سید مجتبی علوی مقدم
بیرجندرسا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تمامی مراکز دوگانه ساز غیر مجاز در سطح استان باید شناسایی و تعطیل شوند، گفت: جهت ایجاد اشتغال باید از نیروهای متخصص بومی استان برای ارتقاء شرکت های کنترل و بازرسی استفاده کرد.
علی محمد ذوالفقاری
بیرجندرسا- معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: پیش بینی شده است که امسال بتوانیم دو هزار و 300 میلیارد تومان جذب منابع مردمی را در امداد داشته باشیم.
سید علی هاشم آبادی
بیرجندرسا- مدیر آب و فاضلاب شهری بیرجند مدیر آب و فاضلاب شهری بیرجند با اشاره به اینکه بر اساس قیمت تمام شده نهایی فروش آب در بیرجند پایین است، گفت: اعتبارات تنها بر روی کاغذ رقم های خوبی است اما در واقع تخصیص ها بسیار پایین و مانع جبران عقب ماندگی های استان است.
حجت الاسلام عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- آیت الله عبادی با اشاره به این که جامعه اسلامی باید بنده پرور باشد، گفت: اگر جامعه ای بخواهد بنده پرور باشد، به انجام و اجرای حج، خمس، زکات و... نیاز دارد؛ ما به نماز نیاز داشته ایم که خداوند نماز را برای ما تشریح کرده است.
مولوی حقیقی
خواننده انقلابی استان:
بیرجندرسا-خواننده انقلابی استان گفت: باتوجه به این‌که در واقعه طبس، کم‌ترین فیلم را تولید کرده بودند، براین آمدیم که اثری را تولید کنیم و روایتی متفاوت از رویداد تاریخی شکست آمریکا در صحرای طبس را به صورت نماهنگ ارائه کنیم.
کریمیان
رییس حوزه هنری خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا- رییس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: جشنواره استانی تئاتر بچه‌های مسجد خراسان‌جنوبی در هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
پایتخت
بیرجندرسا-وقتی حتی در یک فیلم و سریال تلوزیونی نیز ناموس ایرانی زیرچکمه داعشی قرار می گیرد، دیدن آن برای بسیاری قابل تامل نیست و البته این همان رمز و انگیزه ای است که بسیاری از مدافعان حرم را به سوریه کشاند.
بیرجندرسا-«امید نعمتی» خواننده محبوب موسیقی پاپ است که امسال با حضور در برنامه خندوانه و خواندن تیتراژ برنامه‌های تلویزیون و انتشار آلبوم «حرمان» تبدیل به یکی از چهره‌های موسیقی شد. با او همراه شدیم.
مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری خراسان‌ جنوبی خبر داد
بیرجندرسا- مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری خراسان‌ جنوبی، از اکران آثار برگزیده جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان در بیرجند طی 19 تا 22 اسفندماه در بیرجند خبر داد.
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: 118 اثر در قالب 90 گروه به جشنواره ملی مجسمه های نمکی تالاب کجی ارسال شد که از میان آنها 25 گروه برای مرحله پایانی انتخاب شدند.
بیرجندرسا-در روزهای پایانی هفته فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی روی آنتن می‌رود که «حوض نقاشی» و «ای ایران» از جمله آنهاست
مسؤول سینما سیار جشنواره فیلم عمار خبر داد
بیرجندرسا-مسؤول سینما سیار دبیرخانه کشوری جشنواره مردمی فیلم عمار گفت: جشنواره فیلم‌های سینمایی عمار در ۱۳ شهرستان خراسان‌جنوبی اکران می‌شود.
سی و ششمین جشنواره فیلم فجر
بیرجندرسا-سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خراسان جنوبی پس از اکران ١٢ فیلم فاخر بخش مسابقه جشنواره شب گذشته در سینما بهمن بیرجند به کار خود پایان داد.
بیرجندرسا- برنامه تلویزیونی زیربازارچه به تهیه کنندگی امید واحدی فر و رضا شاهانی از شبکه خاوران هر شب ساعت 21 پخش می شود.
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا- رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: آثار تولیدی واحد هنرهای تصویری حوزه هنری خراسان‌جنوبی موفق به حضور در بخش نهایی داوری دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد شد .

صفحه‌ها