جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در بیرجند چهارشنبه شب برگزارشد.
بیرجندرسا- مراسم اهدای جهیزیه به 1000 زوج کم توان مالی خراسان جنوبی توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در بیرجند چهارشنبه شب برگزارشد.
ازددواج اینترنتی
رئیس پلیس فتای خراسان‌جنوبی تشریح کرد
بیرجندرسا-رئیس پلیس فتای خراسان‌جنوبی گفت: متأسفانه در سایت‌‌های همسریابی بی‌نام‌ونشان شاهدیم انواع فعالیت‌های مجرمانه از جمله انواع کلاهبرداری‌ها، مزاحمت‌ها و هتک‌حرمت و حیثیت هموطنان از طریق فریب و دسترسی به اطلاعات شخصی و خانوادگی آنان و نقض حریم خصوصی افراد رقم می‌خورد.
بیرجندرسا-100 سری جهیزیه با همکاری آستان قدس رضوی و کمیته امداد و قرارگاه شهید ناصری بین زوج های جوان و نیازمند شهرستان های مرزی خراسان جنوبی توزیع شد.
طلاق
کارشناسان مذهبی و خانواده مطرح کردند
بیرجندرسا-مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در سال گذشته در هر ساعت ۱۷ طلاق به ثبت رسیده که در مجموع ۱۵۷ هزار طلاق در سطح کشور ثبت شده است، گفت: عامل اصلی طلاق نبود محبت در زندگی و وجود کدورت و بغض در زندگی است.
قزلباش
مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی
بیرجندرسا-مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی گفت: سال جاری ۳ هزار و ۴۳۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ ۳۴۰ میلیارد ریال پرداخت کردیم و هم اکنون هیچ متقاضی در انتظار دریافت تسهیلات ازدواج نیست.
مدیر گروه قرآن و حدیث مرکز تحقیقات علوم کامپیوتری نور:
بیرجندرسا-مدیر گروه قرآن و حدیث مرکز تحقیقات علوم کامپیوتری نور: عوامل زیادی درخصوص بالارفتن سن ازدواج، تجردگرایی، طلاق وازدواج سفید وجود دارد، متأسفانه مشکلات وموانع اقتصادی واجتماعی به عنوان مهمترین موانع برای ازدواج جوانان درجامعه وجود دارد.
ازدواج
تا 30 بهمن‌ماه
بیرجندرسا-مهلت ‌نام نویسی بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی که از یک دی آغازشده است تا 30 بهمن تمدید شد.
ازدواج
کارشناس دینی:
بیرجندرسا- کارشناس دینی با بیان اینکه بر اساس روایات مهریه خیلی زیاد، شومی را به‌دنبال دارد، گفت: خانواده‌ها، شرایط ازدواج آسان را برای جوانان فراهم کنند.
ازدواج
تا پایان دی ماه صورت می‌گیرد؛
بیرجندرسا- مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه بیرجند گفت: ثبت‌نام بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی از اول دی ماه آغاز شده و تا پایان روز ۳۰ دی ماه ادامه دارد .
رفاهی
مدیرکل پیشگیری‌های مردمی و مشارکت‌های مدنی معاونت اجتماعی قوه قضاییه:
بیرجندرسا-مدیرکل پیشگیری‌های مردمی و مشارکت‌های مدنی معاونت اجتماعی قوه قضائیه به وجود 11.5 میلیون نفر دختر و پسر در سن ازدواج اشاره کرد و گفت: درصورت نبود برنامه، ممکن است اختلافات خانوادگی به وجود آید.
ازدواج دانشجویی
دبیر ستاد ازدواج های دانشجویی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-دبیر ستاد ازدواج های دانشجویی خراسان جنوبی گفت: ثبت نام ازدواج دانشجویی در دانشگاه‌های خراسان جنوبی آغاز شده است و دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت مربوطه ثبت نام کنند.
5335
رئیس شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس شعب بانک مهر اقتصاد ایران با بیان اینکه در طرح ضربتی ازدواج از مرداد تا مهرماه 29 میلیارد ریال تسهیلات به زوجین پرداخت شده است،گفت: بانک مهر اقتصاد ایران هیچ‌گونه سخت‌گیری در قبول ضامن به افراد متقاضی ندارد.
+5464
بیرجندرسا- ازدواج امری مقدس است که در اسلام نسبت به تشکیل آن تاکید زیادی شده اما این روزها به دلیل تجملات و هزینه‌های سنگین کمتر جوانان رغبت به ازدواج دارند، در همین حال ۹۷ زوج روحانی شیعه و سنی در یک مراسم ساده و بی‌آلایش ازدواج خود را جشن گرفتند.

صفحه‌ها