نمایش 1 - 10 از 943
امام جمعه سرایان
بیرجندرسا- امام جمعه سرایان با اشاره به اینکه تکمیل یک ماه روزه گرفتن نیز در عید سعید فطر محقق می گردد، ادامه داد: آن دسته از افرادی که توفیق روزه گرفتن در ماه رمضان را از دست دادند، قطعا افسوس خواهند خورد، زیرا از برکات آن بی بهره مانده اند.
امام جمعه اهل سنت درمیان:
بیرجندرسا- امام جمعه اهل سنت درمیان گفت: روحیه استکبار ستیزی و سازش ناپذیری مقام معظم رهبری زبان زد است و ایشان هیچ جا از مواضع اصیل و آرمان های انقلاب در برابر آمریکا و ایادی استکبار کوتاه نیامدند.
امام جمعه فردوس:
بیرجندرسا- امام جمعه فردوس گفت: مسئولین این کشور نیز باید دست از این مسابقه رقابت و اشرافی ‌گری بردارند و از اسراف دوری کرده و طوری رفتار کنند که مردم آن‌ها را از خود بدانند و درد مردم را حس کنند.
بیرجندرسا- امام جمعه اهل سنت درمیان گفت: تدبر آیت الله خامنه ای،نشات گرفته از افکار امام راحل(ره) است و ایشان بارها در سخنان خویش فرموده اند که" ما نتوانسته ایم آنچنان که باید و شاید به مردم و جوانان برسیم"
بیرجندرسا- معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: عصبانیت دولت های مستکبر، اعتراض های مداوم قدرت های جهان به نفوذ و اقتدار ایران در منطقه و همچنین تحمیل کردن انواع تحریم ها نشانه موفقیت آمیز بودن اقدامات مقام معظم رهبری است.
امام جمعه درمیان:
بیرجندرسا- امام جمعه درمیان گفت: فاطمه زهرا(س) و حضرت خدیجه(س) در زهد و قناعت و فریاد رسی الگو هستند و زنان امروز نیز باید از اینها الگو بگیرند تا سازنده جامعه باشند.
بیرجندرسا-امام جمعه اسدیه گفت: حاصل ازدواج پیامبر با خدیجه کبری، فرزندانی بودند که به عنوان نمونه و الگو در تاریخ اسلام زبانزد هستند.
امام جمعه اهل سنت روستای بهمن آباد زیرکوه
بیرجندرسا- امام جمعه اهل سنت روستای بهمن آباد زیرکوه گفت: باید با صبر و شکیبایی روی پای خود ایستادگی کنیم و وابسته به شرق و غرب نباشیم تا نسل آینده به ما افتخار کند.
مدیر حوزه علمیه رضویه بیرجند:
بیرجندرسا- مدیر حوزه علمیه رضویه بیرجند گفت: در این موقعیت و شرایط امروزی نیز این مطلب را بهتر درک می کنیم که پیروزی با مذاکره، وعده و وعید و عقب نشینی مخصوصا عقب نشینی از آرمان ها و ارزش ها به دست نمی آید بلکه تنها راه پیروزی، مقاومت است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی
بیرجندرسا- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: اگر در صحنه امروز بین المللی همان روحیه سوم خرداد را داشته باشیم و به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش فرا دهیم شک نکنید که پیروز میدان خواهیم بود.

صفحه‌ها