پیغام خطا

  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).

ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به...

از میان خبرها

بیرجندرسا-رهبر معظم انقلاب‌ در ارتباط تصویری با شماری از مردم تبریز فرمودند: درباره برجام یک کلمه بگویم؛ ما حرف و وعده خوب خیلی شنیده‌ایم که در عمل نق
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بااشاره به اینکه هدف دشمن ایجاد وسوسه و نفوذ در نیروهای داخل کشور است، گفت:عده ای هنوز قبله آنها آمریکا و
بیرجندرسا-استاندار خراسان‌جنوبی امروز طی دو حکم مشاور خود و مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری خراسان‌جنوبی را منصوب کرد.
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: هرچه میزان رای مردم به افراد منتخب بیشتر باشد، اقتدار آنان نیز در انجام مسئولیت بیشتر خواهد بود.

عناوین ویژه

استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: هرچه میزان رای مردم به افراد منتخب بیشتر باشد، اقتدار آنان نیز در انجام مسئولیت بیشتر خواهد بود.
بیرجندرسا- اعضای هیئت استانی نظارت بر انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خراسان جنوبی منصوب شدند.
بیرجندرسا-رهبر معظم انقلاب‌ در ارتباط تصویری با شماری از مردم تبریز فرمودند: درباره برجام یک کلمه بگویم؛ ما حرف و وعده خوب خیلی شنیده‌ایم که در عمل نقض شده و به ضدّ آن تبدیل شده؛ اما این دفعه فقط عمل! جمهوری اسلامی مثل گذشته به حرف قانع نخواهد بود.
بیرجندرسا-مسوول نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی گفت: نماز جمعه اول اسفند در تمامی شهرستان‌های این استان جز شهرستان قاینات برگزار می‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بااشاره به اینکه هدف دشمن ایجاد وسوسه و نفوذ در نیروهای داخل کشور است، گفت:عده ای هنوز قبله آنها آمریکا و اروپا است و این موجب طمع دشمن شده است.
فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق کشور مطرح کرد
بیرجندرسا-امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز گفت: مجموعه قرارگاه پدافند هوایی متشکل از عزیزان سپاه و ارتش در کنار هم به وظیفه خطیر حراست از امنیت مرزهای هوایی کشور مشغول هستند و امنیت هوایی کشور مرهون زحمات همه دلاوران پدافند هوایی است.
بیرجندرسا-استاندار خراسان‌جنوبی امروز طی دو حکم مشاور خود و مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری خراسان‌جنوبی را منصوب کرد.
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان کشور با با بیان اینکه خواستار این امر هستیم نخبگان، مدیران و مسئولان بیانیه گام دوم انقلاب را سرلوحه کارشان قرار دهند، گفت: یکی از شاخص‌های مظلومیت انقلاب این است که دوستان انقلاب مهارت معرفی آن را نداشته و دشمنان هر آنچه توانسته‌اند، علیه آن تبلیغ کردند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف با بیان اینکه ریشه مشکلات در سوء مدیریت‌ها است، گفت:قدردان دستاوردهای انقلاب باشیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: پیروزی‌های ظاهری و تخت و تاج بازی‌های دنیوی لغزنده بوده و برخی در جایگاهی که قرار می گیرند اصل فلسفه خلقت را فراموش کرده و دچار غرور می‌شوند.
بیرجندرسا-قائم مقام دبیر شورای نگهبان گفت: گاهی در افکار عمومی و بین برخی نخبگان مسائلی در مورد شورای نگهبان مطرح می‌شود اما تلاش این نهاد در ادوار مختلف رعایت قانون و اصل بر بی‌طرفی و توجه به انصاف و اخلاق در برگزاری انتخابات بوده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-آیت الله عبادی گفت: همه ارزش ها و هزینه های که در این مدت طولانی برای تحقق اسلام اجرایی و عدالت شده، بستگی به توفیق مجموعه شورای نگهبان دارد و این رسالت بسیار خطیری است.
بیرجندرسا-رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد آمریکا بایستی تحریم‌ها را کلاً در عمل لغو کند و ما بعد راستی‌آزمایی کنیم و ببینیم که درست تحریم‌ها لغو شده، آن‌وقت به تعهدات برجامی برمی‌گردیم.
بیرجندرسا-امام جمعه بیرجند گفت: امروز با تحریم‌های داخلی بر اساس احتکارها، گران‌فروشی‌ها و غیره مواجه هستیم تا تحریم آمریکا در حالی که اگر به آنچه در داخل کشور است عمل کنیم، تمام توطئه‌ها خنثی است.
بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: راهبرد دولت آمریکا در این ۴۲ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به چنگ آوردن خاورمیانه و قلب آن ایران بود و از هر حربه‌ای برای رسیدن به این هدف استفاده کرده است