طاهری
گفتگوی متفاوت با مداح مشهور؛
بیرجندرسا- مقام معظم رهبری چهار تا پسر دارند، که هر چهار نفر مستأجرند، اما دشمن در فضای مجازی این همه جو سازی علیه فرزندان حضرت آقا، به خصوص آقا سیدمجتبی خامنه ای می کند؛ هر چهار پسر آقا تقریبا مجتهدند، بیرون آنها را ببینید نمی شناسید که پسرهای رهبر مملکتند، چون ساده زندگی می‌کنند و اهل دخالت در هیچ امری نیستند، و آقا به آنها اجازه نمی‌دهد.
معاون فرهنگی حوزه هنری خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-معاون فرهنگی حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: سه شنبه۱۸ دی ماه ساعت ۱۸ شب خاطره ای با عنوان «مهربانو» در تالار ایثار شهرستان بیرجند برگزار می شود.
کریمیان
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی با بیان اینکه این سرود به نوعی شناسنامه جبهه مقاومت محسوب می شود، گفت: سرود «سپاه محمد می آید» به ۲ زبان عربی و فارسی اجرا می شود.
لاریجانی در نشست خبری:
بیرجندرسا-لاریجانی در نشست خبری: نظام بودجه ریزی ما خیلی قدیمی است و باید براساس عملکرد باشد. یک کار مستمری دیوان محاسبات و مرکز پژوهش ها در این زمینه طرحی را تنظیم کردند.
با حضور مسئولین و حجت اشرف زاده؛
بیرجندرسا-بیش از ۱۴۰۰ بسته آموزشی به همت موسسه خیریه امام علی(ع) ری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی با حضور حجت اشرف زاده خواننده کشورمان،توزیع شد.
مروج الشریعه
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی بااشاره به اینکه در حال حاضر ۱۰ میلیارد تومان از سهم ۱۲۸ میلیارد تومانی کمک های فنی و اعتباری استان تبدیل به نقدینگی می شود، خواستار رسیدن این سهم به ۵۰ درصد شد.
مشیرالحق عابدی
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار خراسان جنوبی گفت: تاکنون ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات برای طرح های اشتغال روستایی و عشایری در خراسان جنوبی پرداخت شده است.
مروج الشریعه
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی گفت: جوانان استان باید تالار گفتگوی سیاسی داشته باشند تا بتوانند در آن مکان با افراد مختلف که سلایق سیاسی متفاوتی دارند بحث و گفتگو کنند.
امیرحسنخانی
نماینده مردم شهرستان های سرایان، بشرویه، طبس و فردوس در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا- نماینده مردم شهرستان های سرایان، بشرویه، طبس و فردوس در مجلس شورای اسلامی گفت: اختصاص 50 درصد از تسهیلات نهادهای حمایتی همچون اکمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی استان از مصوبه های بسیار مهم شورای اشتغال استان بوده است.
فرهاد فلاحتی
بیرجندرسا- نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به حوزه معادن با برنامه ریزی قوی می تواند از مشکلات اقتصادی گره گشایی کند.
نظر افضلی
نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا- نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی از سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس به خراسان جنوبی در پاییز سال جاری خبر داد.
امحاء کالای قاچاق
صبح امروز:
بیرجندرسا- طی مراسمی صبح شنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی شش تن کالای قاچاق در بیرجند منهدم شد.
حوادث رانندگی
جانشین پلیس راه خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا- جانشین پلیس راه خراسان جنوبی از وقوع ۴۳ فقره تصادف در جاده‌های استان طی یک هفته گذشته خبر داد و گفت: این حوادث ۹ کشته و ۶۴ مجروح به دنبال داشته است.
پرویز آرامنش
مدیرکل محیط زیست خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل محیط زیست خراسان جنوبی از تحویل سری دوم تجهیزات انفرادی، حفاظتی و دفاعی به محیط بانان حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی خبر داد.
محمدعلی جاوید
شهردار بیرجند خبر داد:
بیرجندرسا- شهردار بیرجند گفت: شهرداری چهار میلیارد تومان اعتبار برای ساخت سالن اجتماعات فرهنگسرا اختصاص داده است.

صفحه‌ها