پیغام خطا

  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).

ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
بیرجندرسا-مراسم بزرگداشت سالروز سوم خرداد، آزادسازی خرمشهر صبح امروز با حضور مشترک نیروهای مسلح و...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-امام جمعه تبریز با حضور در برنامه جهان‌آرا به سوالات چالشی این برنامه پاسخ داد.

از میان خبرها

بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: همه مشکلات فرهنگی، سیاسی و اقتصادی قابل حل است و همه نیز مسؤول هستیم تا جلوی افرادی که مسؤولیت پذیرفته
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز کشور عراق قد راست کرده است و به عنوان پذیرای یوم الله اربعین حسینی مطرح، و دشمن را به خشم آورده
بیرجندرسا-رهبر معظم انقلاب فرمودند: ما در زمینه‌ی ابزار نظامی در دوران طاغوت، هم وابسته، هم عقب‌مانده و هم نابلد بودیم.
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در داخل کشور متأسفانه مسئولان و دولت مردان در پیاده کردن قانون اساسی کم آورده اند و این برای ما مایه ی سرشکستگی است.

عناوین ویژه

بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در داخل کشور متأسفانه مسئولان و دولت مردان در پیاده کردن قانون اساسی کم آورده اند و این برای ما مایه ی سرشکستگی است.
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: همه مشکلات فرهنگی، سیاسی و اقتصادی قابل حل است و همه نیز مسؤول هستیم تا جلوی افرادی که مسؤولیت پذیرفته‌ و قسم خورده‌اند را بگیریم تا پاسخگو باشند.
امام جمعه بیرجند:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز کشور عراق قد راست کرده است و به عنوان پذیرای یوم الله اربعین حسینی مطرح، و دشمن را به خشم آورده است؛ سال گذشته دشمنان توطئه ای در بصره به راه انداختند که شکست خوردند و امسال نیز توطئه ی دیگری طرح ریزی کردند که باز هم با شکست روبرو شدند.
فرمانده کل قوا در دانشگاه امام حسین(ع):
بیرجندرسا-رهبر معظم انقلاب فرمودند: ما در زمینه‌ی ابزار نظامی در دوران طاغوت، هم وابسته، هم عقب‌مانده و هم نابلد بودیم. ابزار نظامی باید به‌روز باشد، مال خود شما باشد، خود شما آن را ابداع و تولید کنید.
بیرجندرسا-وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه رشد حباب‌گونه قیمت‌ها در دو سال اخیر غیرعادی بوده است، گفت: قیمت خانه سیر نزولی دارد و قیمت مسکن طی ماه‌های آینده کاهش خواهد یافت.
بیرجندرسا-معاون اول رئیس جمهور با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن در کشور و همت و تلاش و پشتکار مسؤولان، گفت: اعمال فشار و تحریم‌های ظالمانه سران استکبار علیه جمهوری اسلامی ایران با وحدت و همدلی مردم و در سایه تلاش شبانه‌روزی مسؤولان اجرایی با شکست مواجه شده است.
بیرجندرسا-عضو هیئت رئیسه مجلس از جلسه غیرعلنی مجلس درباره پرداخت یارانه‌ها خبر داد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی؛
بیرجندرسا-آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه اربعین حسینی را باید غنیمت شمرد، گفت: امروز دنیا مشتری حرف های اسلام و انقلاب است؛ این راهپیمایی های انگلیس و آمریکا برای این است که حرف ما را می گویند.
بیرجندرسا-فرمانده معظم کل قوا فرمودند: آمریکایی‌ها در سیاست فشار حداکثری شکست خوردند و خیال می‌کردند اگر سیاست فشار حداکثری روی ایران متمرکز شود، جمهوری اسلامی مجبور به نرمش می‌شود.
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمنان با دروغ ها و فرضیه هایی که می سازند و صحنه های فتنه و لغزش هایی که ایجاد می کنند، باید بدانند که اصل اسلام و انقلاب دچار خدشه نمی شود زیرا این انقلاب کهنه شدنی نیست.
معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی از فعالیت ۴۲ حزب سیاسی در استان خبر داد.
بیرجندرسا-معاون سیاسی وزیر کشور گفت: باید انتخابات را نهادمند کنیم که لازمه آن، ایفای نقش حداکثری احزاب است و باید از این تکثر برای ایجاد فضای رقابتی و پرشور بهره برد.
بیرجندرسا-رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور: با فرهنگ عاشورایی هشت سال از کشورمان دفاع کردیم و اکنون هم با همان رویه جنگ اقتصادی را پشت سر می گذاریم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام :
بیرجندرسا-عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز نیاز مبرمی به مدیریت زمان جنگ داریم و می تواند ما را در جنگ اقتصادی به پیروزی برساند.
بیرجندرسا-رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان "حاکم‌شدن پول و ثروت برای رسیدن به قدرت خط قرمز ماست"، گفت: در تشخیص صلاحیت‌ها تحت تأثیر جریان‌ها قرار نمی‌گیریم.