نمایش 1 - 10 از 1089
بیرجندرسا-جمعی از همسران طلاب و روحانیون خراسان جنوبی کارگاه تولید ماسک سه لایه در طبقه دوم مسجد قبای بیرجند راه اندازی کردند.
بیرجندرسا-حجت الاسلام خسروی گفت: جایگاه تولید در اقتصاد اسلامی، مسئله مهمی است که لازم است بیش از پیش مورد توجه حوزه ها قرار گرفته و به تبیین آن برای تولیدکنندگان و برای مصرف‌کنندگان بپردازند.
بیرجندرسا-بیش از ۶۰۰ بسته غذایی و بهداشتی به همت روحانیون و اعضای گروههای جهادی، پایگاه بسیج، کانون سردار سلیمانی مسجد قبا در مهرشهر بیرجند بین نیازمندان شهرک مهرشهر توزیع شد.
امام جمعه نهبندان:
بیرجندرسا-امام جمعه نهبندان گفت: مهمترین عامل اقتدار کشور توجه و تقویت مسائل اقتصادی است، به طوری که دیگر نیازی به واردات از کشور های دیگر در زمینه ی اقلام غیر ضروری نداشته باشیم.
نماینده بیرجند در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا دامی را برای جهان پهن کرد که خود در حال غرق شدن در آن است؛ تمام شواهد یک جنگ بیولوژیکی تمام عیار را نشان می دهد.
بیرجندرسا-مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به شیوع کرونا در خراسان جنوبی طی جلسه ای مقرر شد تا بخشی یا تمام اجاره‌بهای واحدهای تجاری مساجد که در ایام‌شیوع کرونا خسارت دیده‌اند، بخشیده شود.
بیرجندرسا-مدیر مدرسه ی علمیه امام حسن مجتبی(ع) از آغاز ثبت نام آزمون ورودی مدرسه ی علمیه امام حسن مجتبی(ع) خبر داد و گفت: پذیرش در سطح یک حوزه از روز ۳ اسفند ماه آغاز شده و تا ۳۱ فروردین ماه سال بعد ادامه خواهد داشت.
بیرجندرسا-امام جمعه فردوس گفت: اتفاقاتی که امروز در جهان اسلام رخ می دهد، تنها نقشه های دشمن در برابر گسترش اسلام و نسل‌کشی مسلمانان در هند بوده که در بحبوحه اخبار انتشار ویروس منحوس کرونا، در حال گم شدن است.
بیرجندرسا- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: ۱۵۰۰ قرآن‌آموز در سال ۹۸ در خراسان جنوبی آموزش دیده اند که ۵ گواهینامه هم در حوزه های مختلف صادر شده است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: باید مراقب بود تا دشمن و استکبار با شایعه پراکنی و دروغگویی به ترس و اضطراب بیشتر در جامعه دامن نزند.

صفحه‌ها