نمایش 1 - 10 از 20
بسکتبال
بیرجندرسا-قامت نخبه‌های بسکتبال خراسان‌جنوبی زیر مشکلات مالی خم شده است و تیم‌های ورزشی یارای عرض اندام در مسابقات منطقه‌ای و کشوری را ندارند.
گزارش
بیرجندرسا- این یک گزارش جنجالی است که می‌تواند مسائل پشت پرده فوتبال ایران را عیان کند؛ گزارشی از اتفاقات پشت پرده پرسپولیس در ماه‌هایی که گذشت و باعث شد سر و صدای آن بعداً دربیاید.
پرسپولیس
گزارشی از تداوم بداخلاقی‌های برخی سرخ‌پوشان:
بیرجندرسا- از فحاشی در تمرینات پرسپولیس گرفته تا درگیری با هوادار ایرانی در دوحه نشان می‌دهد که این روزها باشگاه پرسپولیس با مشکلات فراوان انضباطی روبه‌رو است.
پیروزی
داناگزارش می دهد/
بیرجندرسا- در حالیکه وزارت ورزش در پایان سال گذشته و با مباحث فراوانی تاکید داشت که استقلال و پرسپولیس بریز و بپاش های زیادی انجام داده‌اند و به نوعی ولخرجی کرده‌اند و حتی لیست حقوق‌های بازیکنان و کادر فنی هر دو تیم را منتشر کردند که این کار با اعتراض بازیکنان و مربیان مواجه شد، به نظر می‌رسد امسال ماجرا بدتر از سال گذشته شده و هزینه‌ها نه کمتر که بیشتر از پارسال هم هست.
برنامه 90
گزارش برنامه نود:
بیرجندرسا- اولین برنامه نود در سال ۱۳۹۴ در حالی روی آنتن رفت که محور اصلی این برنامه بررسی آخرین وضعیت قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بود.
برنامه 90
بیرجندرسا- آخرین برنامه نود در شرایطی روی آنتن رفت که بخش های مختلفی برای بینندگان در نظر گرفته شده بود. یکی از این بخش ها به پیشکسوتان و بازیکنان فعلی اختصاص داشت که بی شباهت به برنامه خنده بازار نبود!
نود
بیرجندرسا-برنامه این هفته نود در حالی روی آنتن رفت که در آن به مسائل مختلفی از جمله مشت‌های گره کرده امیر قلعه نویی مقابل استقلال و آنالیز بازی سطح بالای سپاهان با فولاد پرداخته شد.
سرخها
گزارش تحلیلی مهر از اوضاع سرخ‌ها ؛
بیرجندرسا-نوع باخت پرسپولیس به ملوان، حزن انگیز بود. حالا باید فکر کسب سهمیه را به فراموش کند و تنها دغدغه سقوط نکردن داشته باشد. این مجازات ساده دلانی است که احساس می‌کردند درخشان مخروبه دایی را آباد می‌کند.
گزارش برنامه 100 دقیقه‌ای نود؛
بیرجندرسا-یکی از کوتاه‌ترین برنامه‌های نود در شبی که فشرده و خلاصه به بررسی مسابقات هفته هجدهم لیگ برتر پرداخت، به پرونده بازیکن دوپینگی عراق هم وارد شد ولی این بحث بی نتیجه ماند.
بیرجندرسا-بحث بر سر ماندن و یا رفتن کارلوس کی روش در حالی جدی تر از روزهای قبل دنبال می شود که مخالفانش او را بد مطلق و موافقانش او را خوب مطلق می دانند اما واقعیت این است که باید او و عملکردش را خاکستری دید.

صفحه‌ها