ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
بیرجندرسا- جمعی از همسران طلاب و روحانیون خراسان جنوبی با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب و تاکید...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-امام جمعه تبریز با حضور در برنامه جهان‌آرا به سوالات چالشی این برنامه پاسخ داد.
  • بیرجندرسا-مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۹ تا ۱۴ آذرماه تمدید شد.
  • بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: مردم و والدین باید از این فکر که مدارس تیزهوشان و خاص بهتر فعالیت می‌کنند، دور شده و به این سمت و سو حرکت کنند، مدارس دولتی نیز همان کارآرایی را دارند.

از میان خبرها

بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: مردم و والدین باید از این فکر که مدارس تیزهوشان و خاص بهتر فعالیت می‌کنند، دور شده و به این سمت و سو
بیرجندرسا-نتایج یک بررسی آماری حاکی از آن است در طول 5 سال گذشته شمار مبتلایان به سرطان در انگلیس با بیش از 20 درصد افزایش مواجه بوده است.
بیرجندرسا-صادقی با اشاره به تالیف اولین مجموعه جامع ایرانی آموزش زبان انگلیسـی- EIGHT در خراسان جنوبی گفت: جهاددانشگاهی استان به عنوان اولین واحد در ک
بیرجندرسا-مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۹ تا ۱۴ آذرماه تمدید شد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۹ تا ۱۴ آذرماه تمدید شد.
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: مردم و والدین باید از این فکر که مدارس تیزهوشان و خاص بهتر فعالیت می‌کنند، دور شده و به این سمت و سو حرکت کنند، مدارس دولتی نیز همان کارآرایی را دارند.
بیرجندرسا-نتایج یک بررسی آماری حاکی از آن است در طول 5 سال گذشته شمار مبتلایان به سرطان در انگلیس با بیش از 20 درصد افزایش مواجه بوده است.
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی خبر داد؛
بیرجندرسا-صادقی با اشاره به تالیف اولین مجموعه جامع ایرانی آموزش زبان انگلیسـی- EIGHT در خراسان جنوبی گفت: جهاددانشگاهی استان به عنوان اولین واحد در کشور آموزش زبان را با این سری به صورت بین المللی و برای اتباع افغان از تابستان ۹۸آغاز کرده است.
بیرجندرسا-یک مخترع جوان خراسان جنوبی گفت: انتظار دارم مسئولین از مخترعین و ایده‌های آنان حمایت کنند تا مخترعان نیر بتوانند اقتصاد را رونق بخشند.
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان ‌جنوبی گفت: در اجرای طرح 33 روزه قرآن‌آموزی، 15 هزار و 463 دانش‌آموز دختر و پسر در 1053 دبستان استان آموزش می‌بینند.
بیرجندرسا-چهارمین همایش ملی باستان‌شناسی ایران با حضور پژوهشگرانی از سراسر کشور در دانشگاه بیرجند آغاز شد.
رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی خراسان جنوبی با بیان اینکه اکنون در سطح جهان آموزش‌های شغلی وارد دانشگاه‌ها شده است، گفت: در برنامه ششم دیده شده که ۳۰ درصد کل دانشجویان کشور تبدیل به دانشجویان مهارتی شوند.
پژوهشگران دانشگاه بیرجند بررسی کردند؛
بیرجندرسا-بررسی تأثیر شش هفته تمرین هوازی و استفاده از دوزهای مختلف مکمل بربرین کلراید هیدرات بر نشانگرهای آپوپتوزی ‏کاسپاز۳، ‏Bcl‏۲ و ‏Bax‏ در بافت کلیه موش‌های صحرایی دیابتی شده، عنوان رساله دکتری سمیه عزیزی ابرقویی دانشجوی دکتری دانشکده علوم ورزشی دانشگاه بیرجند بود.
بیرجندرسا-رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز بیرجند گفت: با اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام مقطع کاردانی مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی برای پذیرش مهر 98 از دوشنبه 28 مردادماه جاری آغاز شد و تا دوشنبه 4 شهریورماه جاری ادامه خواهد داشت.
بیرجندرسا-داوطلب بیرجندی در گروه علوم تجربی رتبه 10 کنکور سراسری را کسب کرد.
بیرجندرسا-ششمین دوره تابستانی مکالمه زبان عربی برای طلاب حوزه علمیه رضویه بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا-سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای جزئیات اعلام نتیجه و انتخاب رشته کنکور سراسری را اعلام کرد.
به مناسبت روز جهانی شیر مادر؛
بیرجندرسا-یک کارشناس مامایی در خراسان‌جنوبی گفت: قند خون مادران شیرده بهتر کنترل می‌شود.
بیرجندرسا-جانشین فرماندهی پادگان ۰۴ امام رضا(ع) بیرجند گفت: از سال ۹۶ تاکنون ۴ هزار و ۳۰۰ نفر از سربازان وظیفه در کلاس‌های حرفه‌آموزی و آزمون‌ها شرکت کردند که از این تعداد یک هزار و ۸۰۰ نفر موفق به دریافت گواهینامه مهارتی شدند.