نمایش 1 - 10 از 978
بیرجندرسا-مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از اعزام ۶۰۰ مبلغ در نیمه شعبان به سراسر این استان خبر داد.
معاون آموزشی حوزه علمیه خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون آموزشی حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: انقلاب ما ناشناخته بود ولی شاهد آن بودیم که استکبار جهانی با تخریب و هجمه به انقلاب زمینه ساز معرفی انقلاب و اسلام به جهانیان شد و امروز سپاه نیز با این حرکت آمریکا همانند انقلاب بر سر زبان های مردم جهان خواهد افتاد.
معاون تبلیغ مدرسه علمیه سفیران هدایت بیرجند:
بیرجندرسا-معاون تبلیغ حوزه علمیه سفیران هدایت بیرجند گفت: ملت ایران علی رغم تمام مشکلات و سختی‌ها پای آرمان‌های امام راحل ایستادند و وحدت و انسجام و ایستادگی رمز پیروزی در جنگ اقتصادی است.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-سردار قاسمی با تاکید بر این که خدمت به مردم اولویت اول سپاه پاسداران است، تصریح کرد: در راستای فرمان مقام عظمای ولایت، کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید در اولویت برنامه های سپاه قرار گرفته است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع):
بیرجندرسا-مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: پاسداران، راه سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) را ادامه می دهند و آن مجموعه ای که باید از اسلام و انقلاب اسلامی حراست کند؛ مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است .
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
بیرجندرسا-امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه وحدت رمز موفقیت مسلمانان در برابر استکبار جهانی است گفت: اگر مسلمانان در کنار هم قرار گیرند و صف واحدی داشته باشند می‌توانند در یک روز اسرائیل را از بین ببرند و استکبار جهانی نمی‌تواند در برابر مسلمانان زورگویی کند.
امام جمعه سربیشه خواستار شد:
بیرجندرسا-امام جمعه سربیشه گفت: با توجه به اینکه کار خیرین مدرسه ساز به اندازه تعلیم و تربیت دارای اهمیت بسیار است، باید بحث توسعه معنوی مدارس و کمک به دانش آموزان مورد توجه خیرین قرار بگیرد.
قدرت
امام جمعه اهل سنت درمیان:
بیرجندرسا-امام جمعه اهل سنت درمیان اظهار کرد:: هدف امام راحل(ره)، تشکیل جمهوری اسلامی بود نه جمهوری لیبرال و دموکرات و امروز افتخار می کنیم که جمهوری اسلامی در کشورمان حکمفرما است.
بیرجندرسا-رئیس اوقاف و امور خیریه خضری دشت بیاض گفت: از ابتدای طرح نوروزی آرامش بهاری تاکنون ۱۶ هزار و ۴۵۰ نفر زائر به زیارت امامزادگان و بقاع متبركه شهرستان خضری دشت بیاض مشرف شده اند.
امام جمعه طبس:
بیرجندرسا-امام جمعه طبس ضمن اشاره به تعطیلی مدارس و حوزه‌های علمیه در ایام نوروز، گفت: ایام نوروز، بهترین فرصت تبلیغ دین و معارف اسلامی است چراکه روحانیون و مبلغین دینی در مجالس و محافل مختلف به صورت گروهی و یا فردی، با افراد و خانواده‌های زیادی روبرو می‌شوند و می‌توانند نقش موثری در پاسخگویی به سؤالات شرعی و جوابگویی‌ به شبهات دینی ایفا کنند.

صفحه‌ها