نمایش 1 - 10 از 564
بانوان شیعه و اهل سنت خراسان جنوبی مطرح کردند:
بیرجندرسا-امروز دشمن با حربه های مختلف هویت زن مسلمان و ایرانی، بنیان خانواده و وحدت مسلمین را هدف قرار داده و بانوان باید در مقابل توطئه ها هوشیار باشند و خدای ناخواسته در دام های فریبنده گرفتار نشوند.
آغاز سال تحصیلی حوزه(۴۶):
بیرجندرسا-مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: تمام فعالیت‌های آموزش مجازی افلاین و آنلاین مدارس علمیه خراسان از طریق سامانه دانا (LMS) و ایجاد شعبه مجازی مدرسه در آن سامانه صورت می‌پذیرد.
بیرجندرسا-قیام عاشورای امام حسین(ع) امروز به یک پدیده و الگوی جهانی برای همه ملت های آزادی خواه و به خصوص مسلمان اعمم از شیعه و سنی در مبارزه علیه ظلم و ستم برای رهایی از چنگال ظالمان تبدیل شده است.
بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به مردم و انقلاب کرد و بعد از ۹۳ سال زندگانی با خادمی به بندگان خداوند و با علم آموزی به آنان از دنیا رفت.
روایتی از این روزهای یک روحانی جهادی؛
بیرجندرسا-وقتی با او می خواهیم همکلام شویم در گفتار به یک جمله اکتفا می کند که جهاد ادامه دارد و در کردار مشغول جمع آوری کمک های مردمی برای رساندن به مردم آسیب دیده می شود.
بیرجندرسا-مهربانی و عطوفت در همه اهل بیت(ع) همواره وجود داشته است، اما یکی از صفات بارز امام رضا(ع)« رئوف» است، به طوری که جلوه این مهربانی در زندگی حضرت به وضوح دیده می شود، مهربانی و عطوفتی که نه تنها در بین دوستان، بلکه دشمنان حضرت زبانزد بود.
بیرجندرسا-این روزها بدلیل شیوع ویروس کرونا خانواده ها در کنار یکدیگر در خانه جمع شده‌اند و این عامل سبب شده تا نسبت به گذشته کانون خانواده گرم تر و صمیمی تر شود.
شایعات کرونایی؛
بیرجندرسا- اخیراً شایعاتی مبنی بر حضور ۹ اتوبوس از روحانیون قمی در روستای زیبای نوفرست منتشر شده! شایعه ای که دست به دست در فضای مجازی می‌چرخد و دستمایه ای برای تخریب روحانیت و دین شده است.
بیرجندرسا- این روزها یک سؤال اساسی ذهن مردم را درگیر کرده است؛ مجلس تراز انقلاب اسلامی و نماینده اصلح چه ویژگی هایی دارند؟
بیرجندرسا- مردم خراسان جنوبی همپای ملت بزرگ ایران، در ۱۰۰ نقطه از استان، فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر می‌دهند و مرحله دیگری از انتقام سخت از را اجرا خواهند کرد.

صفحه‌ها