نمایش 1 - 10 از 1092
امام جمعه سربیشه:
بیرجندرسا-حجت الاسلام نجمی پور گفت: امروز ما بیش از هر زمانی نیازمند سیره پیامبر اسلام برای الگوگیری خانواده‌ها، اجتماع و به خصوص مسئولین هستیم.
امام جمعه فردوس:
بیرجندرسا-حجت الاسلام بابایی گفت: امام حسن(ع) با اقدامی سنجیده و نرمشی قهرمانانه، توانست چهره واقعی دستگاه بنی امیه را برای برخی از خواص روشن کرده و عملاً مقدمات نهضت عاشورا را مهیا کنند.
برای اولین بار؛
بیرجندرسا- دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شعبه خراسان جنوبی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی آزمون جامع تعیین سطح ۲ و ۳ ویژه مدرسان اهل سنت را برای اولین بار در بیرجند برگزار کرد.
بیرجندرسا-جمعی از همسران طلاب و روحانیون خراسان جنوبی کارگاه تولید ماسک سه لایه در طبقه دوم مسجد قبای بیرجند راه اندازی کردند.
بیرجندرسا-حجت الاسلام خسروی گفت: جایگاه تولید در اقتصاد اسلامی، مسئله مهمی است که لازم است بیش از پیش مورد توجه حوزه ها قرار گرفته و به تبیین آن برای تولیدکنندگان و برای مصرف‌کنندگان بپردازند.
بیرجندرسا-بیش از ۶۰۰ بسته غذایی و بهداشتی به همت روحانیون و اعضای گروههای جهادی، پایگاه بسیج، کانون سردار سلیمانی مسجد قبا در مهرشهر بیرجند بین نیازمندان شهرک مهرشهر توزیع شد.
امام جمعه نهبندان:
بیرجندرسا-امام جمعه نهبندان گفت: مهمترین عامل اقتدار کشور توجه و تقویت مسائل اقتصادی است، به طوری که دیگر نیازی به واردات از کشور های دیگر در زمینه ی اقلام غیر ضروری نداشته باشیم.
نماینده بیرجند در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا دامی را برای جهان پهن کرد که خود در حال غرق شدن در آن است؛ تمام شواهد یک جنگ بیولوژیکی تمام عیار را نشان می دهد.
بیرجندرسا-مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به شیوع کرونا در خراسان جنوبی طی جلسه ای مقرر شد تا بخشی یا تمام اجاره‌بهای واحدهای تجاری مساجد که در ایام‌شیوع کرونا خسارت دیده‌اند، بخشیده شود.
بیرجندرسا-مدیر مدرسه ی علمیه امام حسن مجتبی(ع) از آغاز ثبت نام آزمون ورودی مدرسه ی علمیه امام حسن مجتبی(ع) خبر داد و گفت: پذیرش در سطح یک حوزه از روز ۳ اسفند ماه آغاز شده و تا ۳۱ فروردین ماه سال بعد ادامه خواهد داشت.

صفحه‌ها