نمایش 1 - 10 از 1036
بیرجندرسا- مدیر مدرسه علمیه جعفریه شهرستان قاین از تحصیل 210 طلبه سطح یک، دو و سه در این مدرسه خبر داد.
بیرجندرسا-نزدیک‌ترین‌ افراد به این آدم به دلیل فسادهای زیاد وی از او فاصله گرفته و قطع رابطه کرده اند، آن وقت این شخص با این پیشینه پر از سیاهی، به مردمان شریف منطقه ای توهین می کند که خودشان بزرگان علم وادب و معرفت هستند؛ خوسفی که بزرگانی چون ابن حسام، ملا علی اکبر خوسفی، دکتر شکوهی، استاد ناقوس و ... را داشته و به ادب و احترام در همه جا شناخته شده هستند.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی گفت: مردم تمام الزامات زیستی و تغذیه ای را فراهم کرده اند و پیش بینی می شود امسال مردم بالغ بر سه میلیارد تومان به موکب های اربعین کمک کنند.
بیرجندرسا-مدیر کل حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: در خراسان‌جنوبی ۳۵ دفتر خدمات زیارتی آماده خدمت‌رسانی برای اعزام زائران به عتبات هستند که ۶ دفتر موقت در شهرهای سه قلعه، درح، عشق آباد، دیهوک و خضری نیز برای تسهیل کار سفر زائران اربعین راه‌اندازی شده است.
امام جمعه قاین:
بیرجندرسا- امام جمعه قاین با بیان اینکه مسئولان فقط وکیل الدوله نباشند، وکیل الرعایا هم باشند، گفت: همان طور که از دولت دفاع می‌کنید وظیفه دارید از ملت بیشتر دفاع کنید.
به همت یک موسسه قرآنی؛
بیرجندرسا-مدیر مؤسسه قرآنی بلدالامین بیرجند از برگزاری مسابقه نقاشی محرم در بیرجند خبر داد و گفت: مسابقه حضوری نقاشی محرم با موضوع کودکان عاشورا "حضرت رقیه(س) " ویژه گروه سنی ۵ تا ۱۲ سال برگزار می‌شود.
مدیر کل حج و زیارت خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیر کل حج و زیارت خراسان جنوبی با بیان اینکه مرز چذابه برای زائران خراسان جنوبی به سفر زیارتی اربعین در نظر گرفته شده است، گفت: امسال با توجه به حذف روادید، شاهد افزایش قابل توجه زائران از این استان به مراسم معنوی اربعین خواهیم بود.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: اگر خانواده های مذهبی ما برای خرید به بازار مراجعه کنند، متاسفانه پوشاک مناسب برای خرید آنها وجود ندارد و اگر وجود داشته باشد، خیلی گران است.
بیرجندرسا-مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه 1300 نفر از مبلغین استانی و خارج از استان در ایام عزارداری امام حسین(علیه السلام) به مناطق شهری و روستایی استان اعزام خواهند شد، گفت: از این تعداد 400 مبلغ از شهرهای قم و مشهد هستند.
معاون اجتماعی دادگستری خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی با تاکید براینکه موضوع حجاب باید به صورت منطقی توسط رسانه ملی تبیین شود، گفت: بد حجابی ها نشان از غربت امر به معروف ونهی از منکردر جامعه دارد.

صفحه‌ها