ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا- مدرسه ۱۲ کلاسه علوی شهدای امیرآباد به همراه ۴ مدرسه در شهرستان‌های نهبندان، زیرکوه و...
  • بیرجندرسا-رئیس گروه برنامه‌ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه بیرجند گفت: دانشگاه بیرجند در شرایط بسیار سخت حاکم بر توسعه رشته‌ها موفق به اخذ مجوز سه رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد و یک رشته در ‏مقطع کارشناسی شد.
  • بیرجندرسا-مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: امروز شبکه شاد بزرگ‌ترین، امن ترین، معتبرترین و بهترین رسانه تعاملی در بستر سند تحول بنیادین است.

از میان خبرها

بیرجندرسا-مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: امروز شبکه شاد بزرگ‌ترین، امن ترین، معتبرترین و بهترین رسانه تعاملی در بستر سند تحول بنیادین است.
بیرجندرسا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به دلیل شرایط کرونا طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان از نیمه دوم تیرماه، با درنظر گرفت
بیرجندرسا-عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی ‏برق و کامپیوتر دانشگاه بیرجند گفت: محققان دانشگاه بیرجند به منظور پیشگیری و مبارزه با شیوع ویروس کرونا موفق به
بیرجندرسا-رئیس گروه برنامه‌ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه بیرجند گفت: دانشگاه بیرجند در شرایط بسیار سخت حاکم بر توسعه رشته‌ها موفق به اخذ مجوز سه رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد و یک رشته در ‏مقطع کارشناسی شد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-رئیس گروه برنامه‌ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه بیرجند گفت: دانشگاه بیرجند در شرایط بسیار سخت حاکم بر توسعه رشته‌ها موفق به اخذ مجوز سه رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد و یک رشته در ‏مقطع کارشناسی شد.
بیرجندرسا-مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: امروز شبکه شاد بزرگ‌ترین، امن ترین، معتبرترین و بهترین رسانه تعاملی در بستر سند تحول بنیادین است.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به دلیل شرایط کرونا طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان از نیمه دوم تیرماه، با درنظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی آغاز و تا آخر شهریور برای نوآموزان بدو ورود به دبستان ادامه خواهد داشت.
بیرجندرسا-عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی ‏برق و کامپیوتر دانشگاه بیرجند گفت: محققان دانشگاه بیرجند به منظور پیشگیری و مبارزه با شیوع ویروس کرونا موفق به ساخت دستگاه ضدعفونی‌کننده با ‏استفاده از پرتوی فرابنفش شدند.‏
با حضور معاون رییس جمهور؛
بیرجندرسا-ساختمان جدید مرکز رشد واحدهای فناور فردوس و مرکز نوآوری طبس، با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
بیرجندرسا-معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: امروز فناوری حوزه اقتدار کشور است که باید توسعه پیدا کند و مقام معظم رهبری در زمینه توسعه این موضوع بسیار حساس و تاکیدات خوبی کرده‌اند.
معاون دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبرداد:
بیرجندرسا-معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: تاکنون ۴۰ اختراع در حوزه سلامت توسط دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ثبت شده است.
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور تاکید کرد:
بیرجندرسا-ستاری پس از بازدید از دانشگاه های بیرجند، آزاد و صنعتی مرکز استان خراسان جنوبی گفت: باید امکانات جدیدی در اختیار پارک علم و فناوری خراسان جنوبی قرار گیرد و جهت گیری دانشگاه مرکز استان به سمت اقتصاد دانش بنیان ادامه یابد.
بیرجندرسا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری روز دوشنبه از مراکز رشد و نوآوری دانشگاه‌های بیرجند، آزاد اسلامی، علوم پزشکی و صنعتی بیرجند بازدید کرد.
بیرجندرسا-جدول زمانی آموزش تلویزیونی دروس دانش‌آموزان برای روز پنجشنبه ۸ خرداد اعلام شد.
تا پایان سال صورت می‌گیرد؛
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: از تمامی ظرفیت‌های استانی و ملی برای رفع دغدغه‌های آموزشی استان استفاده کرده‌ایم.
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از صدور مجوز پذیرش دانشجوی داروسازی در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از طریق کنکور سراسری خبر داد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان:
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: بیش از 50 درصد دانش‌آموزان دوره‌های مختلف تحصیلی در شبکه آموزش دانش آموزان(شاد) عضو شدند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد:
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به منظور توسعه دولت الکترونیک و تسهیل در دسترسی دانش‌آموزان به کتب درسی، فرآیند آغاز ثبت‌نام کتب درسی در سامانه توزیع مواد آموزشی از 24 فروردین ماه آغاز شده و تا 23 خردادماه سال جاری ادامه دارد.
معاون آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-یکه خانی با اشاره به آغاز به کار شبکه آموزشی دانش‌آموزان (شاد)، گفت: تاکنون ۷۰ هزار و ۸۹۲ دانش‌آموز و معلم در خراسان جنوبی به این شبکه پیوستند.