پیغام خطا

  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).

ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

بیرجندرسا-عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجموع بودجه دفاعی و امنیتی کشور در لایحه بودجه...
بیرجندرسا-معاون فرهنگی حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: سه شنبه۱۸ دی ماه ساعت ۱۸ شب خاطره ای با عنوان «...
بیرجندرسا-مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی از ثبت جهانی روستای خراشاد این...
مس قلعه زری
بیرجندرسا-مجتمع معدن مس قلعه زری بزرگ‌ترین مجتمع تولیدی با بیش از 360 کارگر و یک هزار و 500...
بیرجندرسا-حضور سید میثم خامنه‌ای، فرزند مقام معظم رهبری در جشن چهلمین سال تولد انقلاب اسلامی

از میان خبرها

بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار وی و نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی که مدت ها قبل با رهبر معظم ا
بیرجندرسا-ملت ایران بار دیگر همانند سال‌های گذشته و حتی پرشورتر، با حضور گسترده خود در جشن پیروزی انقلاب اسلامی، جواب دندان‌شکنی به توطئه‌های استکبار
بیرجندرسا-معاون سیاسی سپاه امام رضا (ع) گفت: : امروز مدیریت جهادی و روحیه جهادی از جمله ضروری ترین نیازمندی ها برای کشور است.
بیرجندرسا-مشروح بیانیه مهم و راهبردی رهبر معظم انقلاب با عنوان "گام دوم" در چهلمین سال پیروزی انقلاب منتشر شد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-مشروح بیانیه مهم و راهبردی رهبر معظم انقلاب با عنوان "گام دوم" در چهلمین سال پیروزی انقلاب منتشر شد.
آیت‌الله جنتی:
بیرجندرسا-دبیر شورای نگهبان گفت: حالا که مردم با وفا، در حمایت از نظام خود خوب در صحنه حاضر شدند، مسئولان هم باید همه توان خود را برای حل مشکلات گرانی و معیشت به کار بندند.
گفتگوی اختصاصی با پروفسور «ریچارد کوپر»
بیرجندرسا-استاد دانشگاه هاروارد که در دوره کارتر برای مدت بسیار کوتاهی سرپرست وزارت خارجه آمریکا بوده، می‌گوید یک مدل و الگو برای همه کشورها در توسعه و پیشرفت وجود ندارد و ایران نیز باید مدل توسعه خود را داشته باشد.
نماینده مردم بیرجنددر مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار وی و نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی که مدت ها قبل با رهبر معظم انقلاب صورت گرفته بود، گفت: در این دیدار خصوصی موضوع سفر رهبر به استان خراسان جنوبی مطرح شد که فرمودند مانعی ندارد و ما هم پیگیر هستیم و درخواست داده ایم.
روحانیون‌ شیعه و سنی خراسان‌جنوبی از حماسه ملت می گویند؛
بیرجندرسا-ملت ایران بار دیگر همانند سال‌های گذشته و حتی پرشورتر، با حضور گسترده خود در جشن پیروزی انقلاب اسلامی، جواب دندان‌شکنی به توطئه‌های استکبار جهانی دادند.
معاون سیاسی سپاه امام رضا (ع):
بیرجندرسا-معاون سیاسی سپاه امام رضا (ع) گفت: : امروز مدیریت جهادی و روحیه جهادی از جمله ضروری ترین نیازمندی ها برای کشور است.
چهل سالگی انقلاب
بیرجندرسا- امام جمعه موقت بیرجند گفت: پیام انقلاب مساوات و نبود تبعیض است که ریشه در ضرورت عقلی، قرآنی، عرفانی و علمی دارد.
وزیر اطلاعات در جمع مردم بیرجند:
بیرجندرسا-وزیر اطلاعات با اشاره به نقش ایران در منطقه، تصریح کرد: امروز ملت های مسلمان، روسیه، عراق، یمن و بحرین چشم به ایران اسلامی دوخته‌اند و می‌دانند ایران اسلامی تنها کشوری است که به عزت انسان‌ها فکر می‌کند.
نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا-حجت الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اهمیت شعار مرگ بر آمریکا، گفت: اگر شعار «مرگ بر آمریکا» نگوییم شاید خوابمان ببرد؛ شعار«مرگ بر آمریکا» شعار بیداری است، این شعار به معنای مرگ بر استبداد و مرگ بر استعمار است
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
بیرجندرسا-امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه اهمیّت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن به این دلیل است که دشمنان سعی دارند چهل سالگی انقلاب اسلامی را کمرنگ نشان دهند،گفت:از همه ملت شریف ایران،شیعه و سنی، زن و مرد، پیر و جوان‌ تقاضا می‌شود که در این راهپیمایی عظیم شرکت کنند.
نماینده مردم بیرجند در مجلس:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که قصد استکبار جهانی ایجاد فرهنگ نوکری در جامعه است،گفت:آن‌ها خود را"کدخدا"‌ دانسته و می‌خواهند که سایر ملت‌ها نیز نوکر آن‌ها‌ باشند.
بیرجندرسا-جزئیات و چگونگی نحوه اجرای عفو و تخفیف مجازات محکومان، از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام شد.
بیرجندرسا-معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی به مشکلات و نابه سامانی‌های کنونی کشور اشاره کرد و گفت: ریشه برخی از این مشکلات به مدیریت‌ها بر می‌گردد زیرا برخی از سکان‌داران کشور فاقد روحیه جهادی و انقلابی هستند.
بیرجندرسا-کارشناس مسائل سیاسی گفت: ایران پس از انقلاب در عرصه داخلی استبداد و در عرصه خارجی استعمار را سرنگون کرد.
بیرجندرسا- چشم شیخ زکزاکی صدمه دیده و در حال حاضر با همسرش در زندان خانگی است؛ شیخ نیاز به درمان دارد، دو هفته قبل هم دادگاه حکم داد که شیخ باید آزاد شود و پزشک برای درمان ببرند ...