نمایش 1 - 10 از 512
بیرجندرسا-مهم‌ترین دستور اسلام احترام گذاشتن فرزندان به والدین و یاری رساندن به آنان است، لذا می طلبد تا قدر این دو نعمت بزرگ و ارزشمند را بیشتر بدانیم و در محبت به آن ها کمکاری نکنیم.
حال و هوای طلاب در اولین روزهای سال تحصیلی؛
بیرجندرسا-وجود حوزه های علمیه که به برکت انقلاب اسلامی، هر ساله به تعداد آن ها افزوده می شود، یک فرصت مغتنم برای نوجوانان و جوانان علاقمند به تبلیغ مکتب اسلام است، جوانانی که از همین ابتدا از یکدیگر سبقت می گیرند.
روایت دلتنگی‌هایی که پایان یافت؛
بیرجندرسا-مادر شهیدان نوربخش پس از فراقی ۳۰ ساله در آغوش فرزندانش آرام گرفت.
دو تن از ائمه جمعه خراسان جنوبی مطرح کردند:
بیرجندرسا- وقتی دشمنان از ۸ سال جنگ تحمیلی و ۴۰ سال تحریم به هیچ نتیجه ای نرسیده اند، قطعا دست به اقدامات وحشیانه ای از جمله ترور مردم بی گناه می زنند که این نشان از به ذلت افتادن آن ها دارد.
بیرجندرسا- احتکارها و سخنان ضد و نقیضی که برخی از مسئولان دولتی به زبان می آورند و همچنین عدم یک اقدام تأثیرگذار باعث شده تا مردم به اندک شایعه ای توجه کنند و خود بر درد گرانی نمک بپاشند.
روایتی از جهادگری با چاشنی اخلاص؛
بیرجندرسا- روش های تبلیغ هر روحانی متفاوت است، و این طلبه جوان با زیر پا گذاشتن غرور خود و در دست گرفتن بیل و کلنگ در روستاهای مرزی خراسان جنوبی، لبخند را به آن ها هدیه کرده است.
بیرجندرسا- ویژگی های اردوهای جهادی این است که انسان با نفس سرکش خود مبارزه می کند، و این مبارزه یعنی مبارزه با راحت طلبی، مبارزه ای که یک گروه جهادی به زیبایی آن را انجام داده اند.
روحانیون شیعه و سنی خراسان جنوبی مطرح کردند:
بیرجندرسا- روز مباهله روزی است که حقانیت اهل بیت(ع) به اثبات رسید، مهمترین درس این روز بزرگ، ایستادگی بر باورها در مقابل سختی ها و تحریم ها است.
بیرجندرسا- در چنین روزی رهبرمعظم انقلاب به شهرستان فردوس سفر کردند و به مردم زلزله زده این منطقه خدماتی ارائه کردند که ۴۵ روز به طول انجامید.
روایتی از تلاش جهادی یک طلبه؛
بیرجندرسا- روحانی مستقر روستای کویری مهردشت خراسان جنوبی به همراه همسر خود، کاری کرده است که ناامیدی مردم را به امید تبدیل و خنده را بر لبان آن ها نشانده است.

صفحه‌ها