معاون فرهنگی حوزه هنری خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-معاون فرهنگی حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: سه شنبه۱۸ دی ماه ساعت ۱۸ شب خاطره ای با عنوان «مهربانو» در تالار ایثار شهرستان بیرجند برگزار می شود.
کریمیان
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی با بیان اینکه این سرود به نوعی شناسنامه جبهه مقاومت محسوب می شود، گفت: سرود «سپاه محمد می آید» به ۲ زبان عربی و فارسی اجرا می شود.
لاریجانی در نشست خبری:
بیرجندرسا-لاریجانی در نشست خبری: نظام بودجه ریزی ما خیلی قدیمی است و باید براساس عملکرد باشد. یک کار مستمری دیوان محاسبات و مرکز پژوهش ها در این زمینه طرحی را تنظیم کردند.
با حضور مسئولین و حجت اشرف زاده؛
بیرجندرسا-بیش از ۱۴۰۰ بسته آموزشی به همت موسسه خیریه امام علی(ع) ری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی با حضور حجت اشرف زاده خواننده کشورمان،توزیع شد.
مروج الشریعه
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی بااشاره به اینکه در حال حاضر ۱۰ میلیارد تومان از سهم ۱۲۸ میلیارد تومانی کمک های فنی و اعتباری استان تبدیل به نقدینگی می شود، خواستار رسیدن این سهم به ۵۰ درصد شد.
مشیرالحق عابدی
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار خراسان جنوبی گفت: تاکنون ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات برای طرح های اشتغال روستایی و عشایری در خراسان جنوبی پرداخت شده است.
مروج الشریعه
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی گفت: جوانان استان باید تالار گفتگوی سیاسی داشته باشند تا بتوانند در آن مکان با افراد مختلف که سلایق سیاسی متفاوتی دارند بحث و گفتگو کنند.
امیرحسنخانی
نماینده مردم شهرستان های سرایان، بشرویه، طبس و فردوس در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا- نماینده مردم شهرستان های سرایان، بشرویه، طبس و فردوس در مجلس شورای اسلامی گفت: اختصاص 50 درصد از تسهیلات نهادهای حمایتی همچون اکمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی استان از مصوبه های بسیار مهم شورای اشتغال استان بوده است.
فرهاد فلاحتی
بیرجندرسا- نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به حوزه معادن با برنامه ریزی قوی می تواند از مشکلات اقتصادی گره گشایی کند.
نظر افضلی
نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا- نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی از سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس به خراسان جنوبی در پاییز سال جاری خبر داد.
امحاء کالای قاچاق
صبح امروز:
بیرجندرسا- طی مراسمی صبح شنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی شش تن کالای قاچاق در بیرجند منهدم شد.
حوادث رانندگی
جانشین پلیس راه خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا- جانشین پلیس راه خراسان جنوبی از وقوع ۴۳ فقره تصادف در جاده‌های استان طی یک هفته گذشته خبر داد و گفت: این حوادث ۹ کشته و ۶۴ مجروح به دنبال داشته است.
پرویز آرامنش
مدیرکل محیط زیست خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل محیط زیست خراسان جنوبی از تحویل سری دوم تجهیزات انفرادی، حفاظتی و دفاعی به محیط بانان حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی خبر داد.
محمدعلی جاوید
شهردار بیرجند خبر داد:
بیرجندرسا- شهردار بیرجند گفت: شهرداری چهار میلیارد تومان اعتبار برای ساخت سالن اجتماعات فرهنگسرا اختصاص داده است.
پرویز بخشی پور
سرپرست اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- سرپرست اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: طرح نشاط معنوی در 42 بقعه متبرکه استان به مدت 47 روز برگزار خواهد شد.

صفحه‌ها