نمایش 1 - 10 از 559
بیرجندرسا-مهربانی و عطوفت در همه اهل بیت(ع) همواره وجود داشته است، اما یکی از صفات بارز امام رضا(ع)« رئوف» است، به طوری که جلوه این مهربانی در زندگی حضرت به وضوح دیده می شود، مهربانی و عطوفتی که نه تنها در بین دوستان، بلکه دشمنان حضرت زبانزد بود.
بیرجندرسا-این روزها بدلیل شیوع ویروس کرونا خانواده ها در کنار یکدیگر در خانه جمع شده‌اند و این عامل سبب شده تا نسبت به گذشته کانون خانواده گرم تر و صمیمی تر شود.
بازار داغ شایعات در فضای مجازی؛
بیرجندرسا-اخیراً شایعاتی مبنی بر حضور ۹ اتوبوس از روحانیون قمی در روستای زیبای نوفرست منتشر شده! شایعه ای که دست به دست در فضای مجازی می‌چرخد و دستمایه ای برای تخریب روحانیت و دین شده است.
بیرجندرسا- این روزها یک سؤال اساسی ذهن مردم را درگیر کرده است؛ مجلس تراز انقلاب اسلامی و نماینده اصلح چه ویژگی هایی دارند؟
بیرجندرسا- مردم خراسان جنوبی همپای ملت بزرگ ایران، در ۱۰۰ نقطه از استان، فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر می‌دهند و مرحله دیگری از انتقام سخت از را اجرا خواهند کرد.
بیرجندرسا-امروز شهدای ما پرورش یافته مکتب امام هشتم(ع) هستند، همانند شهید حسن طهرانی مقدم‌ها که خود یک قاسم سلیمانی بودند و امروز باید این مکتب در جامعه گسترش یابد.
گزارشی از عطر شهدا در راهپیمایی ضد استکباری بیرجند؛
بیرجندرسا-با این که هوا سرد بود، اما مردم بیرجند از گوشه و کنار شهر به سمت پارک شهدای گمنام آمده بودند تا در مراسم راهپیمای "سردار دل ها" شرکت کنند.
بیرجندرسا- سلمان علیزاده طلبه‌ای است که از رتبه های برتر دانشگاه به تحصیل در حوزه علمیه رسید و اکنون همراهی طلاب و دانشجویان در اردوهای جهادی را معجزه‌ای در عرصه فرهنگی می‌داند.
بیرجندرسا-حبیب الله از برادر طلبه شهیدش که کوچک تر از آنان بود، این گونه سخن به زبان آورد: او یک نمونه در بین ما ۴ برادر بود؛ با سن کمی که نسبت به بقیه داشت، همراه ما در کارگاه موتابی فعالیت می کرد.
بیرجندرسا-دیروز مردم بیرجند آمده بودند برای تشییع کسی که مخلصانه و در راه اعتقاداتش بدون هیچ چشم داشت مادی جان خود را نثار یار کرده بود. مردم به استقبال کسی آمده بودند که تاریخ مدیون افرادی چون اوست.

صفحه‌ها