نوبخت
بیرجندرسا- دوهزار واحد مسکونی محرومین روستایی خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور دکتر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه، رییس کمیته امداد و رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
بیرجندرسا- جمعی از همسران طلاب و روحانیون خراسان جنوبی با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب و تاکید ایشان بر تولیدملی و اقتصاد خانواده همه توان خود را به کار گرفته اند تا بتوانند کمکی هم به اقتصاد خانواده داشته باشند.
بیرجندرسا-مراسم بزرگداشت سالروز سوم خرداد، آزادسازی خرمشهر صبح امروز با حضور مشترک نیروهای مسلح و سخنرانی استاندار خراسان جنوبی برگزار شد.
مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان جنوبی از ثبت جهانی روستای خراشاد این استان در شورای جهانی صنایع‌دستی خبر داد.
بیرجندرسانایب رئیس کمیسیون امنیت ملی از شناسایی نیروی نفوذی جیش العدل در ماجرای ربایش مرزبانان میرجاوه خبر داد و افزود: به زودی جلسه‌ای با موضوع تأمین مرز‌های شرقی با مسئولان وزارت کشور و نیرو‌های مسلح تشکیل خواهد شد.
قائمی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در استان افتتاح کنیم، گفت: مهم ترین تمرکز ما در پروژه ها افتتاح اورژانس بیمارستان شهید چمران شهرستان فردوس با حضور وزیر بهداشت تا قبل از ماه مبارک رمضان است.
سرپرست اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-سرپرست اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی گفت: در روز سیزدهم فروردین امسال 190 هزار و 140 زائر و مسافر در بقاع متبرکه خراسان‌جنوبی حضور یافتند که از این تعداد 33 هزار و 825 نفر در جوار بقاع متبرکه اسکان یافتند.
نماينده مردم بيرجند در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا-نماينده مردم بيرجند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امسال در مجلس بودجه خوبی تصویب شد گفت: در بودجه امسال با کمک نمایندگان استان حداقل 65 میلیارد تومان به بودجه عمرانی استان افزوده شد که البته از جاهای دیگر هم حدود 10 میلیارد اضافه شده است.
حجت الاسلام عبادی
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از مواردی که امنیت ما را تأمین می کند حضور و بصیرت مردم است و این مسائل از داخل و خارج رصد می شود گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در شبکه های غربی بازتاب خوبی داشته است.
ایستگاه اتش نشانی
با حضور استاندار و مسئولین
بیرجندرسا- در دومین روز از دهه فجر و با حضور استاندار خراسان جنوبی، ایستگاه آتش نشانی مهر شهر بیرجند با اعتباری بالغ بر پانزده میلیارد ریال افتتاح شد.
ضرابی
مدیرعامل بانک سلول های بنیادی خون بند ناف رویان کشورخبر داد
بیرجندرسا-مدیرعامل بانک سلول های بنیادی خون بند ناف رویان با بیان این که دفتر بانک خون بند ناف در خراسان جنوبی در سال 94 راه اندازی شده است، گفت: جمع آوری و ذخیره سازی بیش از 200 نمونه از نمونه های خون بند ناف در کشور مربوط به این استان است.
بیرجندرسا- "حسین امیرآبادی زاده"، عکاس ایسنای خراسان‌جنوبی و عضو بنیاد نخبگان شاهد و ایثارگر در جشنواره عکس اربعین امسال، موفق به کسب مقام اول کشوری شد.
شفیعی
فرماندار خوسف
بیرجندرسا- فرماندار خوسف از فرآوری عناب به صورت شکلات و کیک در این شهرستان خبر داد و گفت: با همکاری بنیاد برکت احداث کارخانه سرم‌سازی و دارو‌سازی در خوسف رقم می‌خورد.
عبادی
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه پیشنهادی دولت به مجلس برای استان در سال جاری ۳۹۲ میلیارد تومان بود که با پیگیری‌های انجام شده توسط نمایندگان بودجه سال ۹۶ استان به ۷۴۴ میلیارد تومان افزایش پیدا کرد.
کار آفرین نمونه استان :
بیرجندرسا- نرگس خاتمی در خصوص افتخاراتی که واحد تولیدی اش به دست آورده ، گفت: سالهای 87 و 92 عنوان کارآفرین برتر استان ، سال 93 بهترین صنعت گر نمونه ، سال 95 بهترین واحد صنعتی نمونه را کسب کرده ایم و از سال 92 تا کنون ، صادر کننده برتر استان بوده ایم .

صفحه‌ها