6. مرداد 1396 - 13:31
بیرجندرسا-تشکل جمعیت اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و دانشجویان مامایی و پرستاری در اقدامی خیر خواهانه ولادت حضرت معصومه (س) را در کنار بانوان سالمند جشن گرفتند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، راضیه رحیمی عضوشورای مرکزی جمعیت و مسئول برگزاری جشن گفت : در هم اندیشی با اعضای تشکل، به بهانه رورولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر قرار شد، با حضور در کنار سالمندان عزیز مرکزامداد کیمیا داشته باشیم ، تا بتوانیم لبخندی بر لبان دختران دیروز بنشانیم و از تجربیات مفید ان ها که به قیمت سفیدی موهایشان وخم شدن قامتشان به دست امده بهره مند شویم.

وی ادامه داد: این یک تجربه فوق العاده برای تک تک ما بود، چرا که بودن دو نسل متفاوت در کنار هم برای پاسداشت، این مناسبت کم تر رخ داده است.

عضو شورای مرکزی جمعیت اسلامی دانشگاه بیرجند، افزود: ازجمله برنامه های اجرا شده ما صحبت با سالمندان ، چک کردن قند خون و فشارخون ، ویزیت سالمندان، بر گزاری نماز جماعت مولودی خوانی ، موسیقی سنتی خراسانی و اهدای هدایا بود.

وی در ادامه افزود از تمام خیر خواهانی که مارا برای رسیدن به این مهم یاری کردن تشکر وقدردانی میکنم  به خصوص استاد ارجمندم خانم شهمیری و دکتر بهرامی چرا که اگر حمایت این بزرگواران نبود  نبود قطعا با این کیقیت مراسم برگزار نمی شد

شهمیری عضو هیت علمی دانشگاه نیز گفت : این باعث خوشحالی من است که در کنار دخترانم گامی کوچک در راستای احترام به سالمندان بردارم .

دکتر سامان بهرامی نیز در ادامه افزود : همیشه حامی تمام جوانانی که خواهان انجام اقدامات خیر خواهانه هستند خواهم بود زیرا که نسل جوان باید در انجام کارهای خیرخوانه حمایت شوند تا این گونه اقدامات خبر خواهانه ادامه یابد.

پریسا فتاحی دبیر جمعیت اسلامی نیز ادامه داد : خدارو شکر با همکاری اعضا توانستیم مراسمی در شان سالمندان و دانشجویان برگزار کنیم ، سعی بر ان بود برنامه یک بعدی نباشد ودر کنار جشن به وضعیت سلامتی سالمندان نیز رسیدگی شود .

 

حافظ! نهادِ نیک تو کامت برآورد

جان‌ها فدایِ مردم نیکو نهاد باد

نظرات کاربران