پیغام خطا

Notice: Undefined property: stdClass::$comment_count در comment_node_page_additions() (خط 728 از /home/birjandras/domains/birjandrasa.ir/public_html/modules/comment/comment.module).
13. مرداد 1393 - 8:20
بیرجندرسا - سردار نظری ماهواره را باعث طلاق 50 درصدی در آمریکا دانست و گفت: در این کشور فرار بچه‎ها و دختر بچه‎هایی که در سن نوجوانی با عوامل گوناگون حامله می‌شوند، وجود دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، یعقوب‎علی نظری فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) در مراسم تجلیل از عوامل اجرایی و مربیان مقابله با ماهواره با اشاره به جنایات اسرائیل و شکننده بودن قدرت نظامی این رژیم منفور در منطقه افرود: امروزه اسرائیل بیش از هر مقطع دیگری در جهان احساس ناامنی می کند زیرا امنیت اسرائیل تک مؤلفه ای است.اما مولفه‎های امنیت در کشور ما زیاد است که یکی از مولفه‎های آن را بعد ملیت تشکیل می‎دهد و این در حالی است که اسرائیل ملیت ندارد و به همین سبب بسیار شکننده است.

نظری تنها مولفه‎ای که اسرائیل امنیت خود را با آن تنظیم کرده قدرت نظامی دانست و ادامه داد: طی 10 تا 15 سال گذشته بعد از پیروزی انقلاب اسلامی قدرت‎های نظامی معنوی مانند غزه، سوریه و لبنان بیخ گوش اسرائیل به وجود آمد.

وی با بیان اینکه اسرائیل نیازمند جذب افکار عمومی در دنیا است، گفت: اسرائیل در حالی که قدرت نظامی خود را در حال اضمحلال می‎بیند با حمله نظامی تلاش می‎کند امنیت را در درون جامعه اسرائیل احیا کند. فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه جبهه اسلام و مقاومت دارد از مرحله‎ای عبور می‎کند که پختگی لازم را پیدا می‎کند، افزود: این‎ها نشان از پیروزی حق بر باطل است.

نظری با بیان اینکه دشمن به دنبال این است تا در محاسبات شما رخنه کند، اضافه کرد: ما نباید فاکتورهای معنوی را در این محاسبات فراموش کنیم. وی با بیان اینکه اگر ملی‎گرا هستیم ملی‎گرایی ما تحت پرچم دین جواب می‎دهد، تصریح کرد: به طور قطع جبهه حق پیروز است و این وعده قرآن است، که شواهد این پیروزی را در عراق می‎توان دید.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه در موضوع بهره‏‌وری یکی از اشکالات ما این است که هنوز در مسائل جامعه‎شناختی مجبور هستیم از تئوری‌های وارداتی استفاده کنیم، یادآور شد: بهره‎وری در نظام اسلامی دو بخش است کارمندان در ادارات ضمن اینکه باید بیشترین کارایی را داشته باشند باید سازندگی هم داشته باشند.

نظری با بیان اینکه عقل، علم، قانون، فتوا، ولایت و امامت به ما می‎گوید نباید نزدیک ماهواره شویم، ادامه داد: ما باید از این منشاء گناه و فساد برائت جسته و به آن نزدیک نشویم.

وی با بیان اینکه پشت ماهواره جامعه صهیونیستی است که اسلام را هدف قرار داده است، گفت: این رژیم مستبد خانواده را به عنوان کوچکترین واحد اجتماعی زیر نظر قرار داده است.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه ماهواره طلاق 50 درصدی را در آمریکا رقم زده است، افزود: آمریکا با جامعه بشری مخالف است و در این کشور فرار بچه‎ها و دختر بچه‎هایی که در سن نوجوانی با عوامل گوناگون حامله می‌شوند، وجود دارد. نظری با بیان اینکه اگر به معروفات خوب پرداخته شود جلوی فحشا را می‎گیرد، اضافه کرد: موضوع نماز یکی از موضوعات تربیتی بازدارنده است که باید بچه‎ها آن را از مربیان و معلمان خود یاد بگیرند.

وی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان عملیات روانی فرهنگی و شناسایی ماهواره آغاز شده است، تصریح کرد: نزدیک 15 درصد جمعیت استان دارای ماهواره هستند و حدود 15 تا 20 هزار ماهواره در استان شناسایی شده است. شناسایی صاحبان ماهواره در خراسان‎جنوبی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه افرادی که دارای ماهواره هستند با نام و آدرس آنها شناسایی شده‎اند، یادآور شد: ما به دنبال کار نظامی نیستیم بلکه به دنبال روشن‎فکری هستیم.

نظری خاطرنشان کرد: فضای مجازی را می‎توان مدیریت کرد ولی ماهواره این‌گونه نیست.

نظرات کاربران