نمایش 1 - 10 از 1016
در دهه ولایت و امامت صورت می‌گیرد؛
بیرجندرسا-مسئول امور مبلغان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: 470 مُبلغ به روستاهای خراسان جنوبی برای تبلیغ رسانی اعزام می شوند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: تقویت مرزها و مرزنشینان به نفع تمام کشور است و نباید اجازه دهیم مرزها خالی شود چراکه در این صورت امنیت ما در خطر می افتد.
امام جمعه فردوس:
بیرجندرسا- امام جمعه فردوس گفت: نماز جمعه نمودی از حاکمیت و اقتدار مسلمانان است که سبب امیدواری همکیشان و متحدان و ناامیدی دشمنان می شود.
امام جمعه آیسک:
بیرجندرسا- امام جمعه آیسک گفت: تنها راه موفقیت در دنیا و آخرت گسترش ایمان و تقوا است، لذا اگر ایمان و تقوای جمعی ایجاد شد برکات خدا هم نازل می شود.
امام جمعه فردوس:
بیرجندرسا-امام جمعه فردوس گفت: نماز جمعه نمودى از حاکمیت و اقتدار مسلمانان است که سبب امیدوارى هم‌کیشان و متحدان و ناامیدى دشمنان می شود.
امام جمعه فردوس:
بیرجندرسا-امام جمعه فردوس گفت: توسعه تبلیغ و ارائه مباحث اخلاقی از نیازهای مهم جامعه است که در این زمینه طلاب انتقال دهنده سبک زندگی اسلامی به جامعه هستند.
در دهه کرامت؛
بیرجندرسا-مسئول فرهنگی مدرسه تخصصی امیرالمومنین(ع) بیرجند با اشاره به اردوی جهادی طلاب در شهرستان درمیان، گفت: طلاب در منطقه محروم اسدیه حضور پیدا کردند و به یاری محرومان رفتند.
امام جمعه طبس:
بیرجندرسا-امام جمعه طبس با تاکید بر این‌که باید از ظرفیت دهه کرامت برای ترویج فضیلت‌های سبک زندگی رضوی و زیارت امام رضا (ع) در سطح جامعه بهره کامل را ببریم، گفت: دلیل این امر آن است که بتوانیم شاهد افزایش معرفت عمومی مردم برای زیارت باشیم.
انتقاد امام جمعه قاین وضع تولید ملی؛
بیرجندرسا-امام جمعه شهرستان قاین با تاکید بر لزوم ترویج اقتصاد اسلامی در جامعه، گفت: متاسفانه در حال حاضر توجه به اقتصاد اسلامی در بانک ها نمی شود. تقریبا ۷۰ درصدپول بانک ها از مردم است؛ آنها ۱۶درصد به مردم سود می دهند، اما در هنگام دادن تسهیلات ۲۵ تا ۳۵ درصد سود دریافت می کنند
حجت الاسلام شیدایی
مسئول پژوهش حوزه علمیه خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مسئول پژوهش حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه توجه به نگاه جهانی پیامبر(ص) ضروری است و این امر موجب می شود شناخت بیشتری نسبت به تمدن اسلامی داشته باشیم، گفت: پیامبر(ص)در زمان کوتاه حکومت خود در یثرب با ارائه یک نظام مبتنی بر توحید و برنامه زندگی، تمدن اسلامی را تحقق بخشیدند.

صفحه‌ها