نمایش 1 - 10 از 951
امام جمعه اهل سنت اسدیه مطرح کرد:
بیرجندرسا- امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: امروز شاهد آن هستیم که بعد از ۱۴۰۰ سال، همچنان امام حسین (ع) در دل همه مسلمانان جا دارند و محبوب دل همه مسلمانان و گاها غیر مسلمانان هستند.
در دیدار حجت الاسلام عبادی با رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور تأکید شد؛
بیرجندرسا- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: زمین مناسبی برای ایجاد دانشگاه فرهنگیان در نظر گرفته شده، که امیدواریم با همت خیرین و همچنین قولی که رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور داده است، هر چه سریع تر به سرانجام برسد.
بیرجندرسا- مدیر کل گمرکات خراسان جنوبی گفت: ارزش کالاهای صادراتی خارج شده از گمرکات استان در چهار ماه ابتدای امسال 291 میلیون و 35 هزار و 428 دلار است.
امام جمعه ای که کشاورز است؛
بیرجندرسا- حجت الاسلام نوری گفت: می توان با ترغیب جوانان به فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای بر فعالیت آنان در توسعه صنایع دستی، کشاورزی اقدام کرد و با تشکیل تعاونی ها زمینه را برای اشتغال زایی فراهم آورد.
استاد حوزه علمیه بیرجند:
بیرجندرسا- حجت اسلام سابقی گفت: فرهنگ از اقتصاد هم مهم‌تر است، چرا که فرهنگ، به معنای هوایی است که ما تنفّس می کنیم؛ شما ناچار هوا را تنفّس می کنید، چه بخواهید، چه نخواهید؛ اگر این هوا تمیز باشد، آثاری دارد در بدن شما؛ اگر این هوا کثیف باشد، آثار دیگری دارد.
امام جمعه شهرستان مود
بیرجندرسا- امام جمعه شهرستان مود گفت: با وجود بدعهدی های آمریکا برخی مسئولین هنوز به دنبال اعتماد و مذاکره این کشورند. این افراد هم در مبانی دینی و بصیرتی خود بسیار ضعیف هستند، و هم منافعی در آن طرف دنیا دارند که با توجه به محدودیت های آمریکا منافع شان به خطر می افتد.
باد
کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد
بیرجندرسا-کارشناس سازمان هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: وضعیت جوی استان طی ۲۴ ساعت آینده صاف تا کمی ابری همراه با وزش تندباد و گردو خاک و در برخی نقاط غبارآلود پیش‌بینی می‌شود.
جاده
بیرجندرسا- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‎ای بیرجند گفت: نقاط پرحادثه محورهای حوزه استحفاظی این شهرستان شناسایی شده و در اولویت ایمن سازی قرار گرفته است.
امام جمعه سرایان
بیرجندرسا- امام جمعه سرایان با اشاره به اینکه تکمیل یک ماه روزه گرفتن نیز در عید سعید فطر محقق می گردد، ادامه داد: آن دسته از افرادی که توفیق روزه گرفتن در ماه رمضان را از دست دادند، قطعا افسوس خواهند خورد، زیرا از برکات آن بی بهره مانده اند.
امام جمعه اهل سنت درمیان:
بیرجندرسا- امام جمعه اهل سنت درمیان گفت: روحیه استکبار ستیزی و سازش ناپذیری مقام معظم رهبری زبان زد است و ایشان هیچ جا از مواضع اصیل و آرمان های انقلاب در برابر آمریکا و ایادی استکبار کوتاه نیامدند.

صفحه‌ها