکز جامع علمی کاربردی خراسان جنوبی از وجود ۱۵ مرکز جامع علمی کاربردی فعال در استان خبر داد و گفت: امسال ۱۹ کد رشته جدید نیز به رشته‌های تحصیلی مراکز جامع علمی کاربردی استان اضافه شد و قرار است ۵ مرکز جامع علمی کاربردی به بخش خصوصی واگذار شود.
بیرجندرسا-30 کلاس درس تا پایان شهریور در خراسان جنوبی هوشمند سازی می شود.
اسفندماه امسال
بیرجندرسا-رئیس جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی گفت: دومین جشنواره منطقه‌ای ابن حسام خوسفی اسفندماه امسال برگزار می‌شود.
بیرجندرسا-مدیر امور بین‌الملل دانشگاه بیرجند از همکاری این دانشگاه با دانشگاه پترومایور کشور رومانی خبر داد.
رئیس گروه همکاری‌های علمی دانشگاه بیرجند:
بیرجندرسا-رئیس گروه همکاری‌های علمی دانشگاه بیرجند گفت: با اجرایی شدن قرارداد همکاری این دانشگاه با دانشگاه‌های اروپا، همکاری‌های علمی و بین‌المللی این دانشگاه با دانشگاه‌های اتحادیه اروپا گسترش می‌یابد.
بیرجندرسا-تیم دانشجویی گروه مکانیک دانشگاه بیرجند در مسابقات کشوری آب شیرین کن خورشیدی ، مقام سوم را کسب کرد.
بیرجندرسا-دکترای جامعه شناسی گفت: در عصر حاضر سواد تنها به معنای داشتن سواد خواندن و نوشتن نیست بلکه به معنای برخورداری از ارتباط عاطفی ، سواد رسانه‌ای و سواد مالی است.
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند گفت: اکنون در خراسان جنوبی پزشک فوق تخصص جراحی عروق نداریم و بیماران نیازمند باید با سایر تخصص ها ویزیت شوند.
اورژانس اجتماعی
بیرجندرسا-توانمند کردن کودکان بازمانده از تحصیل یکی از خدمات اورژانس اجتماعی است که توسط مددکاران اجتماعی صورت می گیرد.
بیرجندرسا-مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: سئوالات دو گروه‌ آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی، امروز هفتم و همچنین سئوالات گروه آزمایشی علوم تجربی و زبان‌های خارجی فردا هشتم تیرماه منتشر می‌شود.
بیرجندرسا-رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعمال دو تغییر اساسی در کنکور سال ۹۸ خبر داد و گفت:‌ آزمون سال آینده به دو صورت تستی و تشریحی برگزار خواهد شد و میزان تأثیر سوابق تحصیلی نیز در این آزمون به زودی اعلام می‌شود.
بیرجندرسا-خبرگزاری میزان- از ساعت ۸ صبح امروز، پنجشنبه ۷ تیرماه آزمون سراسری سال ۹۷ برای گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی، فنی و علوم انسانی آغاز شد.