بیرجندرسا-آیت الله محمد ابراهیم ربانی مجتهد، عالم و مجاهدی که یک قرن زندگانی خود را صرف خدمت به مردم و انقلاب کرد و بعد از ۹۳ سال زندگانی با خادمی به بندگان خداوند و با علم آموزی به آنان از دنیا رفت.
بیرجندرسا-حوزه علمیه سفیران بیرجند ضمن تسلیت درگذشت عالم مجاهد و استاد حوزه های علمیه خراسان جنوبی، آیت الله ربانی، فردا سه شنبه را تعطیل اعلام کرد.
بیرجندرسا- مدرسه ۱۲ کلاسه علوی شهدای امیرآباد به همراه ۴ مدرسه در شهرستان‌های نهبندان، زیرکوه و فردوس و همچنین مجموعه فرهنگی ورزشی علوی با حضور سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان کشورافتتاح شد.
سردار سلیمانی
واکنش ها به جنایت آمریکا در ترور سردار سلیمانی:
بیرجندرسا- جلسه فوق العاده شورای عالی امنیت ملی از ساعتی دیگر برای بررسی حمله جنایتکارانه به خودروی سرلشکر سلیمانی و شهادت ایشان برگزار می شود.
بیرجندرسا-امام جمعه تبریز با حضور در برنامه جهان‌آرا به سوالات چالشی این برنامه پاسخ داد.
بیرجندرسا-سه شهید گمنام تازه تفحص شده از دوران دفاع مقدس در بیرجند تشییع وسپس به خاک سپرده شد.
بیرجندرسا- مراسم گرامیداشت هفتم تیر و وداع با شهدای گمنام در مسجد امام حسین(ع) بیرجند برگزار شد.
طاهری
گفتگوی متفاوت با مداح مشهور؛
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این همه جو سازی علیه فرزندان حضرت آقا، به خصوص آقا سیدمجتبی خامنه ای می کند؛ هر چهار پسر آقا تقریبا مجتهدند، بیرون آنها را ببینید نمی شناسید که پسرهای رهبر مملکتند، چون ساده زندگی می‌کنند و اهل دخالت در هیچ امری نیستند، و آقا به آنها اجازه نمی‌دهد.
بیرجندرسا- جمال الدین ابومحمد الیاس بن یوسف معروف به نظامی گنجوی حکیم و شاعر ایرانی در سال - 536 قمری- در نجه یکی از شهر های باستانی آذربایجان چشم به جهان گشود.
بیرجندرسا-حضور سید میثم خامنه‌ای، فرزند مقام معظم رهبری در جشن چهلمین سال تولد انقلاب اسلامی
بیرجندرسا-سیدمسعود خامنه ای به همراه فرزندش در راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران حضور یافتند.
بیرجندرسا-حضور سید مصطفی خامنه‌ای، فرزند ارشد مقام معظم رهبری در جشن چهلمین سال تولد انقلاب اسلامی
معتمدیان
در نامه ای به مدیران کل و فرمانداران؛
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی با صدور نامه ای به مدیران کل آموزش و پرورش، نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان و فرمانداران شهرستان های خراسان جنوبی نسبت به ایمن سازی گرمایشی مدارس هشدار داد.
با حضور مسئولین و حجت اشرف زاده؛
بیرجندرسا-بیش از ۱۴۰۰ بسته آموزشی به همت موسسه خیریه امام علی(ع) ری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی با حضور حجت اشرف زاده خواننده کشورمان،توزیع شد.
روایتی از جهادگری با چاشنی اخلاص؛
بیرجندرسا- روش های تبلیغ هر روحانی متفاوت است، و این طلبه جوان با زیر پا گذاشتن غرور خود و در دست گرفتن بیل و کلنگ در روستاهای مرزی خراسان جنوبی، لبخند را به آن ها هدیه کرده است.

صفحه‌ها