نمایش 1 - 10 از 918
حجت الاسلام شیدایی
معاون پژوهشی حوزه علمیه خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون پژوهشی حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه ماه شعبان، بهانه ای برای ترویج مهدویت است، گفت: انقلاب اسلامی می تواند به عنوان یک نماد به فرج سرعت ببخشد و گفتمان مهدویت را در جهان ترویج دهد.
بیرجندرسا-حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مجلس ظهر امروز در مراسم معنوی اهل سنت شرکت کرد.
بیرجندرسا-مراسم رژه نیروهای مسلح همزمان با 29 فروردین روز ارتش مقابل بوستان شهدای گمنام بیرجند برگزارشد.
رضایی
همزمان با 23 فرودین ماه؛
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری نشست مشترک علمای شیعه و سنی در استان خبر داد.
اکبری مطلق
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی گفت: فناوری هسته ای نه تنها کالایی ایرانی، بلکه کالایی استراتژیک است.
فرش دستباف
مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت درمیان :
بیرجندرسا-مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت درمیان از فعالیت 9 هزار بافنده در این شهرستان خبر داد و گفت: سال گذشته قریب به 65 میلیون ریال تسهیلات به این افراد پرداخت شده است.
قاصری
رئیس اداره اوقاف بیرجند خبر داد
بیرجندرسا-رئیس اداره اوقاف بیرجند از حضور 60 هزار زائر در بقاع متبرکه شهرستان بیرجند و درمیان خبر داد و گفت: در امامزادگان باقریه بیرجند و امامزاده سیده زهرا(س) روستای نوزاد شاهد حضور زیادی از زائران بودیم.
امینی
رئیس سازمان سراج :
بیرجندرسا-رئیس سازمان سراج گفت: اگر بگوییم فضای مجازی مهمترین عرصه برای جنگ نرم است، بیراه نگفته‌ایم چون اینجا زبان، ذهن و اندیشه دست برتر را داشته و هر گفتمانی که قدرت بیشتری برای خلق معنا داشته باشد، برنده این جنگ است.
حجت الاسلام اسدی
حجت الاسلام اسدی:
بیرجندرسا-کارشناس مذهبی با بیان اینکه ظهور حضرت مهدی(عج) همه آرزوهای بشر در عرصه های فردی و اجتماعی، اقتصادی و سیاسی را محقق می کند پس باید در لیلة الرغائب ظهور را سرلوحه دعاهایمان قرار دهیم،گفت: لیله الرغائب شبی است که میل بندگان به سوی خداوند افزایش پیدا می‌کند.
لامعی
مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه 14پایگاه پذیرش اسکان نوروزی فرهنگیان در 11 شهرستان از مسافران پذیرایی می کند، گفت: پذیرش از 28 اسفندماه تا 12فروردین ماه است.

صفحه‌ها