نمایش 1 - 10 از 558
بیرجندرسا-این روزها بدلیل شیوع ویروس کرونا خانواده ها در کنار یکدیگر در خانه جمع شده‌اند و این عامل سبب شده تا نسبت به گذشته کانون خانواده گرم تر و صمیمی تر شود.
بازار داغ شایعات در فضای مجازی؛
بیرجندرسا-اخیراً شایعاتی مبنی بر حضور ۹ اتوبوس از روحانیون قمی در روستای زیبای نوفرست منتشر شده! شایعه ای که دست به دست در فضای مجازی می‌چرخد و دستمایه ای برای تخریب روحانیت و دین شده است.
بیرجندرسا- این روزها یک سؤال اساسی ذهن مردم را درگیر کرده است؛ مجلس تراز انقلاب اسلامی و نماینده اصلح چه ویژگی هایی دارند؟
بیرجندرسا- مردم خراسان جنوبی همپای ملت بزرگ ایران، در ۱۰۰ نقطه از استان، فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر می‌دهند و مرحله دیگری از انتقام سخت از را اجرا خواهند کرد.
بیرجندرسا-امروز شهدای ما پرورش یافته مکتب امام هشتم(ع) هستند، همانند شهید حسن طهرانی مقدم‌ها که خود یک قاسم سلیمانی بودند و امروز باید این مکتب در جامعه گسترش یابد.
گزارشی از عطر شهدا در راهپیمایی ضد استکباری بیرجند؛
بیرجندرسا-با این که هوا سرد بود، اما مردم بیرجند از گوشه و کنار شهر به سمت پارک شهدای گمنام آمده بودند تا در مراسم راهپیمای "سردار دل ها" شرکت کنند.
بیرجندرسا- سلمان علیزاده طلبه‌ای است که از رتبه های برتر دانشگاه به تحصیل در حوزه علمیه رسید و اکنون همراهی طلاب و دانشجویان در اردوهای جهادی را معجزه‌ای در عرصه فرهنگی می‌داند.
بیرجندرسا-حبیب الله از برادر طلبه شهیدش که کوچک تر از آنان بود، این گونه سخن به زبان آورد: او یک نمونه در بین ما ۴ برادر بود؛ با سن کمی که نسبت به بقیه داشت، همراه ما در کارگاه موتابی فعالیت می کرد.
بیرجندرسا-دیروز مردم بیرجند آمده بودند برای تشییع کسی که مخلصانه و در راه اعتقاداتش بدون هیچ چشم داشت مادی جان خود را نثار یار کرده بود. مردم به استقبال کسی آمده بودند که تاریخ مدیون افرادی چون اوست.
بیرجندرسا- جمعی از همسران طلاب و روحانیون خراسان جنوبی با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب و تاکید ایشان بر تولیدملی و اقتصاد خانواده همه توان خود را به کار گرفته اند تا بتوانند کمکی هم به اقتصاد خانواده داشته باشند.

صفحه‌ها