پیغام خطا

  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3697 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3698 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 20 در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در user_node_load() (خط 3699 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/user/user.module).

ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی...
طاهری
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این...
نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس...
بیرجندرسا-نگاه ابزاری اصلاح طلبان به موضوع زنان، رفتاری جنسیت‌زده است که یک روز با پیشنهاد شرم آور...
بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به...
آی پرسه

از میان خبرها

بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با تأید بر اینکه جامعه اسلامی تحت تربیت دولت اسلامی به وجود می‌آید، گفت: امیدواریم که در شرایط مساعد آینده
بیرجندرسا-آیت الله عبادی با اشاره به اینکه کار از آن گذشته است که انگلیس یا فرانسه یا آمریکای ورشکسته بخواهد جلوی جمهوری اسلامی ایران مانع ایجاد کند،
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مسائل و نیازهای خراسان جنوبی باید اولویت‌بندی شود و برای هر مساله زمان‌بندی مشخ
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان‌‌جنوبی گفت: بعد از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر لغو سند ۲۰۳۰، شورای فرهنگ عمومی مصوبه‌ای داشت بر لغو سند ۲۰۳۰ که دولت گذشته آن را ابلاغ نکرد تا دوره‌اش تمام شد و چند شب گذشته دولت سیزدهم لغو آن را ابلاغ کرد.

عناوین ویژه

بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان‌‌جنوبی گفت: بعد از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر لغو سند ۲۰۳۰، شورای فرهنگ عمومی مصوبه‌ای داشت بر لغو سند ۲۰۳۰ که دولت گذشته آن را ابلاغ نکرد تا دوره‌اش تمام شد و چند شب گذشته دولت سیزدهم لغو آن را ابلاغ کرد.
استاندار خراسان جنوبی
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: امروز ایران اسلامی یکی از امن ترین کشورهای جهان است و حضور ایران در منطقه حضور جدی و تاثیرگذار است.
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با تأید بر اینکه جامعه اسلامی تحت تربیت دولت اسلامی به وجود می‌آید، گفت: امیدواریم که در شرایط مساعد آینده به هیچ مسئولی در هیچ رتبه‌ای اجازه داده نشود که هر کاری می‌خواهند انجام دهند.
بیرجندرسا-مسوول نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی گفت: با توجه به آخرین وضعیت شیوع کرونا، نماز جمعه این هفته (۲۶ شهریور) به جز بیرجند در ۱۰ شهرستان دیگر استان برگزار می‌شود.
بیرجندرسا-نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از رئیس جمهور برای سفر به خراسان جنوبی، از تصمیمات خوبی که در حوزه های مختلف استان گرفته شد، قدردانی کرد.
نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-آیت الله عبادی با اشاره به اینکه کار از آن گذشته است که انگلیس یا فرانسه یا آمریکای ورشکسته بخواهد جلوی جمهوری اسلامی ایران مانع ایجاد کند، گفت: ملت ها بیدار شده اند و گذر زمان به نفع انقلاب اسلامی ایران است.
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مسائل و نیازهای خراسان جنوبی باید اولویت‌بندی شود و برای هر مساله زمان‌بندی مشخص صورت گیرد.
بیرجندرسا- رئیس جمهور با اعلام اینکه دولت بدهی‌های زیادی به دستگاه‌های مختلف دارد و ما وارث این بدهی برجای مانده هستیم، مطرح کرد: اگر بخواهیم عدد و رقم را اعلام کنیم در سطح کشور بدهکاری بالا است و نمایندگان مجلس هم اطلاع دارند اما با همه این ضرورت پرداخت بدهی‌هایی که دولت دارد، مسئله پرداخت به پیمانکاران اولویت دارد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد؛
بیرجندرسا-آیت الله عبادی با بیان اینکه هوشیاری مسئولین بهترین پاسخ به توطئه های دشمن است، گفت: این مردم به دلیل دسترسی به آرمان های انقلاب اسلامی از امید برخوردار هستند و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مشکلات را با مردم در میان بگذارید.
بیرجندرسا-رییس جمهوری در ادامه سفر به استان خراسان جنوبی روز جمعه وارد بیرجند مرکز استان شد.
بیرجندرسا- رئیس جمهور گفت: در دولت سیزدهم برای رفع مشکل آب برنامه کوتاه‌مدت و بلندمدت داریم و از جمله انتقال آب از دریای عمان، اقداماتی را در دستور کار قرار داده‌ایم تا مشکل دسترسی مردم به منابع آبی برطرف شود.
بیرجندرسا-حجت الاسلام "محمد شاکری" روز پنجشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به عنوان امام جمعه فردوس معرفی شد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس:
بیرجندرسا-نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس از سفر احتمالی رئیس جمهور به خراسان جنوبی خبر داد و گفت: سفر عصر امروز به صورت سرزده است که برنامه هایی را برای نظارت خواهند داشت.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس:
بیرجندرسا-نماینده قاین و زیرکوه در مجلس گفت: مدیر ارشد خراسان‌جنوبی در دولت سیزدهم باید در جهت اصلاح ساختارهای اداری و مدیریتی در این استان قدم بردارد.
بیرجندرسا-معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی گفت: امنیت در مرزهای کشور از جمله مرزهای خراسان جنوبی، کامل و پایدار است.