پیغام خطا

  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).

ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به...
از جایتان تکان نخورین

از میان خبرها

بیرجندرسا-رئیس قوه قضاییه، گفت: دادستان‌ها در زمان حکم به جلب، حکم به بازرسی و در زمان تحقیق و بازجویی، نسبت به زیرمجموعه و ضابطین نظارت داشته باشند ت
بیرجندرسا-نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز ضعیف‌ترین اقشار جامعه در روستاها یارانه کالاهای اساسی را دریافت نکرده‌اند و لازم ا
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بصیرت افزایی را راه مقابله با شبیخون فرهنگی دشمن دانست و گفت: جهاد تبیین در شرایط فعلی یک ضرورت است.
بیرجندرسا-امام جمعه بیرجند گفت: دشمن تلاش‌ می‌کند تا طرح جدید اصلاحات اقتصادی کشور را مأیوس کننده جلوه دهد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-امام جمعه بیرجند گفت: دشمن تلاش‌ می‌کند تا طرح جدید اصلاحات اقتصادی کشور را مأیوس کننده جلوه دهد.
در بیست‌ویکمین همایش سراسری دادستان‌های مراکز استان‌ها مطرح شد؛
بیرجندرسا-رئیس قوه قضاییه، گفت: دادستان‌ها در زمان حکم به جلب، حکم به بازرسی و در زمان تحقیق و بازجویی، نسبت به زیرمجموعه و ضابطین نظارت داشته باشند تا کاری خلاف شرع و قانون رخ ندهد.
بیرجندرسا-نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز ضعیف‌ترین اقشار جامعه در روستاها یارانه کالاهای اساسی را دریافت نکرده‌اند و لازم است هرچه سریع‌تر دولت در این زمینه اقدام عاجل را انجام دهند.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بصیرت افزایی را راه مقابله با شبیخون فرهنگی دشمن دانست و گفت: جهاد تبیین در شرایط فعلی یک ضرورت است.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی :
بیرجندرسا-نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به توطئه‌های ۴۳ ساله دشمنان گفت:نماز جمعه بهترین تریبون پاسخ به هجمه‌ها و شبهات فضای مجازی است.
بیرجندرسا-استاندار خراسان‌جنوبی گفت: فشارهای تبلیغاتی دشمن نشان از هدف‌گذاری صحیح این طرح در کشور است.
بیرجندرسا-کارشناس مسائل سیاسی گفت: اصلاح نظام پرداخت یارانه ها و بهینه سازی آن باید در اولویت باشد که وقوع تحولات جهانی و منطقه‌ای، این اصلاح را ضروری‌تر کرده است.
معاون استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: اکنون درگیر جنگ ترکیبی هستیم لذا در جنگ رسانه‌ای، فضای مجازی و فرهنگی، امپراطوری رسانه‌ای دشمن به‌طور مرتب بر طبل این جنگ‌ها می‌کوبد و با عملیات روانی، سیاه‌نمایی می‌کند.
بیرجندرسا-امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه شواهد در میدان مبارزه نشان می دهد که نابودی اسرائیل نزدیک است، گفت: نسل کنونی فلسطین نابودی اسرائیل را خواهند دید و این قطعی است.
بیرجندرسا-شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کرد.
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه همه باید ملت فلسطین را برای تداوم مبارزه و مقاومت یاری دهند، گفت: مهم‌ترین رکن حمایت از فلسطین قطع پشتیبانی از دشمن غاصب است.
بیرجندرسا-امام جمعه اهل سنت هندوالان گفت: دشمنان قصد دارند کشورهای مسلمان را از یکدیگر جدا کنند و این سیاست قدیمی آن‌هاست که در برابر عزم و وحدت ملت‌های مسلمان به جایی نخواهد رسید.
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: اگر تبعیت از بیگانه نباشد، هیچ کسی نمی‌تواند به ما آسیب بزند و این رمز و رازهای پیروزی نهایی است.
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی با دعوت از مردم به حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: مساله فلسطین در حقیقت آزمون بزرگ جامعه جهانی در میزان وفاداری به آرمان عدالت، آزادگی و انسانیت است.
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: واقعه تاریخی صحرای طبس، همچنان مصداق روشنی بر امداد مکرر الهی است که همواره سایه امنی برای ملت بزرگ ایران در همه عرصه‌ها بوده است.