پیغام خطا

  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).

ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا- مدرسه ۱۲ کلاسه علوی شهدای امیرآباد به همراه ۴ مدرسه در شهرستان‌های نهبندان، زیرکوه و...

از میان خبرها

بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح مقتدرانه در برابر پارازیت‌های دشمن در حوزه های مختلف امنیتی و اقتصادی و سیاسی ایستاده‌اند
بیرجندرسا-نمایندگان خراسان‌جنوبی در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چهار کمیسیون تخصصی عضو شدند.
بیرجندرسا-وزیر آموزش‌ و پرورش، شیوه‌نامه اجرایی فعالیت‌های تابستانی مجازی در بستر شبکه آموزشی دانش‌آموزان(شاد) را به ادارات کل آموزش‌ و پرورش استان‌ها
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: در بحران کم آبی روستاهای استان، اولویت با تامین آب شرب و پیگیری آن از سوی فرمانداران است.

عناوین ویژه

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید قوانین به گونه ای باشد که اگر کسی مدیریتی می پذیرد، پاسخگو باشد، گفت: نمایندگان مجلس مطالبه گر و ناظر بر حسن اجرای قانون باشند.
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: در بحران کم آبی روستاهای استان، اولویت با تامین آب شرب و پیگیری آن از سوی فرمانداران است.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح مقتدرانه در برابر پارازیت‌های دشمن در حوزه های مختلف امنیتی و اقتصادی و سیاسی ایستاده‌اند.
امام جمعه بیرجند:
بیرجندرسا-آیت الله عبادی گفت: مجلس باید مسئله حقوق بشر آمریکایی را به صورت قانون تدوین کند تا ریز جنایات آمریکا طی بازه زمانی ۱۰ تا ۱۵ سال از دوران آمادگی برای دانش آموزان ابتدایی و بعد دانشجویان نسل آینده تبیین شود.
بیرجندرسا-نمایندگان خراسان‌جنوبی در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چهار کمیسیون تخصصی عضو شدند.
بیرجندرسا-وزیر آموزش‌ و پرورش، شیوه‌نامه اجرایی فعالیت‌های تابستانی مجازی در بستر شبکه آموزشی دانش‌آموزان(شاد) را به ادارات کل آموزش‌ و پرورش استان‌ها ابلاغ کرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-آیت الله عبادی با بیان اینکه مجلس یازدهم را مجلس خوب و انقلابی پیش بینی می‌کنیم، گفت: امیدواریم این مجلس روی نوع کارهای که از آن حتی بوی بی‌عدالتی می‌آید تمرکز و نظارت کند.
بیرجندرسا-رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی گفت: نباید به خاطر تفاوت دیدگاه‌ها و مسائل حاشیه‌ای از منافع مردم و حل مشکلات آن‌ها دور شویم.
بیرجندرسا-لیست اولیه و کامل اعضای کمیسیون‌های تخصصی پانزده‌گانه مجلس شورای اسلامی و به تبع نمایندگان حوزه‌های انتخابیه چهارگانه خراسان‌جنوبی منتشر شد.
بیرجندرسا-«حسین خسروی‌اسفزار» نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف به‌عنوان رئیس دوره‌ای مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی در مجلس یازدهم انتخاب شد.
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: در نظام جمهوری اسلامی که انقلاب ما اسلام ما است نه یک کلمه زیاد و نه یک کلمه کم، چرا باید بی‌عدالتی باشد در حالی که بر خلاف قانون است.
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با صدور بیانیه ای، تحریم فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی از فرماندهان و مقامات ارشد پلیس از سوی آمریکای جنایتکار را محکوم کرد.
بیرجندرسا-اردکانیان در مورد فاضلاب مجتمع هزار واحدی قاین با بیان این که عملیات در حال اجرا و مطالعات از تابستان گذشته آغاز شده است گفت: عملیات اجرایی تصفیه خانه قاین نیز توسط سرمایه گذار در حال اجرا است و طی سه ماه آینده به بهره برداری می رسد.
بیرجندرسا-مراسم رونمایی و الحاق ۱۱۲ فروند شناور موشک انداز نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بندرعباس با حضور وزیر دفاع، فرمانده کل سپاه و فرمانده نیروی دریایی سپاه برگزار شد.
بیرجندرسا-محمدباقر قالیباف منتخب مردم تهران با ۲۳۰ رأی وکلای ملت رئیس مجلس یازدهم شورای اسلامی شد.