نمایش 1 - 10 از 553
گزارشی از عطر شهدا در راهپیمایی ضد استکباری بیرجند؛
بیرجندرسا-با این که هوا سرد بود، اما مردم بیرجند از گوشه و کنار شهر به سمت پارک شهدای گمنام آمده بودند تا در مراسم راهپیمای "سردار دل ها" شرکت کنند.
بیرجندرسا- سلمان علیزاده طلبه‌ای است که از رتبه های برتر دانشگاه به تحصیل در حوزه علمیه رسید و اکنون همراهی طلاب و دانشجویان در اردوهای جهادی را معجزه‌ای در عرصه فرهنگی می‌داند.
بیرجندرسا-حبیب الله از برادر طلبه شهیدش که کوچک تر از آنان بود، این گونه سخن به زبان آورد: او یک نمونه در بین ما ۴ برادر بود؛ با سن کمی که نسبت به بقیه داشت، همراه ما در کارگاه موتابی فعالیت می کرد.
بیرجندرسا-دیروز مردم بیرجند آمده بودند برای تشییع کسی که مخلصانه و در راه اعتقاداتش بدون هیچ چشم داشت مادی جان خود را نثار یار کرده بود. مردم به استقبال کسی آمده بودند که تاریخ مدیون افرادی چون اوست.
بیرجندرسا- جمعی از همسران طلاب و روحانیون خراسان جنوبی با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب و تاکید ایشان بر تولیدملی و اقتصاد خانواده همه توان خود را به کار گرفته اند تا بتوانند کمکی هم به اقتصاد خانواده داشته باشند.
صدای استکبارستیزی از خراسان جنوبی بلند شد؛
بیرجندرسا-مردم مومن و انقلابی بیرجند امسال پرشورتر از همیشه در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان حاضر شدند و این حضورشان با نمایش جلوه‌های اتحاد پاسخی به بدخواهان نظام بود که دل در گرو دل‌بریدن مردم از نظام داشتند.
عاشقانه ای سبز در سرزمین طلای سرخ؛
بیرجندرسا- از زمانی که امام حسین (ع) و امام رضا (ع) توفیق خدمتگزاری به زوار پاکستانی را نصیب مردم خراسان جنوبی کرده، آنان در مقام والای حب آل رسول و در عرصه وجاهت آفرینی برای نظام جمهوری اسلامی و انقلاب کبیر اسلامی سنگ تمام گذاشته و مدال «ما خادم امام حسین و امام رضاییم» را بر سینه های خود نصب کرده اند.
روزی با ۳ واقعه فراموش نشدنی؛
بیرجندرسا-۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی برگ درخشان اقتدار و غرور ملت بزرگ ایران است که توسط معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی انقلاب دوم نام گرفت؛ برگ زرینی که دانشجویان متعهد و انقلابی ایران با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در امتداد خون شهدای دانش آموز به تاریخ گرانقدر انقلاب اسلامی افزودند.
گذری کوتاه بر یک روز تحصیلی طلاب؛
بیرجندرسا-هنوز حرفم تمام نشده بود که محسن با حالتی برافروخته جوابم را داد و گفت:«از تو بعید است چنین حرفی را به زبان بیاوری! کشور ما در زمینه های مهم دچار ناآگاهی است؛ اگر واقعا یک طلبه هدفی داشته باشد می تواند راه انبیای خدا که هدایتگری است را درست انجام دهد»
در گفتگو با روحانیون خراسان جنوبی بررسی شد:
بیرجندرسا-مساجد باید برای همه امور برنامه داشته باشند و ائمه جماعات هم پاسخگوی مسائل جوانان و نوجوانان و همچنین مشکلات معیشتی مردم باشند.

صفحه‌ها