هادی سلامی
مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی با بیان اینکه تعداد مسافران ورودی و خروجی در این مدت ۳.۵ درصد کاهش داشته است، گفت: لغو تعدادی از پروازهای شرکت ماهان و ایران ایر در استان به دلیل کمبود ناوگان، علت کاهش تعداد مسافران در نوروز امسال بوده است.
هادی سلامی
مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل فرودگاه های استان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای فروردین امسال، ۹ پرواز این فرودگاه به دلیل کمبود ناوگان و مسافر انجام نشده است.
جان بولتون
بیرجندرسا-بولتون طی سال‌های اخیر در بسیاری از سخنرانی‌ها و یادداشت‌هایش ضمن اتهام زنی‌های بی اساس ضد ایران در حوزه‌هایی از قبیل حقوق بشر، تروریسم و برنامه هسته‌ای، از دولت باراک اوباما به دلیل برجام و عدم ایستادگی در برابر «جمهوری اسلامی» به شدت انتقاد کرده است.
عبادی
نماینده مردم بیرجند در مجلس:
بیرجندرسا-نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در اجرای برنامه های فرهنگی ضمن اینکه مسائل سنتی در چهار چوب شرع باید حفظ شود گفت: روش‌ها و فعالیت ها در بقاع متبرکه باید بروزرسانی شوند و از روش‌های جدید استفاده شود تا نهایت تاثیرگذاری بر روی مخاطب ایجاد شود.
حادثه
اما و اگرهای ساخت تقاطع غیرهمسطح در بلوار پیامبر اعظم (ص) بیرجند
بیرجندرسا-بلوار پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله) بیرجند در حالی که دقیقا بر اساس طرح تفضیلی شهر، مصوب و اجرایی شده است، اما تمامی ورودی های این محور طبق اعلام رئیس اداره فرهنگ ترافیک پلیس راهور خراسان جنوبی، دچار مشکل است.
شجاع
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی
بیرجندرسا-فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی با بیان این که 50 درصد پرونده های سرقت در استان طی سال جاری، منجر به کشف شده است، گفت: 80 درصد سرقت ها مربوط به خودروهای پراید مدل 86 به پایین بوده که از ضریب ایمنی کمتری برخوردار هستند.
نقص فنی هواپیما
اختصاصی بیرجندرسا:
بیرجندرسا- صبح امروز مسافران تهران- بیرجند بعد از 2 ساعت تاخیر و سوار شدن در هواپیما، به دلیل نقص فنی از هواپیما پیاده شدن.
بیکاری
دبیر همایش فرصت‌های نوین تولید و اشتغال بخش کشاورزی:
بیرجندرسا-دبیر همایش ملی فرصت‌های نوین تولید و اشتغال بخش کشاورزی در شرق کشور گفت: سالانه۵۰۰ هزار نفر به آمار بیکاران کشور افزوده می‌شود و 35 درصد از این تعداد را فارغ التحصیلان مرتبط با رشته های کشاورزی به خود اختصاص داده اند.
کنسرت تسلیت
یاداشت:
بیرجندرسا- اگر نگاهی به صفحات اول روزنامه ها بی اندازیم، تنها فرهنگ مرگ و میر و پاچه خواری را خواهیم دید، که فرهنگ روزنامه نگاری ما را احاطه کرده است و نشان از تجارت مرگ و میر می دهد.
هدر رفت آب
مدیرعامل آبفار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرعامل آبفار خراسان جنوبی گفت: هدر رفت آب در شبکه روستایی این استان ۳۵ درصد است.
فقر و خشکسالی
گزارش بیرجند رسا از روستاهای مرزی خراسان جنوبی؛
بیرجندرسا-بر کسی پوشیده نیست که سونامی خشکسالی در خراسان جنوبی مشکلات زیادی را بر روستاییان تحمیل کرده و مُهر محرومیت را بر پیشانی این استان نیز حک کرده است.
مهاجرت
عضو هیأت مدیره ستاد اقتصادی آستان قدس رضوی:
بیرجندرسا-عضو هیأت مدیره ستاد اقتصادی آستان قدس رضوی با بیان اینکه نوار مرزی کشور در حال تخلیه است، ادامه داد: نیروهای نخبه را تربیت می‌کنیم ولی مهاجرت می‌کنند.
آرین
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی گفت: در سال 96 تنها 32 درصد اعتبارات تخصیص یافته است و نرخ تورم استان خراسان جنوبی براساس آخرین گزارش‌ها 8.4 درصد است.
شبکه های اجتماعی
یادداشت اختصاصی/
بیرجندرسا-با نفوذ بالای شبکه های اجتماعی در زندگی و فرهنگ مردم، ضروری است که برخوردهای دقیق تر و حساب شده تری با آن بشود.
تکدی گری
معاون خدمات شهری شهرداری بیرجند:
بیرجندرسا-معاون خدمات شهری شهرداری بیرجند گفت: ۲۹۳ نفر متکدی در ۹ ماهه امسال از مناطق شهری بیرجند جمع آوری شدند.

صفحه‌ها