استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید در صلاحیت سنجی سرمایه گذاران دقت بیشتری صورت گیرد، گفت: تقاضای تجدید نظر در قوانین منابع طبیعی ارائه شده لذا همه باید در رفع این مشکل تلاش کنیم.
ابوشریف
نماینده جنبش اسلامی فلسطین در ایران:
بیرجندرسا- نماینده جنبش اسلامی فلسطین در ایران ضمن اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با اعضای جنبش اسلامی در یک سال قبل،مطرح کرد: معظم له در آن دیدار فرمودند که "مسئله فلسطین،یک مسئله کاملا دینی است نه سیاسی " که این خط واقعی اسلام است.
رهبر انقلاب
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از مسئولان و مدیران نظام:
بیرجندرسا-حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از مسئولان و مدیران نظام تاکید کردند: تعرض به امنیت و حریم مردم در پیام‌رسان‌های داخلی «حرام شرعی» است.
رهبر معظم انقلاب در پاسخ به نامه هنیه:
بیرجندرسا-حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پاسخ به نامه چندی قبل اسماعیل هنیه تصریح کردند: حرکت به سمت مذاکره با رژیم فریبکار، دروغگو و غاصب، خطای نابخشودنی بزرگی است که پیروزی ملت فلسطین را به عقب می‌اندازد.
ابراهیم پور
مسؤول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران:
بیرجند رسا-مسؤول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران گفت: این نقشه نظام سلطه برای شکست ایران و ناکارآمدی نظام اسلامی است تا روستاهای ایران تخلیه شود و حاشیه شهرها پر از فجایع مختلف شود و کشور ما به سمت مصرف‌گرایی سوق داده شود.
رهبر
دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای منتشر کرد؛
بیرجندرسا-رهبر معظم انقلاب اسلامی بر کتاب «سرباز کوچک امام» روایت خاطرات دوران اسارت آزاده‌ سرافراز «مهدی طحانیان» در سنین نوجوانی در زندان‌های رژیم بعث عراق تقریظ نوشتند.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: امروز مردمی که به خاطر کمبودها اعتراض می کنند، به دلیل عدم توجه به قشر ضعیف جامعه است باید به طبقه ضعیف جامعه می رسیدیم اما به آن ها به خوبی نرسیده و طبقه اشراف باعث بسیاری از مشکلات در جامعه شده است.
 تولیت آستان قدی رضوی
تولیت آستان قدس رضوی:
بیرجندرسا-حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه سخنان رهبری برگرفته از دین بوده و حلقومش حلقوم دین و سخن خدا و پیامبر است گفت: امروز توانمندترین آگاه ترین و دلسوزترین فرد به این ملت رهبری است و سخن او سخن همه ملت ایران است.
حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی
بیرجندرسا- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه با شاخص‌های بالای استان نیروی انسانی می تواند کمک برای رونق هرگونه سرمایه گذاری در استان باشد.
مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور مطرح کرد
بیرجندرسا-مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور گفت: امروزه استقلال و مشخصه های بارز انقلاب الگویی برای دیگر ملت ها است.
غیب پرور
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
بیرجندرسا-رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ۳۲۵ محله توسط سازمان بسیج مستضعفین انتخاب شده است.
استاندار
استاندار خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-استاندار خراسان‌جنوبی گفت: وقایع و اتفاقات اخیر حرص و طمع شتاب آلود و ابلهانه دشمن را به دنبال داشت که در کف خیابان‌های کشور مشهود بود.
سهام عدالت
معاون وزیر اقتصاد خبر داد:
بیرجندرسا-معاون وزیر اقتصاد از آغاز مرحله جدید پرداخت سود سهام عدالت خبر داد و گفت:کارمندان، بازنشستگان لشگری،کشوری وتامین اجتماعی،کارگران فصلی و روستاییان خارج از حمایت کمیته امداد فعلاسود نمی گیرند.
رهبر
سحرگاه امروز صورت گرفت؛
بیرجندرسا-رهبر معظم انقلاب اسلامی سحرگاه امروز در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی و گلزار شهدا حضور یافتند.
لامعی
در ایام ا... دهه مبارک فجر 96محقق می شود:
بیرجندرسا-مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در طول دهه مبارک فجر امسال 51 طرح آموزشی، پرورشی و عمرانی در مدارس استان به بهره برداری می رسد.

صفحه‌ها