نمایش 1 - 10 از 1045
نماینده بیرجند در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف با بیان اینکه جوانان با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب باید پیشرو در همه ی کارها باشند، بر ضرورت حاکم شدن فضای ابتکار، نوآوری و پرسش‌گری خردمندانه بر دانشگاه ها تاکید کرد.
بیرجندرسا-یادواره «پایان سرخ»، گرامیداشت شهدای دانشجوی دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی، دوشنبه، ۱۸ آذر در حسینیه جماران بیرجند برگزار می‌شود.
امام جمعه فردوس:
بیرجندرسا-حجت الاسلام بابایی گفت: طلاب باید به‌عنوان یک آسیب‌شناس، مشکلات موجود در شهر و محل خود را شناسایی و بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی راهکارهایی برای حل این مسائل پیدا کرده و آن‌ها را عملیاتی کنند.
بیرجندرسا-همزمان با چهاردهمین سال برگزاری جشنواره تلاوت های مجلسی در سراسر کشور، این جشنواره برای اولین سال در استان خراسان جنوبی، در مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم بیرجند برپا شد.
بیرجندرسا-اختتامیه جشنواره ملی خوشنویسی رضوی از برنامه های هفدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) امسال به میزبانی خراسان جنوبی برگزار شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در جامعه ما برخی قانون ها وجود دارد که به جای راه اندازی کار مردم، تنها سنگی بر سر راه آنان است، لذا باید در مجلس شورای اسلامی تلاش کنیم که این سنگ ها را برداریم.
رئیس مجمع فقهی اهل سنت خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس مجمع فقهی اهل سنت خراسان جنوبی، بازگشت به سیره نبوی را نیاز امروز و فردای مسلمین دانست و گفت: پیامبراکرم(ص) حتی توصیه فرموده اند که به حیوانات هم رحم کنید، اما امروز متاسفانه مسلمان کشی رونق گرفته است.
بیرجندرسا-بزرگان جامعه اسلامی باید برای ایجاد همبستگی و وحدت مسلمانان تلاش بسیار کنند. خوشبختانه در جامعه اسلامی ایران وحدت و انسجام خوبی بین شیعه و سنی برقرار است و این مهم را مدیون زحمات امام راحل(ره) هستیم.
مولوی عبداللهی:
بیرجندرسا-امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: دشمن حربه اختلاف را به عنوان حربه برتر انتخاب کرده است و سودی که از اختلاف برده از هیچ چیز دیگری نبرده است.
بیرجندرسا- مدیر مدرسه علمیه جعفریه شهرستان قاین از تحصیل 210 طلبه سطح یک، دو و سه در این مدرسه خبر داد.

صفحه‌ها