نمایش 1 - 10 از 962
نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا-حجت الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اهمیت شعار مرگ بر آمریکا، گفت: اگر شعار «مرگ بر آمریکا» نگوییم شاید خوابمان ببرد؛ شعار«مرگ بر آمریکا» شعار بیداری است، این شعار به معنای مرگ بر استبداد و مرگ بر استعمار است
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
بیرجندرسا-امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه اهمیّت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن به این دلیل است که دشمنان سعی دارند چهل سالگی انقلاب اسلامی را کمرنگ نشان دهند،گفت:از همه ملت شریف ایران،شیعه و سنی، زن و مرد، پیر و جوان‌ تقاضا می‌شود که در این راهپیمایی عظیم شرکت کنند.
معاون بین الملل دبیرخانه کنگره جهانی مقابله با جریان‌های افراطی و تکفیری:
بیرجندرسا-مدیر بنیاد مهدویت در خراسان‌جنوبی با بیان این‌که نباید علی‌وار و فاطمی‌وار بودن فقط در حد شعار باقی بماند، گفت: سبک زندگی فاطمی به معنی کنار گذاشتن تجملات و چشم و همچشمی‌ها است.
امام جمعه اهل سنت درمیان:
بیرجندرسا-امام جمعه اهل سنت درمیان با تاکید بر این‌که ملت شریف ایران بایستی به کوری چشم دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی مراسم چهل سالگی انقلاب را پرشورتر از گذشته برگزار کنند، گفت: حفظ وحدت و همدلی در راستای مقابله با فتنه‌های دشمنان از ضروریات است.
بیرجندرسا- مسئول روابط عمومی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی گفت: تعدادی از خادمیاران آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی در اقدامی خداپسندانه با اهدای خون جهت نجات زندگی افراد نیازمند اقدام کردند.
بیرجندرسا-پیکر پاک شهید گمنام در ۲۰ بهمن ماه همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در روستای افین خراسان جنوبی تشییع خواهد شد.
مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند خبر داد:
بیرجندرسا-مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند با بیان اینکه مدرسه رضویه در زمینه‌های علمی بین مدارس استان رتبه اول را دارد، گفت: این مدرسه از لحاظ علمی حتی از برخی از مدارس مشهد نیز بالاتر است.
بیرجندرسا-امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به ایستادگی و مقاومت اظهار کرد: روحیه انقلابی یعنی پیوسته پیگیر آرمان‌های اسلام، انقلاب، استقلال، عزت، دین و دیانت خود بوده و در برابر ظالمان ایستادگی کنیم که گرفتار مسائل مادی و دنیوی نشویم.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: با توجه به فضای بسیار خوبی که امروز در استان فراهم است، می توان با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و همکاری ها و اقدامات جهادی استاندار جدید، ائمه جمعه، فرمانداران و شهرداری ها قدم های بسیار خوبی را برای ساخت زائرسرای خراسان جنوبی در مشهد مقدس برداشت.
مدیر مرکز خدمات حوزه‌ علمیه خراسان‌جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-مدیر مرکز خدمات حوزه‌ علمیه خراسان‌جنوبی از اجرای طرح سنجش سلامت بیش از ۲۰۰طلبه جدیدالورود استان خبر داد.

صفحه‌ها