نمایش 1 - 10 از 1104
امام جمعه فردوس:
بیرجندرسا-امام جمعه فردوس با بیان این‌که امروز رسانه‌ها در یک جنگ تمام عیار با دشمن قرار گرفته‌اند و دشمن به معنای واقعی از تمام توان برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کند،گفت: دشمن با استفاده از ظرفیت‌های مختلف به دنبال ضربه‌زدن به نظام اسلامی ایران است و روشنگری رسانه‌ها باعث خنثی شدن جنگ روانی دشمن می‌شود.
امام جمعه اسدیه:
بیرجندرسا-امام جمعه تشیع اسدیه ضمن تاکید بر لزوم احترام به یکدیگر و حفظ انسجام در جامعه،گفت: حج بزرگترین کنگره جهان اسلام و نماد یکرنگی و اتحاد بین مسلمانان است که امیدواریم با نابودی ویروس کرونا، بار دیگر شاهد حضور عاشقان این رویداد مهم در سرزمین وحی باشیم
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا- مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی از برگزاری ۵۱۷ برنامه در دهه فجر انقلاب و اجرای ۲۶۲ برنامه جهادی در حوزه سلامت خبر داد.
امام جمعه سربیشه:
بیرجندرسا-امام جمعه سربیشه ضمن اشاره به این‌که امروز مرزبانی مایه افتخار و امنیت و آسایش کشور است، گفت: در کنار حوزه اقتصادی بحث امنیت است که اگر مرزبانان با جان خود این امنیت را ایحاد نمی کردند، اقتصادی هم وجود نداشت.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: امام محله بایستی میان فعالان فرهنگی در حوزه مسجد و دیگر گروه‌های فرهنگی محله یک حلقه‌ی وصل باشد و از همه ظرفیت‌ها برای پای‌کار آوردن مردم استفاده کند.
امام جمعه فردوس:
بیرجندرسا-امام جمعه فردوس با اشاره به سالروز شهادت سردار سلیمانی، گفت: متاسفانه برخی افراد در داخل کشور دم از مذاکره می‌زنند. ما هرگز با کسانی که دستشان‌ به خون شهدای والامقامی‌ همچون سردار سلیمانی، شهید فخری‌زاده‌ و...آعشته است، مذاکره نمی‌کنیم.
راهیار استان خراسان جنوبی مطرح کرد:
بیرجندرسا- یک امام محله در یکی از روستاهای نزدیک مرز در منطقه سربیشه فعالیت‌های موفقی در زمینه خیریه،‌ فعالیت‌های اجتماعی،‌ فرهنگی و ... داشته است. این امام محله به قدری موفق عمل کرده که وقتی استاندار از بخشدار منطقه می‌پرسد چه امکاناتی نیاز دارید،‌ جواب می‌دهد من ۸ خانه­ عالم و ۸ امام روستا یا محله مثل این می­ خواهم.
مسئول فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- حجت الاسلام هاشمی گفت: همانطور که سردار سلیمانی در زمینه وحدت امت اسلامی تلاش می‌کردند و برایشان حزب و جناح مطرح نبود ما نیز امیدواریم که بتوانیم راه این شهید والامقام و سایر شهدای صدر اسلام را ادامه بدهیم.
مدیرکل روابط عمومی جامعه‌الزهرا(س):
بیرجندرسا-مدیر کل روابط عمومی جامعه‌الزهرا(س) با اشاره به ضرورت ایجاد کرسی‌های مشترک آزاد اندیشی در حوزه و دانشگاه، تصریح کرد: دانشگاهیان‌ و حوزویان در قالب کرسی‌های آزاداندیشی روبروی یکدیگر بنشینند و به پرسش‌ و پاسخ با یکدیگر و همچنین رفع شبهات بپردازند.
استاد مدرسه علمیه تخصصی امیرالمؤمنین(ع) بیرجند:
بیرجندرسا-استاد مدرسه علمیه تخصصی امیرالمؤمنین(ع) بیرجند با بیان این‌که بسیج و بسیجی بودن یک تفکر است، گفت: تفکر بسیجی تفکری است که برای فرد، ماموریت، ساعات کاری و نفع داشتن به هیچ وجه مطرح نیست بلکه در تفکر بسیجی؛ اصل بر انجام تکالیف دینی و خدمت رساندن به مردم و جامعه است.

صفحه‌ها