پیغام خطا

 • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).

ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازددواج اینترنتی
بیرجندرسا-رئیس پلیس فتای خراسان‌جنوبی گفت: متأسفانه در سایت‌‌های همسریابی بی‌نام‌ونشان شاهدیم انواع...
سید مجتبی علوی مقدم
بیرجندرسا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تمامی مراکز دوگانه ساز...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
بیرجندرسا-اختلافات امروز اصلاح‌طلبان بر سر شهرداری تهران، خاطرات شورای شهر اول را زنده کرده است؛...
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید در صلاحیت سنجی سرمایه گذاران دقت بیشتری...
 • رضایی
  مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
  بیرجندرسا-مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه فتح خرمشهر دستاورد بزرگ مقاومت است، گفت: این روز، روز فتح ارزش ها بوده و بایستی به نسل جوان تبیین شود.
 • رهبر انقلاب در محفل انس با قرآن کریم:
  بیرجندرسا- حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفتند: بیت المقدس پایتخت فلسطین است و به توفیق الهی، فلسطین از دست دشمنان خلاص خواهد شد و آمریکا و اذناب آن در قبال حقیقت و سنت الهی هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

از میان خبرها

بیرجندرسا- طی مراسمی علی‌اصغر موسوی‌کیا به عنوان سرپرست آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی معرفی شد.
بیرجندرسا- با تسلط کامل ارتش سوریه به دمشق و ریف آن، معادلات سوریه وارد مرحله جدید شد؛ مرحله‌ای که حرکت به سمت آن از آغاز جنگ اخیر غوطه شرقی، ضرورت دا
بیرجندرسا- امروز پاسخ گستاخی های ترامپ و پمپئو و باند تبهکار اروپایی آنها این است که دولت و ملت یکپارچه در برابر زیاده‌خواهی‌های غرب بایستند و نگذارند
بیرجندرسا- مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان نهبندان امروز برگزار می‌شود.

عناوین ویژه

گزارش مهر از یک «نشست»؛
بیرجندرسا- گوش سنگین برخی مسئولان مقابل هشدارهای رهبر انقلاب نسبت به موضوع اقتصاد و معیشت، باعث شده است تا ایشان یک بار دیگر خودشان به میدان بیایند.
امیرآبادی به مهر خبر داد؛
بیرجندرسا- عضو هیات رئیسه مجلس از موافقت شورای نگهبان با استفساریه افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان حداقلی بگیر خبر داد.
مختاری
امام‌جمعه موقت بیرجند:
بیرجندرسا- امام‌جمعه موقت بیرجند گفت: حل مشکلات اقتصادی کشور درگرو رفع تحریم‌های خارجی نیست بلکه نیازمند همبستگی در داخل هستیم.
بیرجندرسا- مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان نهبندان امروز برگزار می‌شود.
امیر حاتمی در جمع خبرنگاران:
بیرجندرسا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در حوزه موشکی و دفاعی با هیچ کس مذاکره نخواهیم داشت و در این حوزه با سرعت بیشتری راه را ادامه خواهیم داد.
رستگارپناه
بیرجندرسا-مسئول مرکز مطالعات ملی اطلاعات و امنیت پایدار دانشگاه جامع امام حسین(ع) گفت: اگر امروز نامی و عزتی برای ایران مانده است در اثر ریخته شدن خون عزیزانی است که در این راه طی مسیر و جانفشانی کرده اند.
مدیر حوزه علمیه رضویه بیرجند:
بیرجندرسا- مدیر حوزه علمیه رضویه بیرجند گفت: در این موقعیت و شرایط امروزی نیز این مطلب را بهتر درک می کنیم که پیروزی با مذاکره، وعده و وعید و عقب نشینی مخصوصا عقب نشینی از آرمان ها و ارزش ها به دست نمی آید بلکه تنها راه پیروزی، مقاومت است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی
بیرجندرسا- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: اگر در صحنه امروز بین المللی همان روحیه سوم خرداد را داشته باشیم و به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش فرا دهیم شک نکنید که پیروز میدان خواهیم بود.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی :
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه سازمان‌های بین‌المللی شریک دزد و رفیق قافله اند، گفت: اگر به امید سازمان ملل بودیم، امروز باید همچون فلسطین اشغالی زیر سلطه می‌بودیم تا هر لحظه بیگانه تمایل کند به قتل و جنایت دست بزند و هیچ کسی نباشد که بگوید چرا؟
طی مراسمی
بیرجندرسا- طی مراسمی علی‌اصغر موسوی‌کیا به عنوان سرپرست آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی معرفی شد.
رضایی
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه فتح خرمشهر دستاورد بزرگ مقاومت است، گفت: این روز، روز فتح ارزش ها بوده و بایستی به نسل جوان تبیین شود.
مسئول دفتر حفظ آثار و نشر مشارکت روحانیت در دفاع مقدس خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مسئول دفتر حفظ آثار و نشر مشارکت روحانیت در دفاع مقدس خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز هم رزمندگان اسلام در جبهه دیگری نقش آفرینی می کنند گفت: اگر دیروز جهان آراها در برابر ظلم ایستادند، امروز سلیمانی و همدانی ها سینه سپر کرده اند و پرچم اسلام را زنده نگه داشته اند.
اسدی
استاد حوزه علمیه بیرجند مطرح کرد:
بیرجندرسا- استاد حوزه علمیه بیرجند گفت: اینکه مقام معظم رهبری مدام به مسئولان می فرمایند که از اشرافی گری دوری کنید بدین منظور است که آن را آفت و بلای خانمان سوزی می دانند که می تواند حکومت اسلامی را نابود کند.
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر جذب سرمایه گذار برای طرح های بزرگ اشتغال، گفت: متاسفانه اخیرا سرمایه گذارانی به استان آمدند اما به دلیل نبود مشوق های لازم امکان جذب آن ها وجود نداشته است.